Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím, že tu někteří jedinci mají s chápáním významu slova. Fakt= fakt čili např. v současnosti je prezidentem USA je Obama, to je prostě fakt. Výdavat svoje subjektivní názory za fakt je prostě vrchol drzosti a nadávat ostatním do lolíku je už tak vrchol trapnosti.
  • Coffin.Corner
    Hrstka fanatických povstalců kteří si myslí že bojují za správnou věc vs. mimozemšťané kteří jsou schopní posunout lidstvo o pěkný kus dopředu, je scénář jako zrozený pro nějakou tu kontroverzi, ale toho se asi nedočkáme.
    Přitom už v prvním novodobém XCOMu na mě nejzlověstněji působil ten tajemný neznámý co mě každý měsíc platil podle mých výsledků...
    • TheGGG
      they arent terrorists but freedom fighters... know the difference
    • Aha. Podle popisu mi připadalo, že si z lidí udělali otroky.
  • BoB.2
    Nejlepší obrana je kšiltka na hlavě.
    • del0
      U těch kalibrů co se používají ve hře je celkem jedno, jestli máš kšiltku nebo helmu. Realisticky vzato bys klidně mohl chodit nahej... *1*
      • Sr_Lobo
        No ja nevim hele.. predstava ze dva dny vyckavam nahej na pozici snipera az se objevi nepritel a v tu pravou chvili mi ledovy vanek ofoukne kulky... byl bych rad i za tu ksiltovku ;)
        • You, sir, just made my day.
    • Ve válce vždy bylo primárním účelem nenechat toho druhého aby tě trefil. Ten kevlar je až "co když to bude fungovat?"
  • Prophet
    Už se nemůžu dočkat, až po zapnutí hry uslyším: Welcome back, Commander *1*
  • AI bude asi opět problém. Už jsem viděl ve 2 videích, jak mech, který měl někoho proti sobě bez krytu, místo rozstřílení toho nebožáka na kusy, šel buď do overwatch nebo suppression. Tohle se prostě stávat nesmí. Jen se bojím, že místo vyladění AI, dají přednost 3 novým barvám vlasů. *9*
  • a zase mam tu istu otazku: je partizanska vojna proti svojej vlade moralne v poriadku? je dobre bojovat partizanskym bojom proti imigrantom(z vesmiru?)
    *2*
    • záleží, proti jaké vládě, odboj proti nacistům za Druhé Světové nikdo nezpochybňuje, protože se všichni tak nějak shodli, že to byli pěkní hajzlíci
      • nightborne
        ...protože prohráli =).
        • smutné, leč nevyvratitelně pravdivé, kdyby nacisté vyhráli WW2, učili bychom se o tehdejším odboji jako o zločincích (a jako kód obrázku tu mám YES) *7*
        • Magister_Peditum
          Indeed.
        • Vojta_Ilavsky
          Ano.
  • Mnoho dizajnových mechanik nového XCOMu jsem nepochopil a neskutečně mě otravovaly. Nutnost mít specifický počet vědců/techniků pro novou technologii. Nutnost si vybrat jednu ze tří misí. Běžně jsem ve starém XComu letěl rovnou z jedné mise do druhé, hra si pamatovala výbavu i stav vojáků, stejně jako já. Nebo si uber future soldžrs musí dát mezi misemi kávičku a pár donutů? Takhle by se v zoufalých chvílích válka o přežití lidstva vážně nevedla.
    Nutnost nejdřív běžet a pak teprve střílet (WTF?!), nebo tak okatě triggerovaný nepřátele že sem to ještě neviděl. A já blbec to koupil v předprodeji. Pokud bude dvojka dobrá, znovu koupím, ale zapomeňte na to, že dám na recenze.
    • Á tak jasně, ale to nucené vybírání misí je prostě dizajnový shitfest. I kdyby si byl tajná organizace placená vládami, tak by ses setsakra smekal aby si těch misí měl splněných co nejvíc (přesně jako ve starym XCOMu) a tomu by si prizpůsobyl svůj "business" a rozmístil by jsi více "buněk" po světě, resp. tam, kde to jde vodou dolů a začal si tam honem fofrem přihřívat polívčičku.
      Tohe byl prostě nesmysl který jsem nedokázal přejít.
    • ja treba nechápu že nekde je mise (10 emzaku okupuje restauraci) a když ji nesplnite (protože si mužete vybrat jen jednu ze tri) tak vypukne panika na celem kontinentu. pričem jako zachranu posilaji 5 vojaku bez vybaveni co ani neumi strilet. a kde je regulerni armada, když v nekterych misích (teror misích) prímo utočí na mesto

      ja už jednou psal do diskuze o xcom že by bylo rešení kdyby jste hráli za skupinu co ma na starosti specialni mise (jako spec ops) a ne vedeni cele valky. na to mi ale nekteri fandove odepsali že pak by to nemelo ten "feeling" že zachranuješ svet
      • TheGGG
        ano maxíku, pošlou tam tisíc vojáků a jeden tah bude trvat dva dny... vždycky mě fakt dostane tvá odzbrojující logika...
        • lol, vždyt píšu že ty bys porad hral za petičlenny tym a tvym ukolem by byly zvlastni mise a armada by bojovala "v pozadi" pribehu
          • TheGGG
            pak bys zase neměl ten feeling maxi
            FEEEEEEELING
            maxi...
            proč to pořád nechápeš... už sem ti to jednou říkal....
            • TheGGG
              ... a ty se považuješ za dospělého? Že ty jsi zas pod parou?
            • ten nahy kral z pohadky mel taky feeling, a už neotravuj bavi se dospeli lidi
  • zase muzu udelat 20 kroku a pak vystrelit? ale obracene ne?
  • del0
    Jak střílel tim rotačákem skrz svýho parťáka a nic... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit