Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oktavius66
    Já jsem absolutně spokojený. Za málo peněz - hodně muziky.
  • Zaklinac 3 byl celkem dobra hra, ale tohle DLC me vůbec nezajima. Poslednich zhruba 20 hodin z tech 120 co jsme ho hral jsme se musel nutit to vůbec hrat. Amatersky systém hry tahnul pak jen pribeh a postavy, to je na dobre rpg malo. Ale polaci urcite ziskali plno zkusenosti, tak snad ten Cyberpunk bude lepsi.
  • to zase bude v soulsfanboyovských sklepeních rozbitých gamepadů a vypoceného tuku

    hra dekády se stává lepší a lepší - nemohu se dočkat druhého datadisku
  • del0
    9/10? To zas bude v diskuzích nablito od Soulsboys...
    • A vysvětlíš nám, proč by nás nemohly bavit obě hry ? :D .... Zaslepený malý hatere. Ke každé z nich člověk přistupuje s očekáváním něčeho jiného. Od Witchera očekává silný příběh s důrazem na různé volby, kdy se děj vyvine pokaždé jinak a od druhého zase hutný bojový systém a odkrývání pozadí mysteriózního světa. Ale chápu, že ty si musíš prostě kopnout do produktu který tak nenávidíš, za každou cenu.
      Pro mne je třebas hra jako Witcher skvělým spestřením, po odpaření Bloodborne na platinovou trofej, a po pokusech o Acenutí všech levelů v LBP3, konečně něco po čem mne nebolí palce :D, co si dám jako oddych jen kvůli příběhu. Protože proti zmíněným je to i na "Death March" oddychovka.
      • del0
        Jo, pobavils. Soulsboys tady trolují a cpou lidem DS u každého článku Witchera 3, Pillars of Eternity, Divinity a vlastně prakticky u jakéhokoliv RPG (a kolikrát i u neRPG) a já sem hater. Na to si přišel jak? Podle avatara? Bohužel, musím tě vyvést z omylu, Sherlocku, ale ten avatar mám úplně z jiného důvodu. Ta hra mě je ukradená. Jen se směju hloupým soulsboys trolům, mezi které doufám, že nepatříš.
    • Tvůj avatar je zažene. *5*
  • "Nejlepší způsob, jak si Srdce z kamene zahrát, je dokončit hlavní dějovou linku a pak plynule navázat s uloženou pozicí."

    S tím teda nesouhlasím, už jen proto, že jako jednu z odměn můžete na konci dostat nápovědu jak se vyhnout špatnýmu konci.
    • milos.bohonek
      Rozumně uvažující člověk tu nápovědu nepotřebuje, zachová se tak sám od sebe, nemluvě o tom, že spousta lidí ji beztak nedostane, protože předtím zvolí jinak. Každopádně já narážel hlavně na to, že až koncem hlavní dějové linky se dostaneš na dostatečně vysoký level, abys mohl absolvovat Srdce z kamene. Navíc si myslím, že vybodnout se na hlavní příběh Z3 kousek před jeho koncem, pak 15 hodin řešit úplně jinou questovou linii z datadisku, a pak se zase vrátit k hlavnímu příběhu... není úplně elegantní. Ale každého jeho jest, to už je subjektivní.
  • "V květnu vydaný Zaklínač 3: Divoký hon patří mezi nejlépe napsané hry posledních let "

    ehm, nepatří. Ten hlavní příběh byl hodně slabý a plný nelogičností a absurdit. Celý Novigrad byl jedno velké hledání pohřešovaných osob: abys našel Ciri, tak najdi Marigolda, abys našel Marigolda, tak najdi Zkurvysyna, abys našel Zkurvysyna, tak najdi Dijkstru, abys našel Dijsktru, najdi Zoltana .... atd. A až Ciri člověk po 80 hodinách nekonečných odboček a natahování příběhu našel, tak se šlo do boje s Divokým honem a byl konec.
    • Zrzzek
      A právě jen o hlavím příběhu to není. Ve třetím zaklínači to platí dvojnásob. A i když ten hlavní příběh není nic extra, ve hrách toho moc lepšího nenajdeš...
    • Patří.

      Můj názor -> tvůj názor.

      Polib si. *5*
      • https://www.youtube.com/watch?v=0aOp1p7e0d4
  • Nevíte někdo, jak je to s NewGame+ ? Stačí lvl 30, nebo musím mít aspoň 60?
    • milos.bohonek
      Lepší je být o pár levelů výš (kolem 33-34), 60 rozhodně mít nemusíš. Ono je to i prakticky nemožné, mít 60. level na první dohrání. Na 60ku se dostaneš až koncem NG+, baj voko.
      • No, jasný. Co jsem pochopil, 30. level je třeba v první linii. V new game+ na 30ce začínam (resp. 35ce, byl jsem napřed), tak jsem počítal s tím, že v new game+ ten potřebnej level na quest bude vyšší (logicky mi vycházelo 60)
        • Přesně tak, v NG+ je i doporučený level pro Srdce z Kamene navýšenej o 30, takže na 60, nedá se to tedy hrát od začátku, ale až ke konci hlavního příběhu.
        • jakubc
          Jo, tohle mě taky napadlo, ale radši si dám Srdce z Kamene ještě před rozehráním NG+, abych v tom nedělal bordel...
  • tohle dodelavani obsahu ktery mel byt už v puvodni hre je smutne rejžovani penez
    • Smutna byla 15ti minutovka s Javikem v ME3, tohle neni ten pripad.
      • MrSanta
        From Ashes byl zdarma a přidal do hry dalšího parťáka. Proč to srovnáváš s příběhovým DLC do Zaklínače?
        • Cetl jsi co napsal max? Zadarmo?
          • MrSanta
            From Ashes byla zdarma jako bonus pro všechny, kdo si hru předobjednali.
            • MrSanta
              Kruciš, sorry, jsem to zjednodušoval, aby to přesněji vyjadřovalo co myslím a ty si mezitím odpověděl.
              Souhlasím, je to rejžování. DLC osobně nemusím a většinou je nekupuju.
            • "tohle dodelavani obsahu ktery mel byt už v puvodni hre je smutne rejžovani penez" - to co napsal je blbost :) ...podle tebe jsem dal spatny priklad ...mozna ...spis mi jde o jeho vykrik do tmy ...proste nekde neco naposlouchal a ted to soli do diskuze, kde se to absolutne nehodi. to, ze jsi reagoval je uz tvoje vec, ja jsem odpovidal na tu jeho blbinu. Pro me treba from Ashes zadara nebylo ...nepredobjednavam.
            • MrSanta
              Reaguju na tebe, ne na Maxe. Ty píšeš, že smutným příkladem je From Ashes. S tím nesouhlasím, protože to bylo zdarma. To, že se pak prodávalo si vybrečeli ostatní hráči. Od začátku to bylo od EA/BioWare nešťastné rozhodnutí. Ale to nic nemění na tom, že bylo zdarma.
            • ...takze podle tve retoriky je DLC From Ashes zadarmo ...podle me bohuzel zadarmo nebylo a jeste k tomu bylo vytazeno z puvodni hry a nasledne zpoplatneno (mimo predobjednavatele), cili presne ten pripad, ktery popisuje max a srovnává ho s tímhle datadiskem. co ti na tom neni jasne?
    • Bad troll is bad troll.
    • Jako sorry, ale základ měl 100+ hodin... tohle DLC 15+ hodin. Chtít zadarmo DLC, který je delší než průměrná hra, není moc fér...
  • cekam, ze za chvili se objevi Drizzt a zacne pronaset, jak ho hra po 100 hodinach stravenych ve hre nebavila a ze se jedna o hru, ktera nepatri ani mezi 10 nejlepsich RPG. *5*
  • no musim priznat, ze ačkoli mě oba předchozí díly zaklinace vubec nebavily, tak u trojky sem zkejsnul na neskutecne dlouho a porad to hraju, mam tam urco prez 100h nahráno a furt me to baví, spíš víc a víc. Je to jediny RPG kde neodklikvám rozhovory a celkově je to prostě paráda po všech stránkách, už ted vim ze si to dam jeste jednou na NG+. Fakt překvapení pro mě, nečekal sem že ta hra dokáže překonat nechut kterou jsem k serii měl, ale stalo se. Tady vyjímečně s 10/10 souhlasím. DLC už mám ale ještě nejsem lvl 30 a nepustil sem se dotoho, každopádně je to setsakramenskej mazec hra a všem doporučuju.

    BTW hraju to na FX8300 8gb ram 2tb HDD a HD7850 (coz je min nez min specs GFX) a jedu to na High bez hairworks, bez AA a motion blur, dohled stromu a hustota travy medium, 1920*1200 a pod 30 to nejde. Drzi se to tak 30-40FPS skoro vsude, výkon vysí na tý GFX kartě, procák by mi stačil slabší. Celkově to jde dobře a vypadá to fakt supr. Když si to dám do konzolovýho rozlišení tak jedu spíš 60FPS ale 1920*1200 vypadá mnohem líp *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit