Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Snad zustanou vsichni pohromade, byl/je to skvelej tym http://www.youtube.com/watch?v=vrY4kEXjQB8 ten jejich podcast byl super
    • tri poznavam, michael knight (ale ten novej, sice ukrutna kara, ale neni to ten legendarni prvni kit), jeden z ghost busters - asi ten brejlatej, kdyz ma brejle (a jejich predelana sanitka)... a marty mcfly (srdcovka detskych let, scifi o cestovani casem... de lorean)

      ale kdo je ten posledni? nakej krupan ve slamaku, a auto mi taky zrovna nepomaha *5*
      • Možná z Dukes of Hazzard?
        • vypada to, ze jsi se jako znalec osvedcil, kara a 01 sedi, kloboucek *5*
  • Jack1947
    Ze by zde byla moznost, mala byt treba ze by mohl byt novy reinkarnovany Burnout? Ja bych treba byl i rad. *4* ( i kdyz jestli nic podobneho neplanuji). *7*
  • Prostor na trhu určitě je. Mám rád simulaci i arkádu, oboje ale musí dobře zabavit. Hodně se mi líbil jejich Hot Pursuit. Jedna z mála dobrých v dlouhé řadě nepovedených NFS. Kde jsou ty časy Porsche, Undergroundů, prvního Most Wanted, dvojky nebo prvního HP?

    Tak hodně štěstí.
  • Mahcake
    Ale no ták. Aspoň v titulcích byste si mohli ty chyby odpustit.
    • Mart9
      Adam má dnes smůlu, že je to v diskusi samý učitel češtiny, který nečte články, ale hledá chyby.
      • bořit je snazší než tvořit...
  • "a herdek, udělejte už někdo, třeba Ghost Games, Burnout Paradise 2!"

    To by dopadlo.
  • Aspoň, že NFS už nebude Burnout s jinym jménem. Teda doufam.
  • Jak nemám rád ježdění v autech (ani to arkádový), tak Burnout Paradise mě chytnul a nepustil, neuvěřitelně zábavná hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit