Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Smutná to doba ... když potřebuje gamepad aby se vám dobře hrálo na pc ... ovládání na klávesnici a myši je rozhodně nejslabší stránkou zaklínače ... klávesnice totiž simuluje gamepad což nikdy fungovat nemůže když máte jen 4 klávesy 8 směrů a polohy stlačeno a nestlačeno .. myš řídí jen pohled kamery a ne směr postavy což je pro pc-čkáře pain in ass . otázka je jestli by bojový systém fungoval kdyby udělali pro pc standartní ovládání. já bych si opravdu přál kdyby se tímto směrem vydali .. i když by se bojovalo jiným stylem než na konzolích . druhá věc je konzolová interface .. obvzlášť když hrajete na větší obtížnost (musíte používat jídlo) a hrajete s důrazem na alchemii .. jak nepříjemné je že má action bar jen 2 sloty a nemůžete si dát tyto předměty někam více po ruce .. jen se najíst:
    1)to musíte zmačknot "i"
    2)překliknout záložku scrolovat najít správné jídlo
    3)kliknout na něj
    4)zmáčknout "e"
    5)a pak "Esc"
    počkat pár sekund a o 10% života později celé toto opakovat ....
    navíc když máte otevřený invetář nevidíte co už máte za lektvary kolik máte HP a toxicity .. prostě je to velice nepraktické
    Celé to ve mě zanechává pocit že je zaklínač konzolová hra na pc to vyšlo jen aby se neřeklo ..
    • Vždyť to konzolová hra je, nevšiml jsem si, že by ji CDP prezentoval jak PC hru (což by si ani při nákladech na vývoj a potenciálnímu zisku při takovémto kroku nemohli ani dovolit).
      Naívc, gamepad má snad každej a nechápu tu snahu hrát všechno na klávesnici s myší, která se k Zaklínači absolutně nehodí...
  • Neuploadnul tady někdo špatně obrázky? Protože to vypadá všechno úplně totožně.
    • Neupladnol :) mam s tymi nastaveniami skusenost... Ono medzi tymi medium a ultra fakt taky rozdiel nie je, ako by si myslel. Mozno okrem viditelnost listovi, ktore je fakt vidiet a texturami. Ale ostatne... by si musel presne vediet, ktore nastavenie co robi a nato sa v hre zamerat, aby si videl rozdiely.
      • Jediny rozdíl mezi minimum a maximum jsou tedy ptáci na obloze? Když snížím hustotu trávy tak se nic nezmění?
  • MickeyMutant
    Vidíš, Honzo Olejníku, jak se vyplatí věřit lidem. Když jsi poprvé zapínal hru, ani ve snu by tě nenapadlo, jaká nádhera tě čeká. A to jen díky všem těm lidem, kteří skuhrali na downgrade. Kdyby remcalové grafiku od počátku vynášeli do nebes, nikdy bys neprožil tenhle moment absolutní blaženosti při prvním styku s Geraltem. Těmhle lidem tedy můžeš děkovat za své orgasmické zaklínačské chvilky a spolehnout se na ně i příště, když budeš na vážkách.
  • Rejsek
    Opravdu nechápu, z jakého důvodu jste smazali normální, s článkem související dotaz zdejšího diskutéra, na který jsem stejně normálně a věcně odpověděl. A není to poprvé. Máte krásné gestapácké manýry. Takže adblock znovu zapnut a už nebude nikdy vypnut *9* Aspoň vás připravím o pár drobnejch, když už nic jiného.
    • ales.smutny
      Čoveče, ať se dívám, jak se dívám, nevidím tu smazané nic, na co bys reagoval. Dokonce nevidím žádný jiný tvůj příspěvek pod tímhle článkem. Zato vidím tvé příspěvky reagujicí u recenze Zaklínače...

      Určitě jsme gestapáci a nebo sis spletl články...?
      • Rejsek
        Jááááj, tak nejste gestapáci a já si spletl články. Soráč, tož já ten adblock zase vypnu a budeme se tvářit, že se nic nestalo *2*
        • Inquisitor
          No jo těch článků je, že už se to plete :D
      • Mysli si ze tento portal ovladaju illuminati a jeho clanky unasaju mimozemstania z flotily Astara Sherana :))))) Nebud smutny :))))
    • Keyz
      Jo, tohle se zde bohužel děje....

      Možná to je protože se tam poté připojí někdo kdo dělá bordel (neviděl jsem to téma), ale proč to smažou celé to je hovadina...Hlavně, že se jinde řeší věci zcela mimo a to klidně přes stránku.

      Vůbec v debatě na internetu se často ignoruje zpětná vazba. Něco napíšeš proti, někdo to smaže a nevíš proč. Nemáš to nikde napsáno proč to tvoje někdo smazal. Nemůže se na to ani zeptat. To samé s banem. Porušil jsi pravidla ale kde zjistíš co přesně v daném případě? Nikde (mohlo by to přijít na email). Normálně někde na debatě tě vyhodí a víš proč a ještě to je možné řešit. Zde nevíš nic a není možné to řešit.
  • "Naopak, řada lidí asi ráda vypne příšernou věc jménem chromatická aberace, která rozostřuje barvy a snaží se simulovat nedokonalost čočky kamery. Proč se z toho stala taková móda, když se výrobci objektivů snaží naopak aberaci potlačovat, zůstává záhadou."

    +100 bodů, super, že má někdo stejný pohled na věc.
    • C-BEAM
      chromatická aberace může zvyšovat pocit realismu u nedokonalé grafiky ale pouze pokud je zapracovaná správně, to co vidíme v hrách když se barvy rozcházejí mnohdy o 5 a více pixelů má spíše opačný efekt.
      • To by mě fakt zajímalo, jak může věc, kterou nikdy v reálu nevidíš, zvyšovat pocit realismu? Chromatická aberace je pouze optická vada. Je to úplně stejná vypíčenost jako stovky variací lens flaru.
        • C-BEAM
          zeptej se grafiků proč tento efekt přidávají do svých renderovaných obrázků, zvyšuje to realismus právě v tom, že navozuje pocit, že byl snímek vyhotoven kamerou nebo fotoaparátem a vnáší do obrazu nové barevné tóny a samotnou vadu která narušuje sterilitu počítačem generovaného obrazu, tak jak šum může pomoci obrázku který vypadá až moc uhlazený, případně bloom efekt kolem zdroje světla. Je to pomocná metoda která může pomoci obrazu který nedosahuje realismu, pokud je render realistický tento efekt je nadbytečný. Mimochodem ch.aberace není nic nepřirozené, vzniká i v lidském oku ale mozek se ji naučil odfiltrovat.
          • aha tak mozek se to naucil odfiltrovat, ale já si to do hlavy na just naperu.

            Definice výrazu aberration
            podstatné jméno
            a departure from what is normal, usual, or expected, typically one that is unwelcome.

            To necheš...
    • Kdyz jsem se s tim "efektem" setkal poprve, myslel jsem ze je to bug, kterym prosakuji do obrazu slozky pro 3d anaglyph červenomodry bryle. *1*
      Vubec nechapu jak ten napad nekdo protlacil do realizace. Fakt blbost.
  • Je to docela sranda si tady pročítat diskuzi :D
    Jste jak malý fakani ;)
  • Ahoj mam PC 386sx, 512mb ram a 20MB HDD myslite , ze mi to pojede?
    • Teď jsem to chtěl říct, na 386ku je 512MB ramky teda docela sakra solidní palba *1*
    • V rozlišení 2x2 pixely bez problémů... i s vyhlazováním!
    • trochu nevyvazena sestava, s takovym diskem se expedovala spis 286, no a ta ramka o vic jak 10 let po ni

      mival jsem ji se 4MB, kdo mel par tisic nazbyt s 8 *5*
    • Asharak
      Zkusil bych to, nikde nejsou žádné informace o podobné sestavě sorry *9*
  • PreidaQ
    Můj falus je při erekci dlouhý asi 17 cm, u kořene zarostlý a výrazně konkurenceschopný.

    Pojede mi Zaklínač 3?
    • Hlavně nezapínej hairworks :-)
    • Me rektum ma prumer az 12 cm kdyz vidim tuto hru. Tzn u me nemas sanci,a hra ti taky nepojede.
    • tezko rict, mozna bys mel u korene uvazovat o depilaci, aby se ti cela sestava neprehrivala, mělo by to snad stacit, pokud ne mel bys prikrocit k obrizce, preci jen hlava celého systemu by mela mit dobre vetrani a nemela by byt zakryta.
  • Pánové, nevím co je tady k řešení? Prostě každej ať si to hraje na tom co doma má a konec debaty *1* . Ne všichni můžou pustit 60K za PC, tomu rozumím. Spousta dětí to prostě nedokáže pochopit. S tím se nedá nic dělat. Doporučoval bych vychutnat si hru. Myslím, že máme před sebou herní pecku tohoto roku. Tak proč se dohadovat *3* .
    • Asharak
      https://cs.wikipedia.org/wiki/Diskuse
      • DNFTT *3*
        • Asharak
          Nesmí vymřít, a já budu za hrdinu! #FTROTT
  • Jestli vám občas padá hra když jste v inventáři, nebo obecně, se to prostě sekne ale nevypne se to, tak mě pomohlo vypnout omezení FPS a V-sync. a už to nespadlo ani jednou. a předtím občas se to freezovalo v inventáři.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit