Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vidlec
    Ještě že tam dali strašně dobrou a drahou protipirátskou ochranu, která šifruje kde se co dá. Jinak by to každý upirátil a vůbec by se to neprodávalo.

    Zajímavé, že poláci učí takové matadory herního průmyslu jako je EA, nebo Ubisoft jak se dělají a prodávají hry.
  • Vidlec
    Já bych zase rád hrál za Ciri :)
  • Tie cisla su hovadina z uz v 2013 boli predaje serie 6 mega: http://www.vg247.com/2013/10/25/the-witcher-series-has-passed-6-million-life-time-sales/. Posledne cisla z Polska boli 8 mega http://www.purepc.pl/rozrywka/raport_finansowy_firmy_cd_projekt_ile_sprzedano_kopii_wiedzmina , samozrejme minimalne polovica sla za velmi vyrazne zlavy.
  • To je jasny, ze se trojka prodava lip, kdyz dvojka byla takova sra*ka.
  • kostejnesmrtelny
    Já jsem teda k Mass Effectu přišel až docela dlouho po vydání trojky, dost dlouho poté, co ten shitstorm kvůli zakončení utichl, takže u mě odpadá to dlouholetý "natěšení" který pak slabším jedincům způsobovalo hypertenzi. I tak mi to ale nedá a musim nad tou tehdější hysterií nevěřícně kroutit hlavou. Dohrání všech tří dílů mi zabralo něco přes čtvrt roku a nabídnutý konce považuju za v podstatě logický, smysluplný a venkoncem uspokojivý. Když to třeba srovnám se zpracováním konce Deus Ex: HR, nestačim se divit; co předvedl Squeenix, to je na pěst, zlatej Mass Effect.

    EDIT: přečet jsem si znova ten tvůj příspěvek a nejsem si jistej, jestli jsem necítil sarkasmus tam, kde žádnej nebyl...
  • Myslim, ze lepsi by byly pocatky - vyvrazdeni zaklinacu a zniceni Kaern Morhen - nebo neco ze zivota Vesemira.
  • Magister_Peditum
    Pokud ovšem konec třetího dílu přežila nebo se nestala císařovnou.
  • kvalita predáva masáž, nemasáž...
  • Souhlas! Ciri je otevřená, mladá, sympatická antihrdinka - ta by mohla žezlo hlavní postavy přebrat, zní mi to jako nejlogičtější krok...
  • Morraw
    Je to skvělé, jak Zaklínač prorazil. Čtverka časem jistá. Doufám ale, že hráč dostane do ruky vlastního Zaklínače trénovaného samotným Geraltem.
    Taky si myslím, že úspěch Zaklínače pomůže Kingdom Come. Ta slovanská stylizace teď bude více v oblibě.
  • Tak doufám že jim ta sedmička přece jen padne. Do toho kluci ja vám fandím a díky za skvělí zážitek *14*
  • Veskoslav
    Neobsahují čísla z digitální distribuce nebo nevím odkud bral autor ty čísla kopií. Tedy neobsahují GoG, Steam, Origin či uPlay. Myslím si, že se bude jednat pouze o fyzické kopie, které se počítají nejlépe. W3 totiž jenom na Steamu vlastní přes 450 000 lidí. A rozhodně se mi nezdá, že by zbylých 1 mega bylo jenom na konzole. Kde je pak GoG jako nejsilnější platforma pro W3 (všechny krabicovky a kódy z karet by měly být jenom na GoGu)?
  • Kr.Pa
    Je možné že v dalším Witcherovi by měla být hlavní hrdinkou Ciri a taky by se mohl odehrávat v původním Nilfgaardu.
  • Podle SteamSpy.com vlastní oba díly jen na Steamu bezmála pět milionů hráčů. Čísla uvedená v článku tedy neobsahují prodeje digitálních verzí, nebo jsou údaje ze SteamSpy nepravdivé? Docela by mě zajímalo, kde leží pravda, přihlédneme-li k faktu, že se o tato čísla opíral i Dan Vávra ve svém komentáři v posledním Levelu.
  • Dohraný možná proto, že u toho většina proseděla od doby co to nainstalovali většinu volného času *1*
  • Keyz
    To jsem zkusil u Grimrocku a zklamal jsem. Bylo to moc HC.
  • Pche ... takovy 100let stary technologie jako poznamky v mape ... musis se vratit do praveku ... capni ctvereckovanej papir a muzes zacit.
  • Keyz
    Snad bude někdy jiná hra ze světa Zaklínače. Debatovalo se o tom pod článkem u recenze.
    Klidně tam může být zaklínač z jiné školy a v jiné době atd.

    Jinak to již má snad každý dohraný? Já dělám poctivě vše na co narazím, pak mapu ještě projdu abych něco nepřehlédl a trvá to dlouho. A nějak jsem se nepohnul...

    Proč tam ale nedali možnost přidat poznámky do mapy...U otevřené hry to je nutnost. Poznamenat si co kde je abych to pak nemusel celé hledat znova.
  • už jsi trojku dohrál do konce?
    Nemyslím že budou pokračovat v trilogii. Prostě si jen nechají universum a vymyslí nový příběh, právě jako ten ME4. A nebo udělají prequel, třeba nějaké Geraltovo dobrodružství ještě z dob před knižní ságou. Každopádně myslím, že se toho univerza nevzdají.
  • Keyz
    Prostor pro RPG kde jsou hlavní romance všech ras a pohlaví (včetně chodícího uzavřeného skafandru ) a neuvěřitelný příběh o záchraně celé Galaxie zde stále je *3*

    Jsem zvědav jak to vůbec může navazovat anebo kde se to jako bude odehrávat. 3 byla tak šílená a na konci ty volby tak zásadní, že to bude zajímavé. Snad to ale bude výrazně lepší jak ten epicko epický třetí díl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit