Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zase o tolik lépe než W2 na X360 to nevypadá...
  • Sakra naslintal jsem si do klávesnice *14*
    • no tak to nejsi sam :D
  • Ronox
    Prosím vás mám dotaz. Jak je to teda s tím soubojovým systémem? Z těch videií se mi zdá silně "automatizovaný". Ta kamera je nějak až moc akční. Například když kosí ty lítavý mrchy a nebo tady v tý ukázce v tý místnosti. To bude něco alá Batman?
    • nejlepší soubojový systém měly první dva Gothiky - čtyři šipky a akční tlačítko (a s přimouřenými oči i český Barbar Conan), šlo s tím dělat zázraky. Na Zaklínačích mě právě soubojový systém od nich vždy odradil.

      A to se první Zaklínač ještě v preview kasal, že bude mít systém obdobný z KOTOR, kde si bude hráč řadit různé údery do fronty a z nich se budou generovat komba. bohužel to nevyšlo.
      • Kinet1c
        myslis Barbar Conan od Cauldron ? ked dobre viem to nie je ceske, ale ok, je my to ako jedno, len Cauldron je slovenske studio co bude robit mobilne hry :(, ale nie je ako nemozne, ze hru robili cesi v slovenskom studiu, takze ceskoslovenska hra :) to zas neviem, ked to beriem iba z pohladu studia a ze je to ten conan co robili cauldron tak, technicky je to slovenska hra (aj ked nic extra, chaser sa my od nich pacil viac)
  • Ciri, buď tam prosím!
    • Magister_Peditum
      Přesně, a ještě víc se těším na setkání Yen s Triss, až se dozví o jejím románku s Geraltem. *1*
  • C-BEAM
    východná európa má vďaka nízkym nákladom na výrobu a telentovaným tvorcom obrovský potenciál, som zvedavý na koľko ich vyjde W3, keď dvojka stála len niečo cez 10 mega. Ale viac ako na výborného witchera som zvedavý na ich cyberpunk.
    • ucho
      mají budget 40 miliónů dolarů.
      • A z toho by údajně mělo jít 25 na reklamu.
  • BookerDeWitt
    Při sledování VGX jsem si nejednou ucvrkl u traileru a to nebyl nějak zvlášť dlouhý... Už, aby tu byl!!!

    Mimochodem, díval se někdo taky na VGX? Mě celkově VGX zklamal, nebylo tam žádné velké oznámení. Dobrých bylo jen prvních 30 minut, kdy oznámili Tales From Borderlands, část s Broken Age a rozhovor s tvůrcem a No Man's Sky možná tak ještě. Největší zbytečnost byla pak ta hudební show GTA 5, kterou jsem už radši ani nesledoval a hlavně minutový záběr PewDiePie, jak hraje Dying Light, který jsem tak nějak nepochopil a ty jeho výkřiky mi opravdu lezly na nervy...
    • Ronox
      S VGX jsem měl ten problém, že ačkovil se zdal komornějšího rázu, tak to kazil doprovodnej moderátor. Celkově to bylo takový jak kdyby si cenu předávali indie vývojáři a oproti letošním VGA, kdy se to dalo srovnat s videoherními oskary, tak tohle bylo takový divný. Formát jako takový se mi jinak líbil v momentě, kdy bylo interview s vývojáři. Předávání samotných cen bylo fakt suchý a většina jen poslala video ač třeba Irrational povedené, ale pak ty děsně cool niggaz venku a velká "show" najednou. No byl to první ročník po restartu, tak uvidíme jestli se do příštího poučí z chyb co byly tady a udělají hrám důstojnou show.
    • kromě několika gameplaye záběrů z quantum break mi na tom nepřišlo nic moc zajímavýho. a pewdiepie je podle mě asi největší kokotská internetová "celebrita" (já tomu říkám spíš kokotrita), u kterýho nechápu, jak může mít tolik zhlédnutí na video a podobnej šit. lidi už musej bejt asi maximálně vymaštění, když rádi sledujou takovýho píčuse a ještě mu to likujou... momentálně je těch vymaštěnejch lidí 17 437 710, což není zrovna malý číslo.
      • Tobě těch 17 milionu lidí taky nepindá do toho, co máš sledovat. Tak si hleď svého a nauč se trocha tolerance k druhým ... zatím ses projevil jako vymaštěnec právě ty sám.
        • ne

          (předpokládám, že jsi jeden z odběratelů, jinak bys takhle nereagoval)
          • C-BEAM
            oproti tebe sa vyjadruje úplne normálne. Komentované gameplaye od pewdieho som pozerával kedysi pravidelne, páči sa mi jeho zmysel pre detaily i jeho humor, i to že sa lahko vystraší v hororových hrách. V poslednej dobe mám pocit, že trochu vyhorel a akoby sa do hier musí nútiť, už to neni ono... Každopádne nazývať jeho a jeho fanušikov tak primitívne ako si to predviedol ty nie je namieste.
            • C-BEAM
              (skrytá identita): v tom prípade si do tej low-IQ spoločnosti svojím príspevkom perfektne zapadol.
            • vlastik.plaminek
              K PDP. Přišel jsem, viděl jsem, nezájem. Smysl pro detail možná, ale trpět kvůli tomu to jeho holčičí pištění nebudu. Uši mám jenom jedny a už teď musí dohánět, co oči nestíhají.
            • nevím, v jaké společnosti žiješ, ale v dnešní low-IQ, falešné a obecně mozkově pomalejší společnosti nejsou slova jako "kokot" či "píčus" nadávka, nýbrž jen negativní oslovení (podobně jako blb, pitomec apod.), které se na internetu používá sice častěji než v reálu, ale i tak nejde o nic, jak říkáš, primitivního.

              mír všem.
  • Jak už jsem říkal v jiném článku, tohle se zapíše do historie. *3*

    Jinak myslim, že můj Haswell s dvěma 670 to rozjede s prstem v nose. *15*
    • Magister_Peditum
      Intelový procíky se od dob Sandy Bridge prakticky vůbec nezměnily...
      • rofl
    • NAOPAK. Je to silně optimalizováno pro Visheru a Radeon. A tvůrci se nechali slyšet, že mají dvě radeon 290 a to pořád to není ono.
  • vyměňte ten přehrávač boha jeho... po čtyřech pokusem to shlédnout v HD full screen jsem utekl na youtube.
    • Kinet1c
      proti blbnutiu prehravaca v opere teda, funguje jednoducha vec, daj to na full screen, daj video na koniec, pockaj kym sa skonci, tu seknudu ci dve, daj replay a video pojde ako ma, neviem cim to je, ale co uz, da sa to prekonat
    • Pilgrim66
      Tenhle přehravač mi jede úplně v pohodě. A navíc ani neni jejich.
    • Obávám se že tohle není jejich přehrávač ale GT. Na Opeře mi to taky blblo, v Internet Exploreru to bylo v pohodě.
  • luxus luxus luxus. takhle nahypovaný jsem nebyl dlouho. možná skyrim mě více uhranul, bohužel ale zároveň trochu zklamal. ale cd projectu věřím 100%. jen si neodpustím, obličej geralta se mi moc nepáčí, takový strnulý a plochý... něco mu tam chybí
    • už nema tak židovský nos :D
  • nekromant33
    Tak po nějakých 5-6ti letech zase hra, pro kterou se vyplatí upgrade. Save už mám připravenej, teď ještě ten stroj na kterým se to bude hejbat. Vypadá to nádherně. Líbí se mi ten titulek na GameTrailers: THAT'S IN-GAME FOOTAGE ?!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit