Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gesto
    Lukáš Grygar to je vysoká škola v recenzování '''
  • Díky Lukáši,
    Pokaždé si tvá videa moc užívám i přes to, že mě zmíněná hra tolik nezajímá. Líbí se mi tvůj objektivní přístup k látce, množství informací, které ve videu o hře řekneš a nápaditost s jakou videa tvoříš.
    V tomto případě jde ještě o mojí srdcovku, takže nemám co bych dodal. Zhodnotit celu hru bez spoilerů i s datadisky (vlastně DLC *3* ) je obdivuhodný výkon.
    Jsem rád, že i přes to všechno děláš to, co děláš..
  • TheGGG
    zatím hraju předchozí DLCčko a je to stejně jako původní hra naprostá pecka... tento datáček už taky čeká na zahraní...
    • je Gerča pořád takový subík, že čarodějky písknou a on on běhá po celém městě, aby sehnal šaty na ples, které barevně ladí k čarodějčiným šatičkám?
      • Ve zkratce? Ano, je.
      • TheGGG
        když si chce užít v posteli, musí trochu běhat a nakupovat, jak v reálu...
      • JJ, aneb dones deset kůži medvěda na další způsob...
        • Nejspíš si pleteš první díl s třetím *7*
        • TheGGG
          to je ale WoWko, my tu řešíme witchera...
        • No nevím většina Q jsou tam úplná paráda, např. čarodějnice z Křivušských Blat. Naprostá paráda...
      • vis ze byl ten ukol nepovinny...takze pokud jsi ho splnil, tak jsi holt subik ty sam :)
      • Still
        To značí hned submisivitu? Komiku *15*
        • Pravda, spíše latentní transsexualitu... *3*
  • Tak tomu říkám recenze, velice pěkné, profesionální! *4*
  • Still
    To zase bude brkotu jaký je Zaklínač přehypovanej a je to nudná hra *1*
  • Hra desetiletí, naprostá špička mezi RPG žánrem *14* *14*
    Recenze naprosto famózní a velice profesionální *3* *3*
    • hra desetiletí???
      • no dobře no, hned ho neber za slovo... tak je to nejlepší hra ever... neni třeba se hned ohnit :D :P
  • solomon.short
    Ti parici utopenci me dostali, nevite nekdo co je to za kapelu/song? :)

    Jinak vyborna videorecenze, jak je u Lukase zvykem...
    • https://www.youtube.com/watch?v=Qrq4d7UkwdY
  • Fordzy
    Kdyby Lukáš recenzoval třeba bobek, tak si ho stejně rád poslechnu. Mikro odkaz na Skamene pobavil. Jen tak dál.
  • michaliuz18
    grygar ty si sef, najlepsia videorecka vobec ktora zahrna celu tretiu hru aj s datadiskami. rozne vsuvky, narazky, a celkovo to podanie toho videa, nejedenkrat ma nostalgicky zamrazilo , velmi som si oblubil tuto hru, a o to viac mi dobre padlo toto skvele video. Diky *14*
  • Odulin
    Pomalu si užívám 2.datadisk a začínám se smiřovat s tím, že se blíží konec. Skvělá hra, takové se každý rok nerodí.:) Vzpomínky zůstanou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit