Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedina veci co mi tam trosku chyba je, ze developeri mohli nechat v anglictine nadabobane aj tie slovanske prisery. Poludnica, strigy a podobne...Pre anglanov to je nieco ako, ked si Tolkien vymyslal svoje nazvy, podla mna sa nemuseli bat a amici by boli len radi, ze maju nejake podivne nove nazvy priser :)

    Inak vacsinou hry hravam v eng, ale tu ta cestina je akoby clovek cital knihy od sapkowskeho..super.
  • A nebo mám jen jiný vkus než ty.
  • 30 hodin? Já mám nahráno jistě 15+ a jsem teprve u Krvavého Barona. *8* Sice jsem White Orchard kompletně prolezl a občas hraju gwent, ale stejně...
  • Třetí zaklínač má být posledním dílem od CDP ze světa Sapkowskiho.
    Teď je na řadě slibovaný Cyber
  • kostejnesmrtelny
    Mňo jo, čtvrt roku. A) jsem beznadějnej kompletista a B) už u toho taky nevysedávám jako dřív *4*. DLC jsem měl jen ty, který za to podle nějaký webový stránky stály. Shadow Broker ve dvojce, Leviathan a ještě něco s Omegou, pokud mi paměť slouží. Plus mínus. Nejsem si ale vědom, že by něco z toho vyznění závěru dramaticky měnilo - snad kromě toho Leviathana, ten byl vážně na hraně.

    Né, seriózně. Podívej se na závěr Deux Ex:HR *1*
  • ctvrt roku? ja to dohral za tejden komplet vsechny tri dily, a protoze jsi to hral urcite s dlcs apd. tak shitstorm o konci nechapes, ale bez nich to byl na hlavu postavenej nesmysl (to byl ukazkovej priklad jak nedelat hru, tzn. pomerne zasadni veci vytrhnout a prodavat je az ve chvili, kdy to spousta lidi dohrala)
  • Tak snad se na Cyprpunk vykašlou úplně a udělají hru, jejíž hlavní cílovou skupinou nejsou fedora-core z ledditu.
  • Magister_Peditum
    Jel jsem hlavně dějovou linii a pár vedlejších úkolů (cca 1/3) a měl jsem druhou nejnižší obtížnost - cca 30h. O víkendu bych to rád rozehrál znovu a některá rozhodnutí pozměnil, protože jsem zjistil, že ve W3 často platí, že každý dobrý skutek je po zásluze potrestán.
  • To si toho tedy moc nehrál.
  • No chtěl jsem se ještě zeptat, jak dlouho to trvalo.
  • Magister_Peditum
    Jo, proč se mě každý ptáte? *15*
  • ...tým myslíš, že predajú o niekoľko miliónov viac? Tak to je tragédia, hlavne pre vývojárov... :D
  • Je to presne naopak :-).
  • To uz jsou namety na tri hry, na nasledujicich 15 let je vystarano.
  • Krasny doklad toho, jak konzole prospivaji hernimu prumyslu.
  • Sakra, nejde mi na tablete tuknut na plus. Kazdopadne suhlasim ...
  • Anooo vlastny zaklinac... I ked v tom svete si viem predstavit tolko uzasnych povolani. Napriklad obycajny zoldak, bounty hunter, alebo taky mag *14* *14* *14* *14*
    Nie taky ten western (strasne zranitelny typek co ma velky damage a vrha ohen ala Dumledore v HP5, ale taky ten ako z kniziek, ktory ma respekt a kazdy sa ho boji a magia ma naozaj originalne podoby)
    Ak nie tak aspon ten vlastne vytvoreny zaklinac...
  • Už jsi dohrál?
  • Jak se prodávají je bohužel moc neučí. W3 by si zasloužil mnohem větší komerční úspěch. Je to jednoznačně nejlepší áčková hra jakou jsem kdy hrál.
  • Ještě aby ne, když rozpočet na reklamu je mnohonásobně větší a to rozhoduje mnohem víc než kvalita hry. Kdyby se to náhodou nezaplatilo, tak za to můžou piráti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit