Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To co je za blabol toto zase? Zaklinac 2 okolo konzoli ani neprojel, a nastesti jako jedna z mala zustava PC only hrou
  • janchor
    Prioritní je PC verze, o konzolový (která ostatně doteď není jistá) se přímo Kiciński nechal slyšet, že by ji samozřejmě rádi, ale uvidí až po vydání.
  • Mě by docela zajímalo jak to bude v české verzi hry se jmény. Bude se to držet českého pojmenování jak to bylo např. v prvním zaklínači a nebo originál ? To asi ale nikdo neví.
    Aby v tom pak nebyl pěknej bordel Triss Merigold/Ranuncul, Marigold/Dandelion apod.
  • Zaklínač 2 je prioritně dělán na konzole, nejdříve si zjisti informace. Teda pokuď nemluvíš o starém Zaklínači 1
  • Vždyť to má úplně stejný systém jako jednička, akorát to má jinou kameru a animace. Jste pokrytci.
  • Hmm, to první. *3*
  • páni DA2 je čistá akčná hra z pár RPG prvkami nič viac, hral som to viem o čom to je, ano hold smola vydala sa iným smerom
  • No tak třeba já se naklikal (pro příklad, můžete doplnit jakékoliv staré iso RPG) u BGII víc, protože u DA2 jde ovládat pohyb na wsad
  • Presne tak, polsky dabing a ceske titulky,to myslim byla nejlepsi volba.
    Zvlast kdyz anglicka verze byla pry radne zcenzurovana, takze vety byly casto polovicni.

    Btw u nas prodavana verze bude mit doufam volbu mezi polskym a anglickym dabingem, nebo snad ne? Pokud ne, tak hura na nakupy do PL.
  • kostejnesmrtelny
    Jo, ten skok do tý burgundský vesnice (našel jsem si jí na google mapách, Pont-sur-Yonne *1* ) tam je. Ale to je skok dimenzema, z toho bych nevyvozoval žádný důsledky týkající se Geraltova světa *5*
  • no co z toho ked mi potecu nervy z ovladania?...serem im na taku hru!...len dufat ze to doladia..
  • nie je to tam priamo, ale dosť to naznačujú mená a neskôr územia na ktoré sa dostane pri skokoch časom. Nemusí to byť priamo francúzsko a francúzština, ale rozhodne je to z toho (frankofónneho) okolia.
  • Musí se to tu trochu osvěžit.
    Už přes týden jsem se tu nehádal :)

    Stejně nevím, proč by každý RPG mělo být clickfest.
    To nechávam čistě pro Diablo a jeho klony.
    Jo, hold v každý hře se kliká. To z ni nedělá ješte Diablovku.
    A jestli jo, tak scifi strategie jsou FPS +Diablo dohromady. Klikáš a jsou ve hře pistolky !
  • Každé RPG je diablovina, když neumíš anglicky :)
    Jinak legrační komentář, diký za něj, pokračuj :)
  • Na offic. fóre sa to niekto pýtal, ale budú len takto vedla seba, takže jedine môžeš počkať na mod.
  • Ty asi nemáš páru o tom, co je to clickfest že ?
    DA 2 to rozhodně není.
    Takže pomlč o IQ 50 a dětičkách...

    Jinak - DA 2 je skvělá hra, ale nedá se srovnávat s DA:origins...
    hold se vydala jinou cestou. Méně RPG prvků, ale o tom DA 2 je. Příběh na úkor RPG.
  • kostejnesmrtelny
    No, já mám teda Geralta načtenýho snad i pozpátku, ale zrovna tohle jsem tam nikde nezachytil. Elfové mluví něčím podobným gaelštině, ale to je asi tak všechno.
    Care to elaborate? *4*
  • KIMCID
    no buďto řádná pecka nebo pruser roku?
  • Felczar
    *1*
  • že by ten odkaz v hre bol na Bards Tale?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit