Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Celá série je jednou velkou tragédií herního průmyslu. Nechápu, kam současní hráči dali rozum. Hrdina je téměř neovladatelný, souboje jsou chaotické a nepřehledné. Snad jen příběh lze vyzdvihnout. Ideální smažba pro současné kinders-pseudo hráče. Je vidět, co dokáže s lidskou myslí udělat dobrá reklamní kampaň. Dnes se málokdo dokáže ubránit marketingovým tahům. Za mě 5/10...a to jen díky Gwyntu nebo jak se ta analogie HeartStone jmenuje. Stejně to ale nikoho nezajímá, takže mi vyližte canalis analis.
    • Retardovaná bu*na.
  • Líbilo se mi jak dokázali využít v posledním dlc otazníky.. v Hearth of Stone to byl náznak - tady spousta z nich bylo nějak napojeno na vedlejší questy - mazec.

    A úvodní trailer jako Epilog :D paráda
  • michaliuz18
    grygar ty si sef, najlepsia videorecka vobec ktora zahrna celu tretiu hru aj s datadiskami. rozne vsuvky, narazky, a celkovo to podanie toho videa, nejedenkrat ma nostalgicky zamrazilo , velmi som si oblubil tuto hru, a o to viac mi dobre padlo toto skvele video. Diky *14*
  • Hra desetiletí, naprostá špička mezi RPG žánrem *14* *14*
    Recenze naprosto famózní a velice profesionální *3* *3*
    • hra desetiletí???
      • no dobře no, hned ho neber za slovo... tak je to nejlepší hra ever... neni třeba se hned ohnit :D :P
  • Zaklínače jsem nehrál ale někde jsem četl že je to jen přeskinovane CoD:MW1
    Jak to teda je????
    • To neni looool to je trapnej trolling na úrovni první třídy.
    • looool *15*
  • Hru bych si i zahrál, ale nejde hrát za vlastně vytvořenho hrdinu. Nedokážu se vcítit do role toho nesimpatického Geralta. Navíc to má achievementy, tu novodobou věcičku, aby člověk poznal že se něco stalo.
    Raději to odložím až někdy vyjde za 500kč se všema datačema a já se budu hrozně nudit.
    Už jsem se několikrát spálil u her jako Batman: Arkham City nebo Skyrim. Vysoké hodnocení bohužel nic neznamená.
    • Paulcz
      Jo taky mě nebere hrát za Geralta, možná kdybych nečetl knížky a nevěděl co to je za postavu. Open world z toho světa bych bral ale všemi deseti.
    • TheGGG
      díky bohu, že je zde skvělý drsný a hláškující geralt, než klasický neutrální jeliman jako v každém rpg...
      • Geralt vypadá jako odbarveny hippie a má nereálná kolena
      • v rpg si vytvariš postavu sám a pokud si vytvoriš jelimana, je to tvuj problem.
        • Tak on sám je jeliman. Je logické, že ho hraje i v RPG. *15*
  • Tak tomu říkám recenze, velice pěkné, profesionální! *4*
  • gesto
    Lukáš Grygar to je vysoká škola v recenzování '''
  • Odulin
    Pomalu si užívám 2.datadisk a začínám se smiřovat s tím, že se blíží konec. Skvělá hra, takové se každý rok nerodí.:) Vzpomínky zůstanou.
  • Recenze dlouhá skoro dvacet minut, a ani slovo o lokalizaci?
    • Tak pokud jsi koukal na tu recenzi, tak jsi videl, ze tam jsou ceske titulky ne ? Teda je fakt, ze preklad dost casto neodpovida polskemu originalu a obcas uplne meni vyznam, ale co uz no.
      • Český překlad dělali podle anglické verze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit