Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • další chuj co nechape psany text
  • Tak doufám, že nám místo toho nabídnou něco jinýho ! Čím víc možností jak si upravit svojí jednotku tím líp a navíc zrovna augumentace a genetický úpravy se pro xcom vyloženě hodí
  • Zkusil jsem a silně nedoporučuji. Ruská špatná napodobenina, co moc nefunguje.
  • Tak vzhledem k tomu, že to vypadá jako by se dalo módovat úplně cokoliv... on se dočká možná itěch dřevorubců s obroučkami. *1*
  • Opravdu příspěvek do diskuze. Na tebe je očividně těžká obtížnost moc obtížná a obratem prohlásíš, že normální je pro trapáky? Tak si to prosím tebe v té palici srovnej. Osobně jsem hrál na obě obtížnosti a holt je těžší obtížnost těžší, to tak nějak patří k tomu.

    Obtížnosti mi přijdou alespoň v minulých hrách úplně v pořádku, daleko lepší než třeba u Arma her, kde jsem se nepřetlačil ani přes první misi na nejlehčí úroveň. :) Tam to bylo nefér.
  • KronosDeret
    taky mě zajímalo asi nejvíc.. přeci jenom jak něco smrdí transhumanismem, tak to žeru i s navijákem, ale zatím to vypadá, že bohužel minimálně ve vanila verzi Meld nebude...
  • Jak to bude s genetickým a augumentačním vylepšením ?
  • TheGGG
    ... a ty se považuješ za dospělého? Že ty jsi zas pod parou?
  • TheGGG
    "Nice try, Penguin. Nice try."
  • del0
    "Brokovnice ti v realu beznou zed opravdu neprostreli..."

    Samozřejmě, že prostřelí. Slug náboje... *7*
  • ten nahy kral z pohadky mel taky feeling, a už neotravuj bavi se dospeli lidi
  • hezkej obrazek, trochu pripomina hrani na konzoli *2*
  • TheGGG
    jenže tobě připadá hra nefér protože je těžká... to pak máš těžký...
  • nemam problem prohravat pokud je to fer; jinak ja nebrečim jen rikam co by mohlo byt lepší
  • TheGGG
    alespoň pak nebrečím na diskuzi jak je ta hra blbá, že nic neodpouští... To je jako kdyby sis koupil armu a pak nadával že tě pořád zabíjej a že je to moc symulátor...
  • classic je pro babovky
  • TheGGG
    pak bys zase neměl ten feeling maxi
    FEEEEEEELING
    maxi...
    proč to pořád nechápeš... už sem ti to jednou říkal....
  • TheGGG
    já hrál bez long modu na classic...
    jinak nevím, proč hraješ na brutal obtížnost a pak tady brečíš že je to moc těžký...
    Dost mi to připomíná tento obrázek...
    http://i2.kym-cdn.com/photos/images/facebook/001/016/674/802.jpg
  • lol, vždyt píšu že ty bys porad hral za petičlenny tym a tvym ukolem by byly zvlastni mise a armada by bojovala "v pozadi" pribehu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit