Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dlouho se mi nestalo, abych za dvacet hodin hraní nepřeskočil jedinej rozhovor. Hodně dlouho se mi nestalo, abych za dvacet hodin hraní byl pořád na začátku hry, a to bez umělýho natahování. Navíc každý quest působí naprosto přirozeně - poctivě odvedená řemeslná práce. Na světu Zaklínače je vidět, že si s ním někdo pořádně vyhrál. Že někdo přemýšlel nad tím, proč určitá věc je tam, kde je. Pro mě rozhodně 10/10, i přes některé chybky, které samozřejmě hra takového rozsahu vždycky bude mít.

    Zdejší diskutéři (proč mě to občas připomíná diskuzi na jednom nejmenovaném zpravodajském webu) určitě mají právo na svůj ******** názor, to jim nikdo upřit nemůže, ale řekněte mi, co byste ještě chtěli? Které RPG posledních let je líp zpracovaná a zábavnější hra? Skyrim? DA:I? Pfff...
  • Díky za recenzi, naprostý souhlas.
  • A prirodna bariera v Gothicovi? V 2jke slo v podstate usekat cokolvek na akomkolvek lvli. A v 3jke stacilo kupit luk...dat do neho par bodikov a clovek mohol ist rovno i na druhy koniec mapy. Pride mi dost rusive a nelogicke ze velkeho Zaklinaca zabije obycajny vlk len lebo ma vyssi lvl.
  • pane bože já to nechápu co to šílenství má znamenat, už Zaklínač 2 byl naprostá tragédie a co jsem si pár minut zahrál toto tak musím říct že větší kravinu jsem ještě nehrál, Zaklínač 3 je naprostý herní odpad *10* *10* *10* *10*
    • Jack1947
      Nebo závisdíme že nám to nejede a ostatním ano? Poor.
  • No neviem...ohladom Witchera 3 vo svete zatial ticho po pesine...ziadny rozruch ani trhak sa nekona. Ani GOTY to nebude. 10tka je podla mna prehnana....to si skor zasluzil Bloodborne
    • Namatkou:

      Gamespot 10/10
      Guardian 10/10
      Daily Telehraph 10/10
      Gameplanet 10/10
      Game Trailers 98%
      Game Informer 98%

      Nebo o jakem svete to mluvite?
      • No tak Guardian je schopnej dát 5/5 (má pět hvězdiček) všeličemu. *1* Ale že dal Zaklínačovi desítku konzervativní Telegraf, to teda čumím. *1*
        • Ja to bral z metacritic, tam vsechno prepocitavaji na procenta, takze 5/5je pro ne 100%.

          Telegraph me take prekvapil, a GameTrailers rovnez byvaji dost prisni, takze ta desitka od nich tez neco znamena. Gamespot desitek v historii take zas tak moc nedal.
    • xH4wK
      http://www.metacritic.com/browse/games/score/metascore/year/pc?sort=desc

      Podla mna predzenie GTA V, v userscore uz je vyssie.
  • Jack1947
    Ty vle je jen pár her s maximálním hodnocením a 2 jsem už hrál ( nějaký čas) takže tohle si zahrát musím taky, už kvůli té úžasné optimilizaci... akorát nevím jak dlouho mi to bude trvat. Času fakt není nazbyt, příští týden je pojebaná praxe. *7* *12*
  • Amylee.Anderson
    "Nejvyšší hodnocení udílíme zřídka a pouze hrám, které v době svého vydání jasně vyčnívají nad ostatními. Posouvají hranice obecné představy o dokonalosti ve svém žánru i v obecném slova smyslu. U takových her je velmi pravděpodobné, že se o nich bude dlouho hovořit, dostanou se do pomyslné síně slávy a budou dávány za pozitivní příklad kvality i v době, kdy už budou technologicky a ideově dávno zastaralé." 100% zaslouženo :)
    • redakce dala desitku i skyrimu takže tak horky to zas nebude *3*
      • Amylee.Anderson
        A právě možná proto zmiňuji, čemu má 10 odpovídat a že Zaklínač si to zasloužil, žejo...
      • V tu dobu to bylo nejlepší RPG.
        I dnes spousta lidí věří, že je skyrim lepší jak zaklínač 3 (a já s nimi v jistých aspektech souhlasím).
        • V tu dobu bych za nejlepší RPG označil stále první Fallout a za nejlepší TES hru Morrowind.
        • tak Skyrim je sice blbost ale souhlasím že je rozhodně o řád lepší než Zaklínač 3
  • pribehove rpg ktere vedou za ručičku mne nikdy nebavily, 5/10
    • Máš bod. Taky mám raději My little pony online jako ty..... *1*
      Farmville taky super...
  • Recenzi jsem nečetl, ale hra si zaslouží opravdu maximální známku, příběh,grafika, svět prostě to funguje na 100% a co se mi líbí nejvíc, je jak si dal CDP záležet na vedlejších questechh, nádhera prostě,,, a jak tady píšou lidi a nadávají na hw nároky tak to není pravda, teda pokud nemáte 5 let starý zaprášený pc, na amd procesoru a amd kartě r9-270x hra běží na all high a textury a krajina na ultra a v post efektech vše zapnuto,,,(kromě nvidiahair) ve hře mám asi 30-40 hodin a jsem 14 level a podle questu na mapě jsem skoro ani nezačal,,,
    • Nedivím se, když CDP vydal takový nároky jaký vydal. To co prohlašujou za minimální je možná slabší doporučené.
      Věřím, že si tím odlákali spoustu zákazníků, ale já hru rozjel na 2.4 GHz dvoujádru (minimální má být 3.3GHz čtyřjádro) a mobilní grafice geforce 740M (takže na notebooku).
      • Rejsek
        A jak to slape, da se to hrat? Mam taky prastarou mrchu, jen o neco silnejsi stolni PC. Trosku jsi mi ted vlil nadeji do zil :-)
        • Všechno na low, rozlišení 1280x800. FPS jsem neměřil, ale jede to plynule. I s takovýma detailama vypadá hra fakt dobře.
  • Napsal někdy Sapkowski něco o to, kde se vzdali lid a elfové? Prostě z jakého místa přišli obyvatelé kontientu?

    Zjistil jsem pouze to, že dorazili na lodích ale z jakého místa a jak to tam vypadá a proč odešli jsem nezjistil.
    • Veskoslav
      No pokud pomáháš Scoatel ve 2. díle, tak je to tam částečně nastiněné, co se stalo s elfy a odkud se vzali a proč jsou takoví jací jsou.
      • A to je jak? Já to nevím proto se ptám :)
        To samé pro lidi.
        • Veskoslav
          Elfové přišli ze Severu, obydleli města a říši rasy Vran, která zanikla kvůli klimatu. Tehdy se poprvé setkali s lidskou rasou. Města elfů byla po celé Temerii. Byla to válečná rasa, ale dokázala žít v míru Víc k tomu asi nebylo. Jenom řekli, že pak přišel větší počet lidí, přírodní katastrofy a pak vypukly války a hony na nelidi. Staletí lovení elfů a ostatních udělalo z kdysi hrdné rasy rasu zločinců, vrahů a nejkrutějších bytostí, co chodí po Temerii. A víc k tomu asi já nevím. Kdyby někdo našel.
          • Pokud to z knížek chápu dobře, tak lidé a elfové v tomto světě nejsou původní. Elfové dříve uměli cestovat dimenzemi. Lidé přišli o něco později - vlastně náhodou pomocí konjunkce sfér.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit