Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čau lidi, neví někdo, jak se proboha parírují střelci na větší vzdálenost? Mám schopnost odrážení šípů, ale funguje to až téměř u nich, kdy už vytahují obušky. Z dálky ji vždycky koupím Jsem taková lama, nebo je to tak blbě udělaný?
    • Je to tak blbe udelany, ze te picne i skrz strom, za kterej by se schovalo i 10 chlapu ...
    • Jo tak to taky nevim, ac jsem mel schopnost aktivovanou, tak kdyz jsem pri strelbe pariroval, vzdycky me z luku zasahli.
      • Uz to opravili prej
  • Mám už starší PC a měl jsem strach, že to bude nehratelné, ale vše mám na středních detailech a rozlišení 1900x1200 a až na pár škubnuti v Novigradu jede bez problémů.
    Intel Core i5 760 (2,8GHz)
    DDR 3 RAM 4GB
    AMD 6860
  • jakub.horsky.7
    Nevim jak Vy ale tohle Vávra nepřekoná *10* Chudák jeho manželka co mu musí prát kalhoty *11*
    • My asi taky ne. Co se napřed naučit česky a pak začít kydat na Vávru?
  • Lukass
    Taky vam prijde neskutecne blby to doplnovani petard a elixiru alkoholem.
    To me po 36 hodinach vadi asi nejvic, chapu ze sbirat na kazdou petardu nebo elixir by byla otrava ale meli to udelat tak ze to doplni treba 5 petard a elixiru a pak musite jit sbirat znovu. Takhle uplne odpada sbirani vseho, a jeto ve hre vlastne zbytecny.

    Na kameru sem si uz zvykl, combat me prijde v pohode, ale zase me vadi inventar a UI, proc je to tak blbe reseny vim, ale psat to nebudu pac bych zas beztak dostal ban :-)

    Jeste mam vytku ke grafice ktera bez sweetfx pusobi hrozne a lituju lidi na konzolich kteri to tak musi hrat. Vizual jednoznacne zklamani, naopak zvuky a hudba se me libi.
    Az na tohle nemam vytek, a davam hre 8/10.
    Myslim ze 10/10 si Zaklinac proste nezaslouzi.
    • Hlavne je v tomhle systemu trapas, ze abys neco moh aspon poprvy vyrobit, potrebujes na to nejakou kytku, kterou nijak nenajdes, takze stejne musis aspon random sbirat. Zadny ze neco roste v bazine, neco na sutrech ... neco na kopci se sibenici...
    • Naprostej souhlas. Ja zatim hodnotim 7/10. Dost nevyvazena hra. To s bylinkama co pises, jsem tu psal presne taky. Uplna ptakovina. Je to spatna kopie Gothicu, akorat v Gothicu byl primarni boj a tady jsou to animace. Soubojovy system je celkem ok. Libi se mi moznost uhybu a kotoulu + znameni + silny, kratky uder. Nejvice jsem se bavil pri bitkach s lidma, kdy jich na tebe jde treba pet najednou nebo kdyz jsem bojoval s JEDNIM silnejsim monstrem - treba vodnice. To mi prijde ok. Ale jinak bitky na druhou obtiznost nemaji smysl, na treti jsou premrstene obtizne.
  • V dnešní době vydat hru bez multiplayeru? fail
    • Som práve neskutočne rád za to že hrá nemá a dúfam nebude mať žiaden multyplayer... toto je žáner čisto pre single player hru. Nejaké pokecaníčko s kamarátom na TS-ku si daj pri hre GTA V.
  • Ty vole, tohle hra roku? Dyt je to strasna sragora!!! Nuda nuda nuda.
  • Realisticky se při bouřce klátí stromy??:D ty stromy se kláti neustále a vypadají přitom spíš jak při epileptickém záchvatu. Občas mám pocit, že někteří podle recenzí hrají úplně jinou hru. Po grafické stránce mi to přijde opravdu slabota. Asi ale budu zhýčkanej posledníma titulama..Jinak hra je chytlavá,to né že ne, ale ode mne dostává 70%
    • Nechápu, nenaistaloval jsi omylem tetris? Se podívej jenom kolik máš souhlasných a nesouhlasných reakcí, pak se koukni kolik tomu dávájí ostatní weby a budeš vědět, že slabota je možná tvoje PC na kterym se ti klátí stromy *6*
  • Zdravím,
    mám takový problém. Když hraji Zaklínače tak mi obraz přijde málo podsvícený. Přijde mi jako by byl nastavený nízky kontrast a jas, ale když změním nastavení zobrazení na monitoru a v systému, tak problém stále přetrvává i když mám podsvícení na max. Myslel jsem, že mám vadný monitor a proto jsem zkoušel jiný. Avšak problém stále přetrvává. Obraz mě příjde ztmavený nebo málo podsvícený a nejsem schopen přijít na to co stím. Kazí mi to dojem z celé hry. Nejsem schopný se do hry a atmosféry vcítit.
    • zdravím stahní si https://sfx.thelazy.net/games/preset/3712/ verzi A. Viditelnost je pak naprosto normální...
    • S tím mám problém taky a všiml jsem si, že například nastavení gamma vůbec nereaguje, ať posuvník dám kam chci.
      • Já jsem z toho dost smutný, protože to byla nejočekávanější hra mého života a já si ji nemůžu pořádně užít.
        • Žiadny problém som s gammou po 40h hrania nepostrehol. Buď máš problém s HW alebo očami. :D Skús hrať v tmavej miestnosti :)
  • Pro mě jasná hra roku.
  • Ahoj,
    parádní recenze. zatím se mi líbí nejvíc ze všek, které jsem četl. Mám ale jeden dotaz:
    Při spouštění nový hry se Vás v nabídce zeptá "Nasimulovat rozhodnutí z předchozích dílů". vybrat můžete Zapnuto a Vypnuto. Já vybral vypnuto v domění, že simulace je automatická a při vypnuto si budu v daném rozhovoru moct vybrat rozhodnutí z dřívějška sám. Zvolil jsem spráně (tedy že si rozhodnutí opravdu nasimuluju) nebo to mám rozjet radši znova? Zatím jsem v první lokaci a připravuju se na souboj s Gryfem.

    Díky
    • milos.bohonek
      Aby sis mohl vybrat rozhodnutí z dřívějška sám, musíš simulaci naopak zapnout. Taky mě to trochu mátlo. A díky!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit