Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem taky spise priznivce stredoveku - preferovane gotika - ale s velkou chuti aktuale hraju naprosto uzasny MOD z ranneho stredoveku Brytenwalda 1.393. Kompletne prepracovane a historicky daleko realnejsi bitvy, ekonomika, nabozenstvi, zraneni v boji, atd..
    Doporucuju vsem, kdo chteji realnejsi a tezsi verzi lehce arkadoveho Warbandu :).
    (pravda i zde jde dat easy mod se save/load a s zranenim 1/4 pro sebe vuci protivnikum..), ale na to to snad ani nikdo nehraje ne?
  • Tak možná se uvidíme v hře asi určitě si jí koupím byl bych blbej za takovou cenu to fakt stojí
  • tak to je fain cena *1*
  • Teda cena Warbandu a napoleona dohromady na steamu
    • Tikov
      Za necelou hodinu končí víkendová akce, kde vyjde Warband na neclých 5€ (případně 7,50€ i s WFaS a půvoním MaB), ale tohle info již zde v diskuzi je. Napoleonic Wars pak stojí dalších 9,99 €, tedy celkem 15€/17,5€
  • A jaká je cena napoleoná
  • A za to se platí měsíčně nebo jenom jednou na internetu nebo v obchodě
    • Tikov
      jednorázově za hru, Warband (nutný ke hraní DLC) se dá koupit i v kameném obchodě, tohle DLC má distribuci jen přes net (Taleworlds.com, steam, gamesgate, ...)
  • Jaký je rozdíl mezi MaB a Warbandem? Na steamu to nabízejí v jednom packu, ale mně se zdá že je to to samí...
    • Tikov
      V packu je ještě WFaS (jeho MP Captain mod není špatný) a na původní MaB navíc existuje mnohem více SP modů. Za ty 3 € navíc se myslím tyhle dvě hry vyplatí.
    • Warband je vylepšená verze s lepší grafikou a multiplayerem.
  • Kdyby radeji misto tady tech blbosti, ktere jsou stejne jak mody, udelali plnohodnotny novy dil.
    • Pokud vim tak dalsi dil uz davno delaji. Tento pridavek byl puvodne delan modery a jak tak koukam tak autori M&B si je vzali pod zastitu.
    • Tikov
      Ale to není blbost, byly snad ve Warbandu funkční obléhací stroje a zničitelné zdi/domy? (Jediný mod který to uměl byl MM, tedy přímý předchůdce NW) Pohyboval se zvuk ve Warbandu s avatarem? (odpověď je ne pro ostatní lidi ve hře, pro hráče samotného ano) Měl Warband nativně povolené servery pro 200 lidí? (Není myslím k zahození znát, že warbanďácký 22nd siege server je od lidí dělajících na MM resp. NW)
      Navíc cena je jen 10€! Tohle je v herních mechansimech velký posun a ne vše by šlo udělat v modu.
      A nakonec hlavní argument- část peněz jde na podporu nového plného MaB a Taleworlds se tím zdrželi jen lehce, valnou většinu práce odvedlo FSE. Popravdě kdy naposledy vyšlo DLC, které skutečně přinášelo něco nového a ne jen vytržený kus hry?
    • Hairy_Ass
      Mohli by ho ale přesunout z pseudeohistorické Calradie do středověké Evropy (inspirovat by se mohli třeba u modu 1257 A.D.).
  • Zrovna jsem koupil Ogniem i mieczem a napoleona jsem si vůbec nevšiml.Na druhé straně mě mp přestal bavit kvůli spawn killům.
  • rancor1223
    Nemůžu si pomoct, ale tohle (především střelné zbraně a způsob boje) do M&B; vůbec nesedí (Fire&Sword; taky nebyl nic extra). Warband rulez!
    • Kdyť Mount and Musket byl naprosto skvělej a tohle je vlastně to stejný.
    • Mě se tam zase ty střelné zbraně atd líbí. Hrával jsem Mount and Musket mod a bavil mě víc než originál.
    • Naprostý souhlas...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit