Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • troška do mlyna nech je sranda,
    niekto písal že sa akosi nemôže rozbehnúť zo zaklínačom 1, mal som podobný problém nainštalovaný som ho mal asi 4 mesiace skúsil som začiatok a nie a nie sa do hry poriadne dostať (asi to bolo tým že som hral niečo iné) ked prišlo sucho tak som sa do toho pustil a po pár hodinách to skončilo po týždni hrania a super zážitok z hry
    prečítal som všetky knihy už niekolko rokov dozadu všetky mám doma, ano je pravda že zaklínač má super zázemie v knižnej predlohe na rozdiel o iných

    na vyjadrenia ohladom porovnania DA2 a zaklínača 2
    Dragon Age 2 nesiaha po päta ani zaklínačovi 1, také blbosti o tom aké super je DA2 píšu iba decká z IQ 50 a menej, ktoré poriadne RPG nikdy nehrali a vôbec nehovorím o tom že by nejakú knihu vôbec čítali
    súhlasím z názorom na DA2 že ako hra je dobrá (DA1 super) ale ako RPG .... ja som to nazval diablovina lebo iné to ani nieje ... klikfest
  • Zaklínače mám rád a pevně věřím ,že i tento díl bude super ,snad jen ta grafika se mi opravdu nelíbí *9*
  • souhlas, DA2 bylo dobré jako hra, ale ne dobré jako RPG ... Zaklínač je pro PC a už to samo o sobě mu dává větší potenciál jako RPG nehledě na veškerou práci a přístup autorů :)
    TES:V bude asi jediný možný konkurent.. Ovšem to má být multiplatformní počin pokud se nepletu a to znamená omezeni pro PC, Proto já tipuji, že pro PC scénu to vyhraje Zaklínač na celé čáře .. no a taky jim to přeju *3*
  • to ten blázon čo tu písal že Dragon Age 2 bude hra roku akože ty si poriadne RPG asi nehral keď tu také bludy píšeš o ja typujem že o RPG roka budú bojovať Zaklínač 2 a The Elder Scrolls V : Skyrim aj keď neverím ze bude lepší TES:V ako Morrowind.

    "první hodina hry obsahuje kouzelně ukrytý odkaz na jinou úspěšnou herní sérii" ja typujem Might And Magic to boli časí toto drvenie den aj noc :D
  • Money!
  • Sapkowski v románech píše, že postavy hovoří jazykem podobným francouzštině. Takže jestli jsi uberhardcore hráč, tak pojedeš ve fj. Bon appétit!
  • Nevíte někdo, jestli bude nějaký demo? Asi to rozběhnu, ale i tak bych rád viděl jak to poběží, než půjdu do krámu... ono i když nebude... já to nevydržim a risknu to *4*
  • Kokot z dupy :) a dragon age 2 RPG roku :) nevim kde jsi na to prisel. Myslim si ze jsi moc omezeny kdyz tvrdis ze je to slabota, hral jsi vubec jednicku ? Miluju debily co jeste nehrali tu hru a uz tvrdi ze je to picovina. A minusy si strcte nekam, jenom reaguju na toho debila co tvrdi ze je to slabota
  • Škoda že geralt nemá ty 2 meče na sobě stylově hozené jako v 1. *1* chci se zeptat jestli se to dá nějak upravit nebo jestli je má na zádech vedle sebe jako na screenech?
  • Zaklínača s anglickým dabingom ? To je snáď svätokrádež , kto jednotku nehral v Polštine akoby ju nehral vôbec *1*
  • sidi
    Co bolo na dragon age 2 dobre ? Grafika slaba hratelost pre sliepky, sak uz len to ze sa to vsetko odohrava v jednom meste a dungeony sa podobaju ako vajce vajcu bolo na smiech... Zaklinac ma potecial uz jednotka bola skvela a dvojka podla vsetkeho bude este lepsia...
  • Je desivé a fascinujúce zároveň že sa tu stále nájde dosť ľudí čo ti na to skočia *8*
  • sidi
    ak chces funny odkazy na veci ktore letia alebo leteli niekedy tak si zahraj Magicku
  • Vím, že je to asi nereálné, ale tak mě napadlo jen tak ze srandy, když teď tak letí CoD, co tam tak dát odkaz na Kalec. To by byl moc povedený vtípek.*4* Přece tam nemusí být jen odkaz rpg.
  • Geeeeralt! Už aby to vyšlo, mam předobědnanou prémiovku na xzone....
    Zatim to vypadá že se druhýmu zaklínačovi podaří překonat i toho prvního.
    A Dragon age má štěstí že vyšlo o dva měsíce dříve než zaklínač .... takhle si ho pár lidí třeba i koupí. *1* *1*
    Btw určitě tam jedou do dragon age *5*
  • Děkuji za info :)
  • Chlape, tady vůbec nejde o vkus. Zaklínač má příběh jako žádná jiná hra, postavej na samotnym celym knižnim fantasy světě. Už to samotný dává velkou atmosféru. Nehledě na RPG prvky. DA2 je oproti tomu s vkusem uplně někde jinde ;-) Ale proti gustu žádnej dišputát:)
  • Felczar
    Za to nemůžu, že nemáš dobrý vkus, s tím se holt člověk musí narodit, chápu to. *7*
  • A kde je veta : Grafika sice neni nic moc, ale tvurci maji jeste skoro dva mesice, tak doufame, ze jeste neco vylepsi? :-))))

    Ted vazne... paradni prerecenze a tesim se az to konecne vyjde... :-)
  • janchor
    Půl na půl – Kočka teď navíc zvládá to, co v jedničce obstarával de Vries.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit