Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nez to odesles dej 'kod je necitelny, ukaz jiny', vygeneruje ti to novy kod a ten pak opis. Takhle to pak nebudes muset psat.

    Ke hre. Nevim jake typy hrdinu ti prijdou sympaticti, ale Geralt me osobne prijde v pohode. Dnesni doba si zada zajimave vyparaveni pribehu, ale to hned neznamena, ze bude hra interaktivni film. Animovane rozhovory jsou dnes uz srandardem. Bojovy system take nevim jaky uprednostnujes, ale pro rd person rpg je vcelku normalni zvolit akcnejsi pristup nez taktictejsi.
  • Po úvodních 10 minutách hry, který jsem měl tu čest dneska spatřit, jsem prostě musel předobjednat :-) Ta atmosféra na mě zapůsobila.
  • taky... prvniho zaklinace mam, porad se ale nemuzu prinutit tu hru hrat. Zkousel jsem asi prvni tri hodiny, a porad jsem koukal na nejaky animovany rozhovory... jinak je mi ale pristup autoru sympaticky , tojo..
  • Gerald: Umím docela slušně kouzlit; Triss: A taky docela slušně smrdíš, poznala jsem to protože všem veverkám pukly hlavy. *1* *1* *1*
  • tehle hre nemuzu prijit na chut, hrdina je nesympatickej, hra je spis interaktivni film, bojove system nezajimavej

    mimochodem mate tady bug s psanim prispevku, kdyz se to pise dele, tak se zmeni kod ale po odeslani prispevku ostane stejnej a treba se vratit zpet a psat znovu
  • misho8723
    Tak s tým by som si nelámal hlavu. Zatiaľ toto je prvé preview, kde som sa dočítal o záporoch bojového systému. Ak dosiaľ ani na amerických weboch, na ktorých sú dosť puntičkári, nesťažujú nato, tak to asi nie je až taký problém. Na ukážkach na nete to nevypadá, žeby s tým mali ľudia problémy.
    A čo sa týka jednotky, ja osobne mám kúpenú Rozšírenú verziu, ale ešte som ju ani poriadne nenainštaloval. Hru som prešiel s pôvodnou verziou a s ňou som nemal najmenšie problémy a bojový systém sa mne osobne veľmi páčil. A z dvojky som aspoň zatiaľ úplne vedľa. A pár záporov spomenutých Lukášom je len dobré pre psychiku :)
  • O tom nemám pochyb. Jednička taky byla tak trochu nedodělaná a já osobně jsem si jí pořídil až po urychleném nahrávání... Tady taky celkem očekávám, že případné nedodělky opraví. Ale snad to už bude vychytanější než jednotka ;]
  • "v praxi mezi nepřáteli často zcela nepochopitelně střídá a nepomůže ani sebesvižnější kvedlání kamerou". "neobratné trefování aktivních předmětů". Hmm, takže přesně to, čeho jsem se na základě ukázek bál. Dechberoucí scenérie jsou mi celkem ukradený, ale chaotické ovládání nechci. Snad to ještě doladí, kluci jedni kolenatí.
  • Na 100% kupuji. *4*
  • U mě to bude tak, že si koupím sběratelku (předobjednáno) a až budou penízky, tak nějakej stroj, na kterém to rozjedu :D
  • Vůbec nepochybuju o tom,že to bude pecka.Spíš přemýšlím o tom,že počkám na patche.Gerald není zajíc-neuteče:-)
  • Řekl jsem si,že nebudu číst žádné dojmy,ať jsem co nejvíce překvapen,ale neodolal.Lukáši napsal si to bezvadně!Já už stříhám metr až si půjdu pro sběratelku:-)Jo a potěšily mě ty odkazy na knihy,znovu jsem je pročet a je to luxus!!!
  • Takže jediný problém je zaměřování herních předmětů? Nic co by nešlo nedoladit. Prostě to bude bomba.
  • Zaklínač bude super, ale.... dech mi vyrazila ta grafika. Postavy vypadají prostě kouzelně. Původně jsem upgradoval kvůli Skyrim (a kvůli rozbitému PC), ale vidím, že Zaklínač mě odmění už pár měsíců před tím...
  • Tesim sa jak malej *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit