Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele a jak je to s překladem hrx da se přes steam koupit řekněme polský dabing s českými titulky jelikož takhle bych to bral než fádní Eng verze
    • Ano, jsou tam všechny jazyky a můžeš si je nakombinovat jak chceš, dabing se musí dostahovat a text se dá změnit kdykoliv v menu, ale všechny verze obsahují všechny kombinace jazyků *3*
  • Ahoj, můžete mi někdo poradit jak se da cestovat mezi městy? Při prvním výběru jsem si vybral to severnější město, ale jsou tam nějak silné potvory. Nebo je to oboje na stejné úrovni? Diky za radu
  • Chci se zeptat, zda někdo dělal quest Mysterious Tracks (https://www.youtube.com/watch?v=XGiPc5Ff-a4). Mně se totiž stalo to, že jsem bohužel nedostal recept, který je na quest potřeba a tak nejde dokončit. Už je to druhý quest, který mám takto zabugovaný, doufám, že CD Projekt reaguje při řešení chyb pružněji než Bethesda.
  • Jinak hoši, kdo máte do kapsy hluboko, lze si koupit zaklínač za 30 eček
    https://www.g2a.com/r/w1tcher
  • ha Rhulad is back. Konečně někdo s mozkovnou. Jupí *4*
  • Mam rad hry typu The last of us,na poprvi za 16h,ale jizda od zacatku az do konce.Zadny nudny toulani mestem,nebo prirodou,a zbytecne delani lektvaru a cehosi zbytecnyho,kdyz mam vydelany penize za ukoli a pod ukoli,a muzu si to hned koupit,zbytecny natahovani casu.
  • No hrajem to s mladou,a popravde receno,je to taky tunel,a nekdy nudnejsi jak uncharted.Nejezdit na tom koni,nedelat nudny pod ukoli,abych mohl postoupit dal,ponevadz nemam lv.16,tak za 10h dohrano.Tyhle vase rpg jsou vpodstate tunel,kterej se tvari jako velka hra,pritom nejezdi jak deb.Tak stema jednoduchejma protivnikama,ktery god of war nesahaj ani pokotniky,a zbytecny rozkecavani bla bla bla,tak za 10h dohrano.Jinak zaklinac super a cestina a sprostota v ni taky,nekdy jsem se musel fakt zasmat.
    • Magister_Peditum
      Tou "mladou" myslíš svoji pravačku? Jinak zrovna ty nudný "pod úkolY" jsou často zábavnější než příběhová linka, jen mezi náma. O hodně ses připravil tím svým speedrunem.
      • Ja speed run nedelam,ted jsem zachranil zeny ozraloj,pred carodejnicema,a nemuzu postoupit dal,ponevadz nemam lv16,mam i zbroj na lv16,ale nemuzu si ji navlict,mam ji preskrtlou krizkem!Nerikam,je to zabavna hra,bavi me,ale tyhle rpg jsou moc name roztahli.A uplne zbytecne,a ty lektvary to u me zabili,jsem zaklinac a ne baba korenarka,ty si uni prave lektvary mam kupovat.Bilinek mam a vseho moznyho ze uz to ani neunesu,ale udelat si to nemuzu,ponevadz mam lv9,a ne lv16.
        • ja bych rekl, ze jsi jen na takovy hry proste moc hloupej a pravdepodobne jeste malej
        • Magister_Peditum
          Pokud tě to nebaví, tak sis měl navolit nejnižší obtížnost, kdy se na lektvary můžeš vybodnout a jen vše za pochodu kosit.
          • No priznavam,ze to jedu na nejlehci obtiznost,ponevadz jsem rpg,nikdy moc nehral,a zk hraju uplne poprvi,a lektvary potrebuju,protoze pri ceste narazim na prisery ktery maj treba lv.2,a mezi nima jsou i ktery maj lv5.
  • žádny boj z kone? vzdyt to umel i staricky mount and blade *7*
    • Magister_Peditum
      Očividně nehrál... *15*
      • No, já bych tomu rozhodně boj na koni neříkal. Jediné, kdy se to dá, je když potkáš bandity na koních, jinak to máchání mečem z koně je k ničemu.
        • Machani z mecem z kone je dost silny a bandity se kterejma si jinak musim prat proste na jednu ranu setnu a ahoj...
  • Tak jsem tu hru nakousnul a hned mám jednu poznámku. Co maj znamenat ty frenetický kotouly? Co to je za souboje? Witcher skáče jak koza sem a tam, koulí se jak čamrda, a přitom má brnění a meč na zádech. Tohle mě teda dere. Museli zase přijít s kotouly? Kde se to vzalo? Proč nemůže prostě uskočit do strany? Souboje jsou taky zcela antitaktické. Kliknu a on udělá brutálně dlouhý kotoul tři metry dopředu, sekne, a dalším kotoulem zase uskočím 3 metry do strany. Hraju nějakou manga hru nebo pseudostředověkou? Když hlavní hrdina umí tohle, proč má teda vůbec takové trapné realistické meče? Proč ne rovnou nějaký čtyřmetrový nebo kladivo jak tele nabodené na stožár? Docela mě to rozladilo, souboje jsou o ničem (mluvím o prvních 3 hodinách hraní a druhé nejvyšší obtížnosti). Zlepší se to?
    • Je to zaklinač i kdyby mel na zadech pytle s cementem, tak dokaze delat salta.... bych chtel videt jak by si tezsi nepratele zdolaval bez koutoulu a uskoku. naproste skvele opusteni natlaku a pripraveni se na dalsi akci, za me palec na horu . *14*
    • Ninja zaklinac *14* ,na mi ps4 to je zabugovany od lv9,ze i kun se mi zasekava o stromi,a zaklinacoj se obcas pri soubojich nechce vytahovati mec,zlobi chlapec zlobi! *1*
    • Tak neházej kotouly, ale uskakuj do stran, ta možnost tam je. Nenutí Tě to přece se kutálet - ono to uskakování do stran je logicky lepší, dostaneš se protivníkovi do boku, do zad, atd. Kotoul je taková záchranná brzda, když se na Tebe sesype moc nepřátel a potřebuješ si udělat odstup *1*
    • zkus v reálu uskočit do strany, to je taky nereálné
  • Je to dobrá hra. Ale na 9/10 a ne 10/10. Stačí si počíst to "Jak hodnotíme".
    • Ronox
      No pokud jsi to četl, tak si tu desítku vážně zaslouží, jelikož doopravdy posouvá žánr open-world fantasy her. Sice je to o knír řecké babičky, ale zaslouží si jí.
      • To by mě teda fakt zajímalo jak to posouvá žánr open-world fantasy her. Možná dozadu. Sice si můžeš jít v podstatě kam chceš, ale jsou tam silný mrchy který nemůžeš dát. Splníš všechny vedlejší questy ve slabší lokaci, vybíjení potvor je za nuzný xp a tak můžeš stejně jen postoupit na lokaci kudy vede hlavní linie. Jsem asi koupil úplně jinou hru W3
        • Nikam to nic neposouva. Zaklinac 3 ma akorat lepsi grafiku, hudbu, zvuky a animace to je cele. JInak soubojovy system je sice ok, ale obtiznost nevyvazena. System lektvaru divne provedeny. To jsem se vice bavil u Far Cry 4 i graficky i akcne.
        • Magister_Peditum
          Nevím, jak ty to hraješ, ale já si v klídku jedu hlavní dějovou lini, občas si odskočím splnit vedlejší quest a expuju plynule. A že tě zabije wyverna, protože tvůj Geralt je nějaká 5lvl casořidka, to je docela logické.
          • Nemluvil jsem o tom že bych měl zrubat všechno hned, ale o pseudo otevřeným světě.
            • Máš zvláštní představy o otevřeném světě. pro mne je jeho kouzlo třeba i v tom, že jako v Gothicu nemůžu na pátém levelu naběhnout kam se mi zachce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší