Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A není to jedno že nejlepšího hráče na gamepadu porazí průměrný hráč s myší ? Já si taky myslím že střílečky jsou lepší na PC ale když to někoho baví i na konzoli ,kde mají všichni stejný podmínky je to úplně jedno.
  • BF3 očesali jak se jen dalo, žádný commander, družstva jsou k ničemu, nikdo tam nic nedělá, jen běhají lidi sem tam, očesali to aby do dalších dílů měli co nového oznamovat, přitom ve starých dílech to už dávno je, jakš takš je hratelný akorát multiplayer.

    Proč to nemůžou udělat víc jako Red orchestru, místo tohoto arkádového paskvilu pro masy?
  • Chybí mi přesně 350 Kč , až seženu jde se přeobjednávat. *1*
  • DICE slape rovnaky chodnik ako Activision so svojim COD. Zlepsenie grafiky o 3,5 percenta, rovnaka hratelnost, zbrane, technika, cele ozvucenie je ctrl+c a ctrl+v, cinska frakcia nemeni absolutne nic (len iny homo oblek a kecy ktorym nikto nerozumie), commander mod sa dostane do ruk len par vyvolenym noliferom. O, zabudol som, naskriptovane padanie 1 mrakodrapu v meste kde je tych mrakodrapov kopec (tie su vsak neznicitelne), alebo lod naburajuca do ostrova. To je take coolove, bude to bavit mozno tyzden a potom sa dostavi rovnaka hratelnost na ktoru sme zvyknuty z uz osuchaneho BF3. O netcode nebudem radsej hovorit, to sa necham prekvapit v bete.
  • Veskoslav
    Jistě že znám:) A mnohdy si to i zasloužím:) To nepopírám, jen je to legrační, jak někomu dokáže anonymní diskutér ležet v žaludku a ukazujete, že +- jsou tady už fakt jenom na srandu viz zdejší příspěvky od GGG:)
  • Veskoslave? Znáš to pořekadlo - Kdo seje vítr, sklízí bouři...
  • Veskoslav
    To neřeš. Tady je nějaký blázen s multinickem, co mě mínuskuje napříč diskuzemi:) Už asi měsíc. Zatím je rekord za Děkuji -24 mínus ani ne za minutu:) Dneska nic moc.
  • Nechápu za co dostal ty mínusy, vždyť je to pravda.
  • Jsme moc rádi a pro každého tahle informace byla jistě přínos
  • Veskoslav
    Jasně. Vypni si všechny pomocné prográmky, co jsou v Bf3 na konzolích aktivní a pak přijď brečet, že nikoho nezabiješ;) A nezapomeň si naklikat:) Lepšíš se v tom:)
  • TheGGG
    Alespoň je to reálnější. Né jak trapáci co běhaj po mapě a myslí si že když se za vteřinu třikrát otočí kolem své osy jsou největší real HC hráči. Hraní s gamepadem chce skill, s myší může být profík každá lamka
  • Myslíš Metro Conquest 64 player CLUSTERF*CK ? :D
  • Veskoslav
    No zareaguji. Moje blbost, stejně můj fanoušek nikdy nespí:) Bez AM a podobných srand by bylo sranda sledovat, jak konzolisti zabijejí. Takže přestaň mlít tyhle sraččky o tom, že skuteční hráči hraji FPS na gamepadu, protože tohle je dost slabé trolování i na Tebe.
  • Veskoslav
    Všichni, kdo mají Bf3 Premium či MoH: MW, už má v nabídce Bf4 Beta, která se mu odemkne přesně 1. října, jak psal kolega. V knihovně svých her ji sice vidíte, ale instalovat ještě nejde:)
  • Vostoq
    taky se na to těšim a nestydim se za to :-)
  • tak hlaska 'Skuteční hráči FPS si ale ponechají gamepad' mne rozesmala *1*
  • Miserious: ty jsi tak škaredě zarytý konzolista až to hezké není. Já hrát FPS na gamepadu, tak mlčím a šoupu nohama a ne se tak ještě ozývat. Je to opravdu hodně lame. Kvalita hry se nedá s pc srovnat.

    Teď mě napadá, proč na WiiU tu hovadinu s tím lcd na ovladači není žádná pořádná FPS. Protože samotný pohyb a střílení zabere tolik práce, kdyby hráč měl ještě sledovat ten display, to už by byl ultramasakr pro totální blázny.
  • DaddyD
    No tak to doufám, že ty mapy budou postavený univerzálněji než mapy pro Battlefield 3, kde jsou taky všechny mapy možno hrát ve všech módech (aspoň ty původní), ale spousta map byla navržena pro určitý mód a hrát to v jiných módech je utrpení (např. první set mcom stanic na Grand Bazaar, nebo kombinace Metro-Conquest.
  • Že průměrný hráč s myší totálně smete mistra s páčkovačem nemá cenu diskutovat, to je prostě fakt. Jde o to, jak ta hra probíhá s těma páčkovačema, jak zpomalený film, MP na PC je úplně jiné kafe.

    MP na konzoli je taková hodně light verze pro amatéry.
  • Páčkomajstr dorazil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit