Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi, proč krmíte troly? :) Čím víc se budete vztekat, tím větší radost budou mít. Jen rádi provokujou, nejsou to jejich pravý názory. Prostě ignorovat. ;)
  • Zdar, asi nikoho nenapadlo luštit ty "runy", co si v CDPR vymysleli, co? Trochu jsem na to mrknul a zjistil, že je to z větší části zkopčená a trochu upravená velkomoravská hlaholice, daj se vcelku jednoduše číst všechny nápisy na mapě (když máte před sebou tu českou, podle který je to udělaný ve hře) a třeba na tý šachovnici je napsáno "smierc" (teda "smrt") atd. takže jazyk bude asi polština, písmo ta jejich "zaklínačovice". Čest, a kdyby měl někdo zájem luštit se mnou, pište na jirkasirka321@gmail.com
    • A světe div se, tady http://games.tiscali.cz/zaklinac-2-vrahove-kralu-13251/galerie/198852?articleId=55442#title je zase psáno "Lorem ipsum"! Fajnovka
      • Nj, na všech kontraktech je napsáno to samé
  • misho8723
    Proste nádherná a krásne detailná grafika. Ešte by mohol Microsoft preloziť dátum vydania Fable 3, aby sa herný svet mohol 17. mája zamerať len na Zaklínača 2 :)

    http://www.pcgames.de/The-Witcher-2-Assassins-of-Kings-PC-232263/News/The-Witcher-2-Exklusive-neue-Screenshots-aus-den-ersten-Levels-819975/galerie/1510036/?fullsize

    http://www.pcgames.de/The-Witcher-2-Assassins-of-Kings-PC-232263/News/The-Witcher-2-Exklusive-neue-Screenshots-aus-den-ersten-Levels-819975/galerie/1510040/?fullsize
    • Core
      Naprostá bobma! Denně sleduji okolo Zaklínače 2 dění a nemůžu se absolutně dočkat 17. května *4* Pěkný screeny!
  • Dragon Age 2 strci Zaklinace 2 do kapsy, stejne jak to udelala jednicka. Nikoho nejaky nesmyslny zaklinac nezajima, trapna hra. Ocekavani tak 2/10 za snahu se priblizit Dragon Age, bohuzel marne. *5*
    • Dragon age 2 = slabší grafika než zaklínač 2
      slabší příběh (bez knižního základu)
      mizerný lokace - jeskyně je ve hře jen jedna ale různě zabetonovaná *12*
      Hawke na Geralta prostě nemá
      Varric nemá na Marigolda *5*
      ale vyloženě špatný dragon age není- ale i tak je to jako srovnávat teplýho bráníka s vychlazenou Plzní *3*
    • kostejnesmrtelny
      A pak ses probudil a utřel slinu *1*
    • ty ses dobry vemeno....DA je pro hrace co nemaj mozek...
      • Felczar
        A Zaklínač co nemají koule. Zaslepenci, někdo vám rýpne do oblíbené hry a vy se div neposerete. *2*
        • To víš, troly nemá nikdo rád.
          • Amylee.Anderson
            Protože jsou všichni hloupí a skáčou jim na špek. Já mam ty vaše tzv. "trolly" ráda :P
        • Core
          Běž se léčit, Felčare... *12*
          • Felczar
            Pokud zaplatíš léčbu, tak nevidím problém! Ovšem to na věci nic nezmění! *3*
    • Whisp
      Dúfam, že si to myslel ako vtip, potom *1* .

      Keď nie, tak od Dragon Age 2 je lepší už aj Zaklínač 1 a tiež aj DA 1. Aj keď vydajú len beta verziu zaklínača 2, tak aj tá bude lepšia ako DA 2.
      • Daniell605
        Rozhodně bych zase tak nekřivdil DA2, je to slušná hra, přece jen 1 byla lepší, ale teď není řeč o DA ale o Zaklínači.
        Zase musím nahodit zasmušilý výraz a napřáhnout ruku k panu DragonMaster, který z úst vypouští nemravné bludy.
        Zaklínač 1 že byl propadák? Že 2 bude ještě horší?
        Kdyby už nic jiného, čísla říkají opak. A z vlastní zkušenosti vím, že The Witcher 1 byla jedna z nejlepších RPG co jsem kdy hrál.
        Takže bych s těma argumentama šetřil..
        • Ne, neni DAO2 je takova sracka, ze vetsi jsem uz dlouho nehral. Podle for si uz i sami Bioware uvedomili, ze hodne, ale hodne prestrelili.
          Zaklinace 2 jaksi nikdo hodnotit nemuze, protoze jej nikdo nehral.
          • Říkat o DA2, že je to totální sračka, je zhruba stejně zcestné, jako říkat, že je to hra dokonalá. Oběma těmito extrémními názory zasviňují fóra pouze idioti.
          • Zayl
            Ačkoliv vím že tohle nemá se Zaklínačem nic společného.... můžeš mi říct kde na fórech se stalo to co popisuješ (tzn. přiznat si že to podělali?). Jediné co já viděl bylo vytvoření fór jen pro registrované a večný boj fanboy vs. troll.
  • @ bohy: k tomu nemám co dodat.. snad jen "blbec je ten co tvrdí, že všichni ostatní jsou blbci"

    @ Jaroch, Zheiko, Cahir : díky za obranu faktů *3*
  • Tipuji, že v úvodu hry je ukryt odkaz na Assassin's creed.
    • a kde to tam presne je ? nemuzu to najit :D ani za boha - a to jsem dohral vsechny ti AC
    • Dobrý vtip *1*
    • Amylee.Anderson
      Smutné.
    • janchor
      Trefa!
  • Core
    Předně velký dík za tohle přínosné previewčko od Lukáše. Jinak, co se týče odkazu na nějakou herní sérku, tak vzhledem k tématu bych tipoval něco z LOTRa či trpaslíci ve WOW? Nebo Dragon Age, kterého si Zaklínač dal k večeři *1* (rejp - rejp)?
    Jinak se mi opravdu hodně líbí zpracování map po vzoru středověkých rytin. Pěkné. Skvělá myšlenka.

    A jeden postřeh od beta testera Zaklínače 2: "Zaklínač 2 v sobě obsahuje vtipy, které mimo jiné pobaví znalce her, milovníky filmu, fanoušky fotbalu a adepty novověké evropské filosofie."
    • Novověké evropské filosofie? Tak to jsem zvědav...
  • Mě by docela zajímalo jak to bude v české verzi hry se jmény. Bude se to držet českého pojmenování jak to bylo např. v prvním zaklínači a nebo originál ? To asi ale nikdo neví.
    Aby v tom pak nebyl pěknej bordel Triss Merigold/Ranuncul, Marigold/Dandelion apod.
    • Taky mně to zajímalo, tak půl roku zpátky sem psal Comgadu email, přišlo mi tohle:
      Dobrý den,
      i tentokrát se budeme držet zažité terminologie z do čestiny přeložených
      knížek a prvního Zaklínače, tudíž se ve hře (v titulcích) setkáte s Triss
      Ranuncul a Marigoldem.

      S pozdravem / Best regards

      Zdeněk Špindler
      Translation Coordinator
      • Takže v tom bordel asi trochu bude :)

        Už vidím jak ve hře někdo pořvává na Triss ,,Hey Merigold,, a nezasvěcení hráči si budou myslet něco o Marigoldovy i když v titulcích bude Ranuncul :D
        • Stejně by mně zajímalo jak na všechny tyhle překlady vůbec přišli... Většinou se překládají jména která v originálnim jazyce obsahují nějakou narážku, nebo mají nějaký skrytý význam a překládají se tak aby ti bylo co nejlíp zachyceno i v ostatních jazycích... Tady prostě žádnou souvislost mezi jmény nevidim... Ale tak nejsem žádnej znalec ani jazyků ani pozadí překladů, nedokáže to tu někdo osvětlit?
          • Těžko říct kdo tohle vymýšlí, třeba takový frantíci nebo španělé maji klasiku Jaskier ale třeba finové maji nějakýho Valvattiho :D
            Ale pořád lepší než kdyby ta jména překládaly do češtiny to by z Dandeliona byl Pampeliška a nebo z původního Jaskier Pryskyřník :D
          • V originale Triss Merigold mela moc podobny jmeno s Marigoldem( tohle jmeno dostal od Kulhanka podle nejaky kytky, protoze polske jmeno Jaskier,cesky pryskyrnik, asi neni moc chlapsky. Stejne tak v anglictine se jmenuje Marigold Pampeliska, samozerejme v anglicky, protoze to v ni zni chlapsky. Blizsi podrobnosti nevim
    • Bylo by divné, kdyby postavy říkali Dandelion, případně Jaskier (polsky), ale v titulcích bys měl Marigold. Já bych to asi i přes nechuť fanoušků otitulkoval přesně tak, jak je to nadabované.
      • Je otázka co z těch dvou možností je menší zlo... Já jako fanoušek knih mnohem radši zkousnu, že v titulkách bude něco jinýho než v dabingu, než ty anglický tvary...
  • KIMCID
    no buďto řádná pecka nebo pruser roku?
    • o průser roku se už postaral DA2
    • Hmm, to první. *3*
  • troška do mlyna nech je sranda,
    niekto písal že sa akosi nemôže rozbehnúť zo zaklínačom 1, mal som podobný problém nainštalovaný som ho mal asi 4 mesiace skúsil som začiatok a nie a nie sa do hry poriadne dostať (asi to bolo tým že som hral niečo iné) ked prišlo sucho tak som sa do toho pustil a po pár hodinách to skončilo po týždni hrania a super zážitok z hry
    prečítal som všetky knihy už niekolko rokov dozadu všetky mám doma, ano je pravda že zaklínač má super zázemie v knižnej predlohe na rozdiel o iných

    na vyjadrenia ohladom porovnania DA2 a zaklínača 2
    Dragon Age 2 nesiaha po päta ani zaklínačovi 1, také blbosti o tom aké super je DA2 píšu iba decká z IQ 50 a menej, ktoré poriadne RPG nikdy nehrali a vôbec nehovorím o tom že by nejakú knihu vôbec čítali
    súhlasím z názorom na DA2 že ako hra je dobrá (DA1 super) ale ako RPG .... ja som to nazval diablovina lebo iné to ani nieje ... klikfest
    • IQ 50 už je mentální retardace, proto je pochopitelné, že takový člověk nemohl nikdy hrát RPG ani číst knihy. I když třeba takový slabikář by možná dal...

      Jinak píšeš samozřejmě hovadiny, jelikož nevíš, co to RPG vůbec je, ty klikfeste.
      • Zabil *1*
    • No tak třeba já se naklikal (pro příklad, můžete doplnit jakékoliv staré iso RPG) u BGII víc, protože u DA2 jde ovládat pohyb na wsad
      • páni DA2 je čistá akčná hra z pár RPG prvkami nič viac, hral som to viem o čom to je, ano hold smola vydala sa iným smerom
        • Vždyť to má úplně stejný systém jako jednička, akorát to má jinou kameru a animace. Jste pokrytci.
          • No to bych netvrdil. V DA2 jsem se přez většinu bojů prostě nějak "proklikal", ale v DA-O jsem často strávil více času hodnocením a řešením situace... strategie byla prostě nezbytná a boje jsem si tak víc užil, ale u DA2 je strategie vskutku druhořadý prvek. Jinými slovy, dle mého názoru DA2 ztratilo mnohé z toho, co činilo DA-O tak záživným. A Zaklínač 2? Ještě není, tudíž se nevyjadřuji...
    • Každé RPG je diablovina, když neumíš anglicky :)
      Jinak legrační komentář, diký za něj, pokračuj :)
      • Musí se to tu trochu osvěžit.
        Už přes týden jsem se tu nehádal :)

        Stejně nevím, proč by každý RPG mělo být clickfest.
        To nechávam čistě pro Diablo a jeho klony.
        Jo, hold v každý hře se kliká. To z ni nedělá ješte Diablovku.
        A jestli jo, tak scifi strategie jsou FPS +Diablo dohromady. Klikáš a jsou ve hře pistolky !
    • Ty asi nemáš páru o tom, co je to clickfest že ?
      DA 2 to rozhodně není.
      Takže pomlč o IQ 50 a dětičkách...

      Jinak - DA 2 je skvělá hra, ale nedá se srovnávat s DA:origins...
      hold se vydala jinou cestou. Méně RPG prvků, ale o tom DA 2 je. Příběh na úkor RPG.
    • že by ten odkaz v hre bol na Bards Tale?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit