Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • christianus
    To video je o nicem, podobne jako 90% podobnych videi z hrani i na PC. Je prervany efektama, upravovana rychlost a strihany jak se hodi, takhle jde udelat skillera z kazdyho. Cistej gameplay by byl lepsi. Co se ovladani tyce, jak uz sem nekde jednou psal, ovladani fps na gamepadu bude vzdy pomalejsi. Kdyz mozek sam zamiri reflexem, tak ze "skubne" ruka na mysi, nebo palec na kuliccem trackballu o presnou vzdalenost prakticky okamzite, je jasny, ze to bude presnejsi a rychlejsi nez sebelepsi krouceni analogem. Proto progamerum tolik zalezi na co nejmensi ms odezve mysi, protoze reflexshot je zaklad aimskillu. Analog je zase plynulejsi a neni treba snim porad "mrskat" aby se kamera otacela. Kazdy se hold hodi na neco jinyho.
  • TheGGG
    sem tam na pc hraju *3*
  • Pro ty co tvrdi ze na Konzoli je hrani FPS her na gamepadu strasne a ze na PC by kazdy namlatil konzolistovi p***l nerikam ze to tak neni ale tady je dukaz o tom ze na konzolich hrani FPS bez nakych Auto Aimu :D jde aniz by stim mel jakykoliv problem. http://www.youtube.com/watch?v=tYZHHvWbGWU Hrac se jmenuje IReapZz a zaberi se stridaji s xDarknesss je to hrane na Xboxu ma par videi aji z PS3. Je mi jasne ze nekteri bud napisou ze to je hrane na mysi nebo neco podobneho ale to resit nebudu :D.
  • Jack1947
    Prosimte, THEGGG jen zkousi trollovat a ty mu v tom (nevedome/vedome) pomahas a jeste , omylem podnitis flambovani tak probraneho tema PC hrani vs konzole".
  • Komu se ma poslat faktura? Takovy napady nejsou prece zadara, ze ...
  • Nahod si staryho bettla a do nej prislusnej mod ... to novy srajdy stojej za kulovy.
  • Jakakoli hra, ktera je svymu spusteni a pouzivani vyzaduje podobny zhuverilosti si zaslouzi jediny ... skoncit v propadlisti dejin.
  • *10*
  • command42
    sry ja som sa sekol :D....ja par rokov nepouzivam operu :D...chrome je naj co moze byt z toho co som pouzival
  • Radioaktivni_surikata
    Tak jakej engine to má pod kabátkem běžnej smrtelník nepozná. Rychlý je to pořád jak blesk, pořád je to narozdíl od Firefoxu nebo IE velmi nenáročný na HW, stabilní a věci jako Opera Link fungují. Jestli je stejně bezpečná poznám až s časem, zatím ji mám krátce. Opera:Config je bohužel ještě dost osekanej, ale nový fce maj přibejvat, např. Opera:Flags jsou od verze 15 slušně rozšířený. Mně se zdá bejt tahle verze jako běžnýmu uživateli dobrá.
  • Jazz
    S novou Operou, co už není Opera...
    Fuj, zasranej chromoidní engine.

    Kdyby to alespoň mělo stejný funkce, takhle si můžu stáhnout Chrome a nepoznám rozdíl až na jinou ikonku a jméno....
  • Veskoslav
    Vždyť jsi minulý týden tvrdil, že na pc už nehraješ, jenom okrajově, že nové hry už jenom na konzolích. Takže zase lžeš?:)
  • TheGGG
    Nevadí ti jak se pořád pleteš?
    Jistě že je pocit ze střelby s gamepadem reálnější než s myší. Nebo si myslíš že by si se ze skutečnou zbraní mohl otáčet a mířit jak v CS? *1* *1*. gamepad prohlubuje zážitek z akce a já si i při hraní her na PC většinou připojuji ovladač.
  • Radioaktivni_surikata
    No bohužel ne. Poslední 2 nebo 3 měsíce jsem musel používat jinej prohlížeč, protože v Opeře mi nešly zaškrtávat filtry ani se připojovat na servry. Což je u multiplayerový hry docela problém. Nešlo to od posledního updatu Battlelogu, s novou Operou to ale zase funguje.
  • command42
    ono si niekedy nerozumeli ? :D
  • Radioaktivni_surikata
    BF 3 má na rozdíl od COD výbornej gun play. To, jak má každá zbraň svůj originální feeling díky specifickýmu zpětnýmu rázu, multiplikátoru zpětnýho rázu u první střely, přesnosti první střely, kadenci, úsťový rychlost, a to vše se dá dál ovlivnit pomocí příslušenství jako je foregrip, tlumič nebo těžká hlaveň, o tom si může konkurence nechat zdát. Ano, není to realistický, např. všechny zbraně mají v základu prakticky poloviční úsťovou rychlost, ale o tom BF nikdy nebyl. Je to arkáda s prvky z reality. Grafika není o 3,5 procenta lepší, je to evoluce, ne revoluce. Kdo čekal revoluci, je blázen, vždyť BF3 vypadá i po 2 letech líp než většina konkurence. Vyspělejší je v tomhle směru snad jen Crysis série, ale tak to bylo vždycky a Crytek si na tom zakládá. Destrukce bude nejspíš opět silně skriptovaná, ale lepší než drátem do oka a opět dál, než konkurence. Já tam rozdílů a vylepšení vidím až překvapivě dost, ale to bude tím, že mám trojku prolezlou křížem krážem. Nehledě na to, že malý úpravy dokážou udělat pořádnej rozdíl. Mimochodem zbraně jsou těžce překopaný. Dobrá polovina jich bude novejch, třeba prakticky všichni moji favoriti z BF3 jsou pryč...
  • Radioaktivni_surikata
    Pro většinu lidí asi trochu mimo, ale právě jsem zjistil, že Battlelog už si zase rozumí s Operou. Po snad 3 měsících, konečně! Chce to stáhnout novou verzi 16 a už vše frčí, jak má.
  • command42
    Zatiaľ...
  • Procak x3 720 procak a hd4850. MP byl o nicem, v prestrelkach 30-35 fps, to je na pozitek z mp malo. Navic nove mapy jsou podstatne narocnejsi, takze tam by to bylo jeste min. Kup za 3k novou grafiku a budes mit 50+fps
  • BF 3 můžeš ještě dneska koupit v super balíčku za kilčo :)

    https://www.humblebundle.com/

    Je tam i Dead Space, Mirrors Edge,... samý super gamesky :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit