Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grafika ti nepomuze, mp ti bude brzdit cpu.
  • Chlapci, chlapci, a kdo vas ten premium nuti kupovat? nejak to nechapu? EA drzi u hlav pistole a kdo nehraje jejich hry toho popravi nebo co? protoze u me doma z ea nikdo nebyl.. LOL
  • Pokud dobře vím, tak v CoD je podobný a patří asi mezi nejoblíbenější. Ale jak se tam jmenuje..uh..Search and destroy, myslím. Řekl bych, že se dobře uchytí i v BF.
  • Omlouvam se za trochu mimo tema, ale nehrajete nekdo nekdo Battlefield 3 na podobny sestave (AMD Phenom II X5 720 3.6GHz, ati 5870 512DDR)? Je mi jasny, ze to na ultra detaily nebude. Jen by me zajimalo, jestli s tim jde hrat multiplayer, tak jestli to ma cenu kupovat, nebo radeji nasetrit na novou grafickou kartu.
  • Mě nejvíc štvou ty běžecký výkony! Bolt by záviděl , stovka tak za 3s! Ještě to hraju na xboxu, takže trefit někoho pravou páčkou je kumšt!
  • Jack1947
    Tohle bude chtit koupit, teprve az vyjdou vsechny DLC nebo aspon nejake , neco jako premium edici driv asi ne ( teda si myslim.)
  • Veskoslav
    Reálnější? Proboha nehul už to svinstvo;) Smiř se s tím, že všichni, co hrají FPS na poněkud větší úrovni než pro zábavu, tak v životě nesáhnout po gamepadu. A reálnější rozhodně není.
  • Jack1947
    Neni to nahodou ten tvuj "tajemny minus ctitel¸¸ THEGGG... taky se mi zda, ze posledni dobou celkem naklikava. *3*
  • Miserius
    Veskoslav si asi nechal zapnutej autoaim *3*
  • Jak si dovoluješ srovnávat cod s bf4. Jdi do postele si ještě opilý! *12*
  • TheGGG
    jaké pomocné programy, zase blábolíš z hladu? Gamepad je prostě reálnější než myš
  • Mód Defuse bez respawnů vypadá výborně, jsem zvědav jak se hráči vypořádají s tímto CS stylem.
  • Tak nám řekni co by si tam chtěl přidat řekni nám nějakej nápad ? jenom si stěžujete a žádnej nápad by si sám ani neměl. Jestli sis nevšiml tak zvuky sou vylepšeny ale ani sis asi všimnout nechtěl páč seš jen dalši vocas co tu značku poflusává. A to nejsi sám co furt brble že je to furt stejný nebo že je to samej skript ale lepší než žádnej skript
  • Redneck
    "Ty máš ale pěknou držku"

    Ne, to se opravdu nedá srovnávat. Jak gamepad, tak klávenice s myší maj k realitě hodně daleko a záleží jen na hráči, jestli si zvolí to anebo to. Každej ví, že kombo klávesnice/myš je rychlejší a přesnější, ale kupodivu jsem si během hraní na PC nikdy jako mariňák ani trochu nepřipadal. A dokonce jsem naopak ani nezdegeneroval při hraní na gamepadu na konzolích, ještě pořád se trafim klíčem do zámku, dokážu jet autem velký dálky bez nehody a občas se mi i podaří napsat tady na GAMES nějakej ten příspěvek.

    Takže ať už jedeš každej match s klávesnicí a myší a replay Tvýho výkonu je jeden dlouhej highlight reel anebo se "trápíš" s gamepadem, tak bych moc nemachroval, co je lepší a co neni. Ono to ve výsledku vyjde na stejno. Miserius i Ty se u těch her bavíte a to je důležitý.
    FPS je obtížný simulovat a nemyslim, že super výkony na myši anebo i gamepadu by se měly nějak vychvalovat. S myší lítáš po monitoru a klikáš a s gamepadem to samý, akorát že pomalejš. To spíš obdivuju borce, který dokážou na volantech jezdit lepší časy než v autě.
  • Kdy už vyjde alespoň ta beta. Nemůžu se dočkat! *4*
  • Games BF Fanboy strikes again !
  • Miserius
    Myslim si, že nejlepší mapy jsou v dlc End Game... Naprosto suprově navržený pro Conquest ale i pro CTF... Pro mě nejlepší mapky ze všech tam...
  • Achjo dalsi zaryty PC hrac, jak ubohe. Podle me ma jak pc tak konzolva verze maji neco do sebe, napr. musim uznat ze PC ma mhohem hezci grafiku a taky ze ovladani vojaka je taky o neco lepsi ale na druhou stranu grafika neni vsechno a v BF stravite polovinu casu v ruznych vozidlech tak i ve vzdusnych prostredcich a ty se zase ovladaji lepe na gamepadu, dalsi fakt je takovej ze znam nekolik lidi kteri vlastni Bf jak na pc tak i na konzole a ne nahodou maji na konzolich nahrano MNOHEM vice casu. Tim vsak nejak nesnizuju PC verzi jenom poukazuju na to ze pro nejaky lidi je lepsi hrat na pc a pro nejaky lidi zase na konzole tot vse. Takze pane Predatore strc si tyhle kecy do....... Fakt s tebe nemuzu
  • Veskoslav
    Je to naprosto jedno. Jen je nesmysl tvrdit, že takto hrají HC hráčí, protože ti by se nedotkli gamepadu v oblasti FPS ani metr dlouhým klackem a není to o předsudcích z jejich strany:)
  • kennyB
    Dneska jsi se naučil nová slova??? Páčkovač a páčkomajstr ti jde už dobře, jen tak dál *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit