Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • božácká hra..jedna z nejlepších pro PS3,společně s Ni No Kuni...
    • jsem spíš fanouškem Ko Ku Nuni
  • Výborná hra, jedna z nejlepších z minulé generace, ale tenhle remaster je trochu lenivej...
  • Hra je to opravdu vyborna a je trochu skoda, ze tuhle vec hraci prehlizi, ale co od dnesni generace hracu, kteri skupuji kazdy rok CoD po desitkach milionu cekat.Datum vydani remasteru je pro tuhle zalezitost rovnez sebevrazda, vyjit tak blizko Uncharted 4, to muzou vymyslet pouze u Segy.
    • Cílová skupina tohohle a CoD je dle mého názoru velmi podobná.
    • Je to stále divná hra z Asie. Jestli někdo hrál staré složité hry, tak to neznamená, že bude hrát tohle.

      Tady je moc WTF momentů, kterým asi rozumí jen japonci apod. U západních her byl většinou hlavní více realistický vzhled a uvěřitelnost hraní. Aby hráč věřil tomu co vidí i když to bylo vymyšlené.
      Tady to mají jinak.
      • XorxoxTalarius
        A nebo se podivat prvne na serial a pak zadne WTF momenty neprijdou *3*
  • lokiman
    Valkyria Chronicles mala tu smolu, ze jej SEGA svojho casu spravila slabe promo a tak to aj dopadlo. Nic to vsak nemeni na fakte, ze sa jedna o skryty diamant medzi "strategickymi/taktickymi" hrami a mozme byt radi, ze nam japonci spravili full anglicku lokalizaciu. A k tomu este podareny PC port.

    Je len skoda, ze to ma cele anime stylizaciu, pretoze to koli tomu zjavne vela ludi odradzuje, bez ohladu na to, ako velmi sa to clovek snazi chvalit (aj ked sa nemaju vlastne coho bat). I ked mozno kebyze to nebolo tak stylizovane, tak by som sa k tomu vobec nedostal ;)

    No nic, ja len, ze som rad za clanok... a fakt si to skuste - napr. na Humble Bundle je to este das den za par korun. Ale aj tych 19.99 resp 29.99 je za takuto luxusnu hru podla mna malo ;)
    • Víš co- jejich blbost, u mě je to naopak, já se o ní dozvěděl právě proto, jakou má stylizaci, ale hlavně je to skvělá hra. U hry mi záleží spíš na estetice než stylizaci a na kvalitě zpracování a nechápu, že si fanoušek např. nového ufa nezahraje tohohle předchůdce(které si vypůjčilo drtivou většinu mechanik), protože je to anime. Doufám, že se časem dočkám portu ni no kuni na PC, ale spíš ne
      • Nový ufo je celkem sh*t v porovnání se svými předchůdci...
        • Ano nic nemá na x-com apocalypse, ale tohle a nový ufo má zábavnou gameplay, kvůli který si nemusím brát dovolenou abych si pořádně zahrál, v té době jsem byl mladý školák a měl na hraní spousty času, pořád mám rád dlouhý hry, ale u hledání posledního emzáka naprosto každý koho znám skřípal zubama, kdyby to tenkrát mělo herní styl typu fallout napůl tahovka, když se objeví emzák, napůl realtime, bylo by to úplně ideální, ale spoustu hráčů kvůli tomu s touhle hrou seklo. A nový x-com není shit, je možná horší než apocalypse, ale je srovnatelně dobrý s prvním x-comem, za tím si stojím nejen já ale i jeho tvůrci
    • Humble Bundle za 7$ Valkyria Chronicles, Shogun 2 Total War, Medieval 2 Total War, Rome Total War, Company of Heroes ... WOW

      jenom škoda, že Valkyria Chronicles na PC jsem si koupil už dávno...
  • Sawer
    Já nevím, tahovky mám síce rád, ale tahle mně vysloveně nudila...
  • KrPa
    Super hra, hlavní dějová linka takový průměr, vedlejší děj super. Škoda že na PC nejsou i další 2 díly. Nedávno ve slevě na 6€, úžasná koupě.
  • To je ta hra kde se utočí kopí proti tanku a holčička s červeným šátkem ničí jednotky jak na běžícím páse?

    Tak to jo... *15*
    Raději jinou tahovku.
  • XorxoxTalarius
    Autorova snaha o realnou paralelu pokulhava na hlavnich motivech invaze, na tom ze z vychodu utoci feudalni kralovstvi a to uz nemluvim o tom ze vypadaji jako nemci z prvni svetove a s postupy za ktere by se stydelo i SS
  • Odpusťte, ale z toho manga vizuálu je mi blivno. Nevím jestli to je tím, že jsem evropan, nebo jsem jen nepřístupnej tradiční vizualizaci jiných kultur......ale za ty obrovský oči holčiček, emo-homosexuální obličejíčky hlavních hrdinů......prostě ne! raději bych na sebe na jatkách nechal téct prasečí sra+ky a krev a z obrovskejch repráků na sebe nechal řvát nějakej šílenej trash metal.......vy bílí, kterým se to líbí - jste slušně řečeno podivíni.
    • a "reálná" "evropsko-americká" grafika pohádek typu Chip a Dale, Kung-Fu Panda, Doba Ledová je jako lepší??? Neřekl bych.

      Jsou to prostě animáky, přeneste se přes to. Pokud se vám to nelíbí, tak se na to nedívejte, nikdo vás nenutí.
      • Magister_Peditum
        Tím jako chceš říct, že Valkyria je podobně dětinská? Když už chceš srovnávat, tak vyber něco jako Princ Egyptský nebo Lví král, který má "euro-americký" styl, a navíc se bere podobně "vážně".
        • Femto
          Tak VC rozhodně není žádné Ergo Proxy, Technolyze či Ghost in the Shell, ale srovnání s Lví králem či jeho Chip a Dalem je úplně mimo.
          • Magister_Peditum
            Proč? Je to příklad "západního" stylu kresby animáků. Odmysli si ty moderní efekty.
            • Femto
              mazlíku dnes večer?
            • Magister_Peditum
              Femto: "Hlupáčku"? Co přijde příště, začneš mi říkat mazlíku a nakonec skončíme v posteli?
            • Femto
              hmm a co jako? Naprosto irelevantní, jsem sice rád, že umíš hledat na wiki, ale nikde jsem se nebavil o původním scénáři...
            • Anime on Mijazakiho, které je postavené na stejnojmenné západní knižní předloze...
            • Femto
              hlupáčku, kde se snažím být objektivní? Já jsem nepokrytě subjektivní. Ty jsi začal srovnávat mimozně, jen jsem tě opravil, že jsi opět mimo .)
            • Magister_Peditum
              Tolik k tvé objektivitě. *1* Stačilo to napsat rovnou, že anime je ultra mega nejlepší.
            • Femto
              Nepohybuješ se v kruzích, o kterých víš prd? Když chceš srovnávat anime, tak to prostě srovnej se západním komiksem a nešlápneš vedle např. Batman: Návrat Temného rytíře, což je výborný animák.

              Jako kdybys chtěl pohádkové anime, tak to samozřejmě musíš specifikovat a vzít např. Zámek v oblacích, jenže anime od Mijazakiho jsou bez konkurence, takže bys neměl konkurenčně kvalitativní, západní animák...
            • Magister_Peditum
              Tady jde o zástupce západní animace, jako důkaz, že ne vše musí vypadat špatně, jak píše derp. Jinak pokud nechceš dětského Lvího krále, tak prosím. Máme tu přeci ještě Prince Egyptského, ne? *15*
            • Femto
              Protože Lví král je mířen na jiné publikum. Je to dětský/rodinný film, což jako VC tak úplně není...
      • Nevšiml sem si, že by v tobě zmíněných pohádkách nebo vlastně v jakýchkoliv pohádkách jezdily tanky, házeli se granáty a střílelo se z automatů. Jestli to nebude tím, že to pohádka není, jen to má takový styl. A právě tenhle silný kontrast působí pro spoustu lidí šíleně...
        • XorxoxTalarius
          G.I.Joe ??? Pripadne milion a pul dalsich americkych akcnich animovanych serialu?
          • Nevim jak ty, ale já rozlišuju mezi pohádkou a akčním animákem typu G.I.Joe. Kreslené =/= pohádka.

            Bohužel, anime na mě osobně většinou působí jako naivní překýčovaná pohádka bez ohledu na to, jestli je to o nějakém králíkovi zachaňujícím mrkev, nebo o partě teen-punk robolidí z budoucnosti zachraňujících svět.
            • Femto
              "Bohužel, anime na mě osobně většinou působí jako naivní překýčovaná pohádka"

              Mohl bys také uvést nějaký příklad. Kolik si toho viděl, co jsi vidět. Chce se mi smát z tvého přirovnání, když pomyslím např. na stěžejní cyberpunkové anime....
        • jako na tebe dele0?
  • Tak rad bych si zahral Valkyria Chronicles.. mam ji na steamu. Perfektni tahovka, anime je taky super... jen skyboxy jsou hrozny a proto to odmitam hrat:( Skoda ale palec nahoru pro VC!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit