Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gulivera84

    Ja sem poprvy hral FFXII  nemohl sem si vybrat lepsi dil na zacatek, moc se mi líbilo takove pseudo steampunkove zasazeni, soubojak supr, grind uplne vpohode, pribeh fajn....takze kdyby nekdo nahodou touzil naskocit, dvanactku doporucuju....

  • LessPh

    Dobrej clanek, tesim se na FFVII na PC, tohle bude day one purchase.

    Pro me je highlight serie FFX, hral a dohral jsem rok po vydani na pujceny PS2 a pak jeste jednou na Vite a jeste jednou me to ceka na Decku;-)

    FFXV jsem dohral na iOS tu zkracenou pribehovou verzi a fakt jsem se nudil, tak doufam ze plnohodnotna verze je mnohem lepsi!

    Jinak jsem nekolikrat zacal IX, ten pohadkovy  setting a postavy jsou cool, ale uz se na to neda divat a hratelnost je taky v tahu… u IX doufam v remake!

    Originalni FFVII jsem mel jen demo na PC a touzil po plny verzi, protoze legendarni Andrej ve Score tomu napalil 10ku a vychvalil to do nebes! To byly zlaty herni casy sakra!

    XIII a VIII jsou nejhorsi dily novodobe serie..

  • omiklon

    Baftu, maliny, zlatý míč, nobelovku i stanley cup, všechno jim dejte, ten kabaret je nejlepší! ✌️

  • Anime zboznuju, ale nejsem nadsenec do JRGP, mam problem se u tech her udrzet, protoze tuna dialogu me casem totalne unudi a tahove souboje taky nejsou kdovijak napinave (ne-li repetitivni pri grindeni slabych monster).

    V remaku FF VII jsem ale videl lasku na prvni pohled a ocekavani byla vysoka. Radsi jsem si pockal na PS5 verzi a musim uznat, ze ocekavani byla rozhodne naplnena. Anglicky dabing naprosto paradni a v nicem si nezada s tim japonskym. Hlavni postavy si snad ani vsechny nejde neoblibit. Mix akcniho soubojaku s pauzou mi sedl velmi, tak jako obtiznost, ktere byla pro casuala techto her jako ja idealni, i kdyz predpokladam, ze pro vetsinu byla hra moc snadna. No a za scenu ve vcelim kabaretu by snad meli obdrzet nejakeho herniho oskara, tolik nadseni a emoci jsem asi v gamingu obecne jeste nepocitil. No a ted uz jen nejak vydrzet a doufat ve stejne (vice?) skvelou druhou cast.

  • 0011

    Moje první FF byla 8 - ta mě naučila nenávidět celý žánr JRPG. Mojí fobii vyléčil až port Xenoblade Chronicles na New 3DS, poté jsem začal žánr zkoumat zpětně a imho je většina ostatních dílů - hlavně šestka - mnohem lepší než sedmý díl, nicméně tenhle remake mě láká, ne level "běžím hned pro Playstaytion" (teda kdyby bylo kam) ale plnou cenu za pc port klidně dám, rád podpořím SE ale už by to chtělo další Laru.

  • Derp_1337

    Chtěl jsem napsat nějakou sarkatisckou poznámku na sdělení článku, ale rozmyslel jsem si to.

    Prostě poznamenám, že FF7 je jedna z her, která se líbí každému, kdo si ji skutečně zahrál. (v kontrastu s lidmi, co řeknou, že nemají rádi anime a proto si to nezahrají).

  • Maxianimal

    Hele někdo na to přijde prostě pozdě. Nicméně i tady platí klasické "pozdě, ale přece" :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit