Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Brani mu to, ze kvuli pridavani kravin pro codysty je BF cim dal vetsi srajda. Stejne zdaleka nejlepsi byl mod modern warfare ... i BF2, kterej z jeho uspechu vzesel byl jen slabym odvarem ... a pak uz do jde jen od 10 k 5.
  • Radioaktivni_surikata
    Tak to mícháš gun play se síťovým kódem, kterej je ve trojce fakt na pytel.
  • Radioaktivni_surikata
    Tady stáhni aktuální verzi, akorát stačí kliknout na "Stáhnout".

    http://www.opera.com/cs/

    Na verzi 16 to jde, sám to mám ozkoušený. Ve verzi 12 je to stále nefunkční. Operu nestačí jen aktualizovat, ale je nutný stáhnout a nainstalovat tuhle verzi. Jak tu někdo psal vejš, má engine z Chromu a proto se to tváří jako jinej prohlížeč. Takže můžeš mít nainstalovaný obě verze zároveň, jak 12, tak 16.
  • Radioaktivni_surikata
    Pravej Battlefield, to je jako nějaká spešl edice z Reichu? *1* Si hraj jenom conquest, co ti brání. Pindy pindy pindy *12*
  • Do pravého battlefieldu patří jenom conquest. BF série se měla držet svého stylu a nechodit na ruku CoD a CS hráčům. Bohužel prachy jsou prachy a z BF série se stal CoD číslo dva.
  • to by me zajimalo, co podle tebe slo u BF3 smerem dolu oproti BC2. U BF3 mi chybi uz jen ten comander a byl by to BF2 v peknejsim kabatu. Pokud je ten comander v BF4 udelany dobre a hratelnost zustane na urovni BF3, tak neni co resit.
  • A to jste tak hloupy, ze si ani 2 roky po vydani hry neumite nastavit vyhledavac serveru podle vlastni chuti? Vzdyt se da nafiltrovat cokoli od poctu hracu, typu hry a konkretni mapou a dalsi blbiny jako HC mapy, jestli chcete premium apod. Nechapu lidi, co breci, ze metro v conquestu v 64 hracich je spatne. vzdyt vas to nikdo nenuti hrat.
  • V BC2 mám nahráno přes 200 hodin, v BF3 něco kolem 150.

    Je to podle tebe dostatečně dlouho na vyzkoušení?
  • Mne battlelog na opere stale nejde :(
  • Ty mapy v End Game jsou slepené z map jiných dlc.EA došli nápady *2*
  • vlastik.plaminek
    A ty to víš? Já jenom, že se vyjadřuješ jak butthurtlé děcko, co mu maminka nechtěla koupit plejstejšna, tak si teď vylívá srdíčko. Dám ti dobrou radu. Založ si blogísek, na který budeš psát, jak jsou ty páčkovače hrozné. Ten budou číst jenom tví skalní levorucí přívrženci a nebudeš se muset s nikým hádat.
  • Téda, u BF se ohánět zrovna gunplayem. Všechny náboje vychází ze středu obrazovky, ne z hlavně zbraní. Zní to jako uplná kokotina, to ale do té doby než se někdo schová za nějakou překážku, nejde vidět, nejde zabít a všechny kolem kropí. Stejně tak odezvy serverů, kdy střílím na někoho, kdo běží a i když zaběhne za rok, zabiju ho. Další úplná zhovadilost je nutnost vysypání půlky zásobníku na zabití člověka, tak kde jsme. Když jsi zmínil COD, neříkám, že to je dobrá hra, recykluje snad nejvíc ze všech. Nicméně jsem si nikdy nevšiml, že by tam kulky lítaly ze středu obrazovky, ale možná jo, co tam ale určitě není jsou špatné odezvy serverů, kdy jsem schopný zabít nepřítele, který před 2s zaletěl za roh.
  • Hanzik815
    Tak asi je to hodně subjektivní, ale mě přijde, že se to stále posouvá směrem kupředu a pokaždé si člověk najde něco nového. Asi by si to měl nejprve každý zkusit, to se pak hodnotí lépe.
  • Kde jsou ty casy, kdy se vydavaly dalsi mapy a obsah zdarma v patchich... radsi koupit alfa verzi hry a k tomu dokupovat jednotlivy slozky
  • pokud to nebude az tak arkada jako ted BF3 (zasobnik na cloveka) tak to ma potencial.
  • TheGGG
    Škoda že víc než jeden mínus nebo plus k jednomu příspěvku dát nejde. Takže vaše poblouzněné představy o člověku co dokáže naklikat 50 mínusek na jeden koment jsou asi tak pravdivé jako důkazy o existenci slendermana
  • No to si mě moc nepotěšil, protože mě po Bad Company 2 přišla trojka spíš jako krok zpět...
  • Falosna pokora, uminuskovat!!! :) Len srandujem, hodnotenia mam na haku.
  • Hanzik815
    Měl jsem možnost Battlefield 4 hrát. Byl jsem předtím značně skeptický, protože z gameplay videí to vypadalo prostě jako trojka. Až poté, co jsem to asi půl hodinu hrál, mohu říct, že si to tu čtyřku za jménem zaslouží.

    Těžko se to vysvětluje, ale ta hra je prostě jiná a zase o kus dál. Asi jako když po Bad Company 2 vyšel BF3. Lepší přirovnání mě nenapadá, byť asi nebude úplně správné. :D

    A jestli si někdo chce hrát na konzoli nebo PC, to ať už se rozhodne sám, co mu vyhovuje.
  • Cisty gameplay mas tady http://www.youtube.com/watch?v=4qrv0y_Okv0 jenom je zrychlene kdyz se nic nedeje a killstreaky jinak killy jsou bez jakykoliv uprav. Sice je to na Xboxu ale podle me neni ani tak poznat rozdil mezi hranim na mysi ale je to takove tuzsi no nez na PC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit