Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mě je už od trailerů extrémně nesympatický hlavní hrdina
  • jestli knihu neznáš a nebaví tě číst tak je i audio kniha, kde to je obohacený o songy.
  • Jack1947
    Tak určitě do toho nalily hodně prašulí ale ted je otázka jestli ten film stojí taky za to. Knihu neznám a libí se mi téma o hrách ale nelíbí se mi že to musí být dostatečně moderní a popkulturní i když to už je dnešní doba ale tak někdy na Bluray ? proč ne.

    Já nemám nic proti nenáročné zábavě zvlášt když je hezky provedená.
  • Ono se u Seznamu dělalo blbě i mámě a to "jenom" nácek střílel židy z okna baraku.
  • stejně jako u Blade Runner 1 a 2 je tam ta pomalost autorským záměrem, ale co, mě zase od Villneuva moc nebavil Arrival, u toho jsem regulerně usnul
  • ne proč ta byla super
  • 0011
    toho staršího si najdou - v reálu - a vyhodí ho z okna mrakodrapu
  • a co 2001: Space Odyssey, taky ti příšla pomalá a nudná? *4*
  • co je v knize s bráchama?
  • Já se tedy rozhodne nenudil vpodstate od prvni minuty až do konce na to člověk kouká s otevřenou pusou zato u tveho BladeRunera jsem se nudil krom vizualní stránky a dokonale ponuré hudby to bylo presně předvídatelné a k tomu hrozně nudné
  • film je to super a to že je vpodstatě celý složen z popkulturních odkazů vůbec neruší ani když jich nepostřehneš 99% páč na nich nijak drasticky nestojí ty tam jsou jen jako takový bonus prostě by fungoval i bez nich *3*
  • 0011
    Prý tam není oboje ani "špionáž" a na bráchy taky neměli koule
    protože Hollywood
  • a nevím jak to tam je s "bráchama" jestli na to měli koule jako v knize
  • typuji že ta pasáž z tou "špionáží" asi ve filmu neni?
  • Je tam i nástřel příběhu :)
  • Obsahuje ten film i něco jiného než nekonečnou smršť popkulturních odkazů? Protože pode traileru to tak vypadá a takový filmě mě teda fakt neláká.
  • Magister_Peditum
    Mně se to líbilo. Pro mladší to paradoxně moc není. Není to doslovná adaptace a to je asi lepší, protože, co fungovalo v knize, by asi nefungovalo ve filmu. 8/10
  • 0011
    Proč paradoxně? Ještě jsem nezažil film který by se byť blížil úrovni knihy a Ready Player One jsem samozřejmě četl, film jsem ještě neviděl. Do kina asi půjdu ale nečekám že se dostaví pocit "wow to bylo lepší než předloha" spíš doufám že se nedostaví pocit "chci zpátky peníze a dvě hodiny života"
  • Od první ukázky je jasné, že se mi to libit nebude.
    Ta hloupá snaha o retro, snaha nalákat starší publikum, to je trapné.
  • Presne tak. Film nie je najhorsi, ale oproti knihe je to velmi velmi slaby odvar a narychlo poskladany scenar...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit