Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Core
    Zrovna jsem na německém PCGames.de objevil perfektně vyřešené porovnávání minimálních detailů versus maximální (stačí v obrázku pohybovat vertikálním posuvníkem zleva doprava). Škoda, že ty obrázky nemají větší velikost. Mrkněte sem (pokud jste ještě neviděli):

    http://www.pcgames.de/The-Witcher-2-Assassins-of-Kings-PC-232263/Specials/The-Witcher-2-Minimale-vs-maximale-Grafik-Settings-PC-Games-mit-ersten-Details-zu-den-Optionen-819544/
    • Mno i na nejnizsi se da na hru koukat, o duvod vic, proc jit do konz. verze
    • Takhle to bude vypadat na minimální detajly? ... Wow. Na ty to budu hrát a teď se těším ještě víc :D Děkuju za link
    • To uz tu bylo davno *6* a ne jen tu.
      • Core
        Proto jsem psal, kdo neviděl... Já to objevil prvně. *8*
  • Core
    Kdyby náhodou četl tento příspěvek Lukáš Grygar, který měl tu čest prubnout Zaklínače 2, měl bych dotaz: MAXIMÁLNĚ by mě zajímalo, zda se bude dát (podobně jako první díl Zaklínače) hrát v okně... Mám jako grafik velkou úhlopříčku a hry hraju vždy, když je to možné, v okně... Je tato možnost i u druhého dílu? Opravdu bych tuhle možnost ocenil, i když podobné přání mít asi drtivá většina hráčů nebude...
    • janchor
      Preview verze byla osekaná o většinu tradičních in-game options, ale u plný bych se hodně divil, kdyby neběžela i v okně. To je přece vcelku standard, ne?
      • Core
        Díky za odpověď, bohužel spíše narážím na to, že hry nejdou hrát v okně, jako tomu bylo dříve u starých pecek. Možná mám jen smůlu na výběr her. Víceméně nehraju nic než RPG...
  • trolo
    ja ho uz chcem doma! to nevydrzim. a najhorsie natom je to ze aj ked uz bude v obchodoch 17 ja ho budem mat az 18 :(
    • Core
      To máte na Slovesnku poměrně výkonnou poštu... Unás jsou kraje, kde se ani nedozvíš, že máš na poště balík *3*
  • Zdar, asi to tu už padlo, ale jak se to má s konzolovou verzí? Byla oficiálně potvrzena/vyvrácena nebo jak? Dík
    • Konzolova verze prijde az na zaklade uspechu PC verze.
      • A nevíš nakolik je tohle tvrzení podložený nějakou tiskovou zprávou nebo rozhovorem s tvůrcema?
        • janchor
          Tvůrci o tomhle otevřeně mluvili na několika herních výstavách. Konzolovou verzi mají v rozpracovaným a momentálně zapauzovaným stavu. Jestli dojde zdárnýho konce záleží na víc faktorech, hlavně ale přijetí dvojky.
          • haha to mi dělá radost, nejradši bych si koupil tu hru 4X protože jednak vypadá kvalitně a navíc je zatím exkluzivně na PC a konzoláci musí pro změnu čekat haha *1*
  • Má někdo představu, kolik dlc k tomu asi bude? Abych věděl jak dlouho mám čekat na "kompletní" a neořezanou hru? Už teď vidím v předobjednávkách DLC Magie a je mi na blití.. DLC k ještě ani nevydané hře?
    • Proč ne ?
  • Mohl bych se zeptat co považuješ za "skutečné RPG"?
    • Sex
  • misho8723
    Chcel by som sa opýtať, že ako to bude s dabingom. Či sa budú dať prepínať jazyky vo verziách hry, ktoré sa predávajú v Čechách a na Slovensku. Napríklad nastaviť si poľský dabing namiesto anglického a české titulky a podobne
  • Tak zaprvé o strategii vůbec nemluvím, jde o herní mechaniky. Za druhé, fakt by mě zajímalo jak by ses proklikal na hard nebo nightmare. Mně to teda nešlo
    • Tak říkal jsem více méně "proklikal" *3* a právě strategie v bojích mi příjde jako důležitý herní mechanismus... jinak aby bylo jasno já nic neshazuju, jen mi to přišlo méně náročné na hráče...
    • Reakce na: 12.04.2011 22:10 Sebastian
  • Zaklínač 2 snad už ani neměl vyjít, protože jednička nebyla příběhově příliš zajímavá a svět v kterém se odehravá se mi taktéž nelíbí (ale to nelze vyčítat vývojářům, protože svět vytvořil autor knihy o Zaklínači). Takže snad i vydání této hry mě příliš nezajímá, ale kdoví, třeba dokáže zajmout. Já nepochybuji o tom, že fanoušky zaujme, ale je tato hra schopna zaujmout i nové hráče? Myslím, že ne.
    • Myslím, že přemýšlíš až moc. A v tvém případě to evidentně nedělá dobrotu *3*
      • Tak uvidíme až hra vyjde a možná by především vývojáři Zaklínače měli více popřemýšlet*3*
        • No to jo! Ať vývojáři už teď přemýšlejí nad chybami, které možná vůbec nespáchali, PROTOŽE to ještě NIKDO NEHRÁL. Buď máš křišťálovou kouli, a nebo máš v hlavě nasr... Já jsem pro druhou možnost.
          • O chybách jsem se nezmiňoval ty troubo:), takže si svoje domněnky nech pro sebe. Vývojáři především mysleli na vytřískání z ubohého Zaklínače další prachy a nad tím by se měli zamyslet. Až hra vyjde, tak na výčet chyb nějaká diskuze s pubertálním Cahirem (který kolem sebe začne kopat o ohánět se vyrazy typu nasr... jen proto, že mu někdo zkritizuje jeho zamilovanou hru), již nebude stačit. *2*
            • Pubertální? Ten věk už mám dávno za sebou, ale pořád se mi to zdá jako lepší přívlastek než ten, co mám schovanej pro tebe: KOKOT! Pěkně si ty tvoje pindy rozeberem... 1)"Zaklínač 2 ani neměl vyjít" Co tohle znamená? Nechápu, nerozumim, chce se mi zvracet. A) nic o tom nevíš B) nehrál jsi to C) přiznáváš, že ty sám ten svět rád nemáš. Z toho plyne, že bys nerad, aby vycházeli hry, které nemáš rád. Navíc uznáváš a víš, že spousta lidí tu hru zbožňuje, ale i přesto přese všechno bys nechtěl, aby hra vůbec vyšla. Gratuluji! Chtěl bych tě za hlavu nového totalitního státu. "Dokáže zaujmout nové hráče? Myslím, že ne." Z čeho tak usuzuješ? Opakuji, nehrál jsi to a nic nevíš. Takže to opět nebude domněnka podložená racionálně, ale na základě tvých emocí - prostě tu hru nemáš rád. A protože ji nemáš rád ty, tak se prostě nebude líbit žádným hráčům, kteří nejsou fanoušky. Stejně jako v prvním případě, tak i zde se projevuje tvoje sebestřednost, arogance a netolerance. Dostál jsi tedy svému statutu kokota, mám z tebe radost.

              O chybách jsi se nezmiňoval? A o čem jsi se zmiňoval, když jsi řekl, že hra by neměla ani vyjít a že vývojáři by se měli zamyslet? Jo prej o penězích, kteří vývojáři tahají z hráčů... Tvrdit takové věci můžeš pouze v případě, že tě hra na základě něčeho zklamala. To znamená, že měla CHYBY. Jakou jinou hru než takovou, která je určena na "vytřískání z ubohého Zaklínače další prachy" bys takto nazval? Asi těžko hru kvalitní, že. Takto bys hovořil jen o takové, která má zásadní CHYBY. Nemůžu si pomoct, ale ty o chybách hovoříš, jen si to sám neuvědomuješ (protože jsi kokot). Jenže tebe zklamat zatím ani nemohla, jak už bylo vícekrát řečeno. Opět tedy soudíš na základě svých emocí, nikoliv nějakého racionálního zkoumání.

              PS: Pokud je ti více než 15 let, je mi tě líto, stejně jako tvé potencionální přítelkyně, přátel a dalších lidí, kteří budou nuceni "těšit" se z tvé přítomnosti.
            • sidi
              Chcem reagovať na tvoju hlášku "Vývojáři především mysleli na vytřískání z ubohého Zaklínače další prachy a nad tím by se měli zamyslet." prečo si myslíš že chcú z neho len vytrieskať prachy ? Jednotka bola mega úspešná získala toľko ocenení že s tím nikto nepočítal ... Zaklínača 2 robili už od dokončenia jednotky a robili ho poctivo (aspoň čo sa tika preview článkov tak ukazujú na to že hru neodflákli ) to nie je prípad ako Dragon Age 2 ktorý je ukážkový prípad toho že niekto chce zo značky vytrieskať čo možno najviac prachov za čo najmenšiu prácu ..
            • trolo
              na trieskanie penazi zo zavedenych znaciek tu mame EA a activision. ze ta huba neboli toto hovori o zaklinacovi. nejak sa nam tu trolovia premnozili. co im to rodicia davaju zrat? zachvilu ludia vymru a budu len trolovia co budu trolovat vsade kde bude mozne *12*
            • Core
              Mimo mísu? Definitivně.
            • Otazka je, proc ty tu vubec strasis a ty fanboye provokujes svoji radoby inteligentni a konstruktivni kritikou:-)

              Hru si ani nehral, jednicka byla podle mnohych naprosto paradni, tobe se nelibila, ok, tak proc nam to porad cpes??
          • tak to je odpověď za 2 bludišťáky *1*
  • Core
    Wraith - naprosto parádní monstrum (viz níže). Fakt se mi hodně líbí, jde z něj správný děs. Tohle až na nás vykoukne někde ze tmy, osvícené lucernou, co drží v pařátech, pecka...

    http://www.pcgames.de/The-Witcher-2-Assassins-of-Kings-PC-232263/News/The-Witcher-2-Exklusive-neue-Screenshots-aus-den-ersten-Levels-819975/galerie/1510035/?fullsize
    +
    http://www.zing.cz/screenshoty/102/zaklinac-2/fullscreen-36794

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit