Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj chci se zeptat, mám sestavu http://www.czc.cz/1si6bj2deag0l8du9g2e934lmf/seznam a chci hrát na ultra je to možné? Protože na ultra vše se mi občas sekla hra a musel sem resetovat nebo spadla a musel se přes gog pustit znova, ale potom jsem snížil dvě věci o stupeň dolů a hra jede ... tak existuje nějakej patche nebo rady hrát vše na ultra? nebo mám vysoké nároky? :)
  • Zdravím všechny, prosím poraďte mi, mám notebook Lenovo G780
    CPU: Intel(R) Core(TM) i7-3612QM CPU @ 2.10 GHz
    GPU: NVIDIA GeForce GT 630M with CUDA
    RAM: 8 GB
    Můžu na tom zaklínače 3 vůbec nějak schopně rozjet? Nevím si s tím totiž už rady, zatím jsem zkusil dát všchno na úplné minimum a co šlo, tak povypínat, ale stejně je to naprostá hrůza, vůbec se to nedá hrát. Nevím, možná tomu nastavování až tak nerozumím, jak to můžu prosím vyladit, případně třeba i v nastavení grafiky samotného PC a nejen ve hře? Nebo je tahla sestava na to už prostě slabá? Zatím jsem na ní rozjel spoustu her celkem solidně :-( Díky
  • nightborne
    Počítám, že většina lidí už to dávno udělala, ale pokud byl někdo obdobně neobeznámen, jako jsem byl já, a má nvidii - v nvidia control panelu nastavte "Threaded Optimisation" z "Auto" na "On" a "Maximum pre-rendered frames" na hodnotu 1.

    Z mnou nevysvětlitelnýho důvodu, magie, zřejmě, mi to přidalo v klídku tak 5 fps, ale hlavně, hlavně to odstranilo naprosto veškerej microstutter, takže zbývá smetanově hladká plynulost.
    • Lukyz
      Microstutter nepociťuju, ale schválně to vyzkouším, jestli to hejbne s FPS. Díky *3*

      EDIT: Tak na GTX760 bez dopadu na FPS
      • nightborne
        Mně to hlavně výrazně omezilo, až úplně odstranilo microstutter, takže to bylo zásadně opticky plynulejší... pokud tys žádnej neměl, tak pro tebe holt žádnej velkej rozdíl =).
        • Mne tohle nastavení pomohlo podobně. *3* Díky moc.
  • GTX 560 TI 1GB
    AMD Phenom 4x 3,2Ghz
    8GB RAM
    1920X1080 medium až high
    40-50 fps
  • Velmi vela hier pohorelo na tom, že autori slubovali modre z neba, a potom tie hry neboli až take užasne ako sa slubovalo, aj ked neboli zle...a preto sa musi slubovať opatrne. My PC čkari s očakavanim dychtivo očakavame každy novy titul, ktory tu grafiku posunie o niečo ďalej, a potom, ked sa tak nestane a hra je "len" krasna ako Zaklinač 3, sme pochopitelne sklamani...čo našťastie nie je môj priklad, pretože som od tejto hry nečakal vôbec nič, a velmi ma prekvapila...som z nej uneseny, aj ked som ťažko zavisly na Starcrafte...
    Ale...ak bude podobny prooser aj s Doomom 4 ...kupujem woodoo babiku *1*
  • Athlon 64 X2 3Ghz
    4GB DDR2
    Geforce GTX 460 SE
    HD rozlišení 1280 x 768 a nízké detaily - hratelné s 20-40FPS
  • Povězte kamarádi, jak jsou hw náročné pozdější lokace? Jsem "vytwerkoval" svůj setting do takových výšín, že v první otevřené lokaci jedu "stabilnějších" 24fps, tedy dokonalý filmový zážitek.. cirka rok 2001!!!
    • Novigrad dá HW zabrat.
      • Já mám naopak pocit, že to běží plynuleji ve městě.
  • Zaznamenl někdo dalši po aplikování posledniho updatu 1.04 pokles fps při stejném nastavení (vše na max krom té nvidia blbosti)? Při 1.03 mi to na AMD FX 8350 @ 4,5GHz 8GB RAM a AMD R9 280 jelo 40-55fps a ted s posledním updatem tak 30-45...
    • teď koukám do patch notes a něco dělali s texturama zda se...

      * Texture rendering quality for high / ultra presets improved.
  • Ahoj mam PC 386sx, 512mb ram a 20MB HDD myslite , ze mi to pojede?
    • Teď jsem to chtěl říct, na 386ku je 512MB ramky teda docela sakra solidní palba *1*
    • V rozlišení 2x2 pixely bez problémů... i s vyhlazováním!
    • trochu nevyvazena sestava, s takovym diskem se expedovala spis 286, no a ta ramka o vic jak 10 let po ni

      mival jsem ji se 4MB, kdo mel par tisic nazbyt s 8 *5*
    • Asharak
      Zkusil bych to, nikde nejsou žádné informace o podobné sestavě sorry *9*
  • ahoj, můžete mi prosím říci, jestli mám nárok si Zaklínače 3 vůbec zahrát, když mám v počítači:
    CPU: Intel core I3 1.7GHz
    GPU: GeForce 820M
    RAM: 8GB
    Rozjedu spoustu zajímavých her, z těch novějších i AC: Unity, ale zajímalo by mě jak jsem na tom ohledně zaklínače.
    Děkuji za odpověď *3*
    • Asharak
      Nekupoval bych ho na ten ntb. Zatím vypadá jako dost špatná volba. 20fps vyždímaných prej
      • dík za názor, já zaklínače už doma mám, ale šetřim si ho po zkouškovym období, abych se vůbec donutil učit *1* kdyžtak to nejnižší nastavení grafiky jistí *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit