Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no, Dark Souls je taky ultimátní odpad, kterej si může koupit leda vyšlahanej mozek...
  • realita je taková, že v tomhle zkurweným státě se divím tomu, že se vůbec najde těch 10k lidí, kteří na to mají si ty hry kupovat, já třeba si prostě novinku nekoupím, nemůžu si to dovolit, takže čekám až na to, kdy hru slevní, třeba Zaklínače 2 teď plánuju koupit, jak se dostane na těch 500,-
  • Wyder
    Začít musí každej u sebe...
  • EuroSamurai
    Jenže si uvědom že podstata Dark Souls je silně HC takže je vubec zázrak(uspěch) že to má přes milion .
  • Nejsi už sám sobě trapný?
  • No tys to vytrhl... *3*
  • tak ono zaklinac je jedna z mala her ktera je opravdu 18+ takze rodice to detem nekoupi a financni situace nezletilych v ceskuneni nic moc, takze takove hry tady moc prodeju mit nebudou
  • Ubohé, skus něco lepšího *3*
  • Veľa čechov a slovákov to kúpilo na GOG, kde má každý rozumný človek registrovanú krajinu USA.
  • smejki
    jak vyšel tuhle žebříček nejprodávanějších her, Zaklínač tam byl kdesi na 4., 5. místě. na špici u nás bývají věci, které lehce přelezou přes 10k. tož tak.
  • Chlubili se uz tim, ze se u nas Deus Ex prodalo 2000 kusu.
  • smejki
    podle toho, co se u nás považuje za úspěch, bych řekl, že se u nás prodalo tak 7-8k
  • Hádám, že u nás se prodala tak třetina a to se ještě bojím, že jsem příliš optimistický.
  • PCfanos
    Taky jsi mohl zohlednit, že podle nedávného průzkumu 50% amerických domacností vlastní herní konzoli plus smartphone nebo tablet, nejspíš Ipad, tohle je ten obrovský trh s hrami v USA, PC hraní je tam okrajová záležitost, návíc ještě neustále roste podíl Applu na úkor PC. Z tohodle pohledu je to jednoznačně úspěch, ale chleba se bude lámat až hra vyjde na Xbox, o tom žádná. Jinak gratulace Polákům je vidět, že jsou skuteční patrioti a dokážou ocenit kvalitní domácí tvorbu, když to srovnám s reakcemi u nás na připravované husitské Rpg a nebo 5000 prodanými kusy jakože bestselerů v 10milionové ČR, tak hanba blejt jak se říká...
  • Umaroth
    Tak já do staatistik Xboxové verze už předobjednávkou přispěl *5*
  • Tvůj nick mluví sám za sebe "nulo" ...
  • kostejnesmrtelny
    Mám teda říkat něco, nebo ano? Jsem teď nějakej zmatenej... *13*
  • smejki
    a to jsem nezohlednil reálnou velikost trhu, která je vzhledem k počtu obyvatel v USA jistě vyšší než v Evropě. V takovém případě by to klidně mohlo padnou o celý řád níž.
  • Cahir
    Přesně na tohle jsem při čtení článku taky myslel.
  • smejki
    Trošku "?", ne? Nominálně se sice prodalo nejvíc v USA, ale proporčně to žádná sláva není. V USA se prodával nejvíce, ne nejlépe.
    USA: 270k kopií / 312milionů lidí = 8,6*10^-4
    "Němci": 130k/98M = 1,3*10^-3
    Polsko: 185k/38,3M = 4,8*10^-3
    Rusko: 234k/143M = 1,6^10-3
    UK: 74k/62M = 1,2*10^3

    Tady je krásně vidět, že prodeje jsou v USA vzhledem k velikosti trhu skoro řádově nižší.
    A taky je blábol, že by to v UK byl nějaký propadák. Koupilo si ho proporčně jen o trošinku míň, než Němců. A jen taková předpověď.... pokud má ČR stejný výkon jako Německo, prodalo se tu zhruba 13k kusů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit