Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chlapci, chlapci, a kdo vas ten premium nuti kupovat? nejak to nechapu? EA drzi u hlav pistole a kdo nehraje jejich hry toho popravi nebo co? protoze u me doma z ea nikdo nebyl.. LOL
    • command42
      Zatiaľ...
  • Radioaktivni_surikata
    No, začátkem října má bejt exkluzivní beta pro předobjednatele, nebo vlastníky premium účtu BF3 nebo MoH:WF. Několik dní potom má bejt otevřená beta, takže si každej bude moc hru zkusit. Pokud se mu povede připojit. Ale zatím to vypadá dobře. Netcode má bejt podle jejich slov mnohem lepší, takže uvidíme, uvidíme...
    • Veskoslav
      Všichni, kdo mají Bf3 Premium či MoH: MW, už má v nabídce Bf4 Beta, která se mu odemkne přesně 1. října, jak psal kolega. V knihovně svých her ji sice vidíte, ale instalovat ještě nejde:)
      • Nechápu za co dostal ty mínusy, vždyť je to pravda.
        • Veskoslav
          To neřeš. Tady je nějaký blázen s multinickem, co mě mínuskuje napříč diskuzemi:) Už asi měsíc. Zatím je rekord za Děkuji -24 mínus ani ne za minutu:) Dneska nic moc.
          • Jack1947
            Neni to nahodou ten tvuj "tajemny minus ctitel¸¸ THEGGG... taky se mi zda, ze posledni dobou celkem naklikava. *3*
            • TheGGG
              Škoda že víc než jeden mínus nebo plus k jednomu příspěvku dát nejde. Takže vaše poblouzněné představy o člověku co dokáže naklikat 50 mínusek na jeden koment jsou asi tak pravdivé jako důkazy o existenci slendermana
          • Veskoslave? Znáš to pořekadlo - Kdo seje vítr, sklízí bouři...
            • Falosna pokora, uminuskovat!!! :) Len srandujem, hodnotenia mam na haku.
            • Veskoslav
              Jistě že znám:) A mnohdy si to i zasloužím:) To nepopírám, jen je to legrační, jak někomu dokáže anonymní diskutér ležet v žaludku a ukazujete, že +- jsou tady už fakt jenom na srandu viz zdejší příspěvky od GGG:)
  • Už aby to vyšlo sakra :)
    • Vostoq
      taky se na to těšim a nestydim se za to :-)
    • mam úplně opačné pocity
      • Stačí si to nekoupit :)
        • Si pis ze si to nekoupim. *15*
          • Jsme moc rádi a pro každého tahle informace byla jistě přínos
  • Mód Defuse bez respawnů vypadá výborně, jsem zvědav jak se hráči vypořádají s tímto CS stylem.
    • pokud to nebude az tak arkada jako ted BF3 (zasobnik na cloveka) tak to ma potencial.
    • *10*
    • Pokud dobře vím, tak v CoD je podobný a patří asi mezi nejoblíbenější. Ale jak se tam jmenuje..uh..Search and destroy, myslím. Řekl bych, že se dobře uchytí i v BF.
  • Jack1947
    Tohle bude chtit koupit, teprve az vyjdou vsechny DLC nebo aspon nejake , neco jako premium edici driv asi ne ( teda si myslim.)
  • Mě nejvíc štvou ty běžecký výkony! Bolt by záviděl , stovka tak za 3s! Ještě to hraju na xboxu, takže trefit někoho pravou páčkou je kumšt!
  • DaddyD
    No tak to doufám, že ty mapy budou postavený univerzálněji než mapy pro Battlefield 3, kde jsou taky všechny mapy možno hrát ve všech módech (aspoň ty původní), ale spousta map byla navržena pro určitý mód a hrát to v jiných módech je utrpení (např. první set mcom stanic na Grand Bazaar, nebo kombinace Metro-Conquest.
    • A to jste tak hloupy, ze si ani 2 roky po vydani hry neumite nastavit vyhledavac serveru podle vlastni chuti? Vzdyt se da nafiltrovat cokoli od poctu hracu, typu hry a konkretni mapou a dalsi blbiny jako HC mapy, jestli chcete premium apod. Nechapu lidi, co breci, ze metro v conquestu v 64 hracich je spatne. vzdyt vas to nikdo nenuti hrat.
    • Miserius
      Myslim si, že nejlepší mapy jsou v dlc End Game... Naprosto suprově navržený pro Conquest ale i pro CTF... Pro mě nejlepší mapky ze všech tam...
      • Ty mapy v End Game jsou slepené z map jiných dlc.EA došli nápady *2*
    • Myslíš Metro Conquest 64 player CLUSTERF*CK ? :D
  • Radioaktivni_surikata
    Pro většinu lidí asi trochu mimo, ale právě jsem zjistil, že Battlelog už si zase rozumí s Operou. Po snad 3 měsících, konečně! Chce to stáhnout novou verzi 16 a už vše frčí, jak má.
    • Mne battlelog na opere stale nejde :(
      • Radioaktivni_surikata
        Tady stáhni aktuální verzi, akorát stačí kliknout na "Stáhnout".

        http://www.opera.com/cs/

        Na verzi 16 to jde, sám to mám ozkoušený. Ve verzi 12 je to stále nefunkční. Operu nestačí jen aktualizovat, ale je nutný stáhnout a nainstalovat tuhle verzi. Jak tu někdo psal vejš, má engine z Chromu a proto se to tváří jako jinej prohlížeč. Takže můžeš mít nainstalovaný obě verze zároveň, jak 12, tak 16.
    • command42
      ono si niekedy nerozumeli ? :D
      • Radioaktivni_surikata
        No bohužel ne. Poslední 2 nebo 3 měsíce jsem musel používat jinej prohlížeč, protože v Opeře mi nešly zaškrtávat filtry ani se připojovat na servry. Což je u multiplayerový hry docela problém. Nešlo to od posledního updatu Battlelogu, s novou Operou to ale zase funguje.
        • Jakakoli hra, ktera je svymu spusteni a pouzivani vyzaduje podobny zhuverilosti si zaslouzi jediny ... skoncit v propadlisti dejin.
        • command42
          sry ja som sa sekol :D....ja par rokov nepouzivam operu :D...chrome je naj co moze byt z toho co som pouzival
        • Jazz
          S novou Operou, co už není Opera...
          Fuj, zasranej chromoidní engine.

          Kdyby to alespoň mělo stejný funkce, takhle si můžu stáhnout Chrome a nepoznám rozdíl až na jinou ikonku a jméno....
          • Radioaktivni_surikata
            Tak jakej engine to má pod kabátkem běžnej smrtelník nepozná. Rychlý je to pořád jak blesk, pořád je to narozdíl od Firefoxu nebo IE velmi nenáročný na HW, stabilní a věci jako Opera Link fungují. Jestli je stejně bezpečná poznám až s časem, zatím ji mám krátce. Opera:Config je bohužel ještě dost osekanej, ale nový fce maj přibejvat, např. Opera:Flags jsou od verze 15 slušně rozšířený. Mně se zdá bejt tahle verze jako běžnýmu uživateli dobrá.
  • Do pravého battlefieldu patří jenom conquest. BF série se měla držet svého stylu a nechodit na ruku CoD a CS hráčům. Bohužel prachy jsou prachy a z BF série se stal CoD číslo dva.
    • Radioaktivni_surikata
      Pravej Battlefield, to je jako nějaká spešl edice z Reichu? *1* Si hraj jenom conquest, co ti brání. Pindy pindy pindy *12*
      • Brani mu to, ze kvuli pridavani kravin pro codysty je BF cim dal vetsi srajda. Stejne zdaleka nejlepsi byl mod modern warfare ... i BF2, kterej z jeho uspechu vzesel byl jen slabym odvarem ... a pak uz do jde jen od 10 k 5.
  • Kde jsou ty casy, kdy se vydavaly dalsi mapy a obsah zdarma v patchich... radsi koupit alfa verzi hry a k tomu dokupovat jednotlivy slozky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit