Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to neskutecny zradlo...spolu s GTA 5 nejlepsi hra za posledni dobu
    Nic vic se rict neda...pro kohokoli naprosta nutnost
  • Mam odohrane po level 11 a musim povedat ze vazne nelutujem svoj nakup, az na dost horsiu grafiku na Xbox One (asi to bude enginom lebo nezvlada ani to co ine hry zvladaju v pohode) je ta hra fenomenalna, davno som sa takto nebavil pri questoch v RPG a tie dejove zvraty co su skoro v kazdom queste su casto take mocne ake byvaju vo vacsine hier maximalne az na konci pribehu :). Suboje a ostatne veci tiez na jednicku :).... Ak niekto vahate tak kupujte, neni o com toto je must have ako Skyrim :)....
    • Tak ale ten engine zvláda aj veci, ktoré iné hry môžu závidieť - systém počasia, dynamické AI u zvierat a monštier, jeden loading a celá mapa je potom už bez loadingov (asi najviac next-gen čo som zatiaľ u nových hier videl), atď..
  • Pro všechny příznivce Zaklínače:

    poslechněte si Audioknihu Zaklínačský meč

    https://www.youtube.com/watch?v=-j1lDp_r9n8
  • Už ti někdo řekl že jsi stejný tele jako ti co je obviňuješ?Dochází ti že to nemusí být jeden člověk?
  • Z toho čo čítam o hre na nete stretávam sa buď s tým, že hra je ako príchod Ježša, alebo že hra je o ničom. čo si mám vybrať? čo podľa vás je pravda
    • kennyB
      Zaklínače 1 a 2 jsem nikdy nehrál, ale trojka je fakt skvělá hra. Úžasný svět, příběh a postavy taktéž. Opravdu doporučuji *3*
    • Rejsek
      Nejjednodussi je zkusit warez verzi a pro ciste svedomi ji bud pak koupit origo, nebo ji smazat. Neni nic lepsiho nez vlastni dojem. Tady se radeji neptej, nadhled je tu sproste slovo ;-)
  • Rozchodím zaklínače 3 na:
    Vista SP2 32b. plně aktualizovaná
    Paměť 4,00GB
    Procesor: AMD Phenon 9650 4jádro 2,30GHz
    Grafika: Asus ATI R R7 250, 1GB DDR 5.

    Vyzkoušel to už někdo na Vistách? (paměť 4GB už ano), stačí mi základní rozlišení a přijatelná hratelnost
    • Keyz
      Ne.
      OS: 64-bit Windows 7 or 64-bit Windows 8 (8.1)
  • Hra je to vynikající, bohužel s jednou věcí se nemohu smířit. Já osobně cítím jakési "disconnection" od herního světa, které je způsobeno kamerou. Osobně bych zdaleka preferoval first-person. Snesl bych i third-person, ale v tomto případě mi kamera přijde subjektivně hodně daleko, tj. postava je malá. Tohle chování je extrémně výrazné v soubojích, kdy je postava tak malá, až to skoro vypadá jako nějaká MMORPG. Asi je to můj pocit, je to otázka vkusu, ale mně osobně to absolutně nesedí, prostě se do toho děje kvůli tomu nějak nemůžu "vžít".
  • co se třepeš solenko? Vidím dole naprosto normální diskuzi. Dark Souls je fenomén a ne jen dle hráčů, ale i magazínů a herních osobností. Např. nejprestižnější papírový magazín Edge zvolil Dark Souls nejlepší hrou minulé generace. X společností kopíruje Dark Souls, snaží se vytvořit podobný zážitek.

    Ještě k té ciléne filozofii. Tak oni tam dají cíleně filizofii a pak se od toho distancují *15* . Myslíš, že ti někdo věří? Ok hoď odkaz, kde se od toho distancují *15* Pak ti rádi uvěříme. Ty klikačí *15*
    • Z DS fanousku se srala nejvice otravna skupina hracu. Napsat ze nekym pohrda je skutecne znamkou bystre inteligence. DS je koridorova hra bez pribehu s par dialogy, siubojovym systemem zalozenym ne na schopnostech hrace ale na nacasovani kotoulu a seku...neustale temer v kazde diskuzi k Rpg se tito "faniusci" vyroji a meliu potad to same..
      • za prvé: Proč jsi změnil nick a neodpovídáš svým původním nickem už zase? Za druhé: Kde je odkaz na distancovaní od cílené filozofii. Za třetí: Vyčítat něco combatu DS pod článkem o Witcherovi je vskutku vtip dne. Za čtvrté: proč jsi měl během minuty šest plusů? Za paté: Opravdu si myslíš, že tuny slov a milion cutscém dělají dobrý příběh. Nenech se vysmát. Tvůj příspěvek je jak od deseti léto dítěte po lobotomii...
        • Z toho nejspíš vychází můj cynismus, totiž - Dark Souls změnilo můj pohled na život jako takový, kdežto ze zaklínače si pamatuju jeden chlípnej vtip. Začal jsem oceňovat život, ale také chápat jeho nicotnost a to, že nic nemá smysl, všechno stejně zanikne. Doopravdy mi teď všechno, co není Dark Souls, přijde horší a nehodno mého času.

          A to je známkou čeho? Debility? Senility? Fantasmagorie nebo jenom psychické nemoci, které se dlouhodobě nelečí?

          Jo a když už tomu šášovi nad sebou peskuješ za ty pluska tak 11 za minutu u tebe je slušnější výkon *5*
          • DarkSouls je jenom hra. Rozhodne neni spatna a je prijemne temna ale jestli opravdu takhle zasahla do tveho nahledu na svet tak ti asi v zivote neco fakt zasadne schazi...
            • "opravdu takhle zasahla do tveho nahledu na svet tak ti asi v zivote neco fakt zasadne schazi"

              Říka se tomu žena. *4* *4*
          • proč jsi zase změnil nick? Co jsi nějaký Veskoslav nebo LV426, že pořád měníš nicky. To napsal ten člověk dole je jeho názor, jsme v diskuzi, může si psát co chce, nikoho neurazil na rozdíl od tebe, pokud nejsi schopen respektovat cizí názory, tak táhni do prde.. Proč má pluska on či já? Tím že se snažíme argumentovat, nikoho verbálně nenapadáme apod. Styď se...
  • Dorazilo DS komando klikacu. Zase ty obcykle kecy o genialnim pribehu, skryte filozofii a podobnych blbostec, ktere si vymysleli jenom fanousci a autori se od toho distancovali...s nema nema cenu resit. Podle nich je to uber, super, mega ultra hra stoleti s genialnim soubojovym systemem.
    • del0
      Hlavně je to nejlepší RPG, protože možnosti roleplayingu nemají konkureci - můžeš postavu plně ovládat gamepadem, vybrat si, jestli v tunelu půjdeš do leva nebo prava, dokonce si i vybrat class, zbraň a rozdělit body do statů jak chceš. Kam se hrabe nějaký Witcher 3. To je naprosto prázdná hra...
  • Hraju asi 20 hodin a je to naprostá, naprostá, naprostá, naprostá bomba. Myslel jsem že skyrim nic nepřekoná, mýlil jsem se. To jsem teprve na začátku.
    Jen taková výtka pro recenzenta, ku.va když spoileruju jako prase tak to v textu označím!!! Jsem v močálech ve Velenu a řešil jedno dilema....asi víš kam směřuju!!!
    • Jj ja ked som videl ako tu recenziu pisali tak som preskakoval cele odstavce kde boli spoilery, k tejto hre sa vazne neoplati pozerat nic, som rad ze som nevidel ani ziadne gameplay videa pred vydanim ani nic take, som mega prekvapeny zo vsetkeho :)...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit