Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sawer
    Já nevím, tahovky mám síce rád, ale tahle mně vysloveně nudila...
  • Femto
    mazlíku dnes večer?
  • Magister_Peditum
    Femto: "Hlupáčku"? Co přijde příště, začneš mi říkat mazlíku a nakonec skončíme v posteli?
  • Femto
    hmm a co jako? Naprosto irelevantní, jsem sice rád, že umíš hledat na wiki, ale nikde jsem se nebavil o původním scénáři...
  • Femto
    "Bohužel, anime na mě osobně většinou působí jako naivní překýčovaná pohádka"

    Mohl bys také uvést nějaký příklad. Kolik si toho viděl, co jsi vidět. Chce se mi smát z tvého přirovnání, když pomyslím např. na stěžejní cyberpunkové anime....
  • Nevim jak ty, ale já rozlišuju mezi pohádkou a akčním animákem typu G.I.Joe. Kreslené =/= pohádka.

    Bohužel, anime na mě osobně většinou působí jako naivní překýčovaná pohádka bez ohledu na to, jestli je to o nějakém králíkovi zachaňujícím mrkev, nebo o partě teen-punk robolidí z budoucnosti zachraňujících svět.
  • XorxoxTalarius
    G.I.Joe ??? Pripadne milion a pul dalsich americkych akcnich animovanych serialu?
  • Anime on Mijazakiho, které je postavené na stejnojmenné západní knižní předloze...
  • Femto
    hlupáčku, kde se snažím být objektivní? Já jsem nepokrytě subjektivní. Ty jsi začal srovnávat mimozně, jen jsem tě opravil, že jsi opět mimo .)
  • Magister_Peditum
    Tolik k tvé objektivitě. *1* Stačilo to napsat rovnou, že anime je ultra mega nejlepší.
  • Femto
    Nepohybuješ se v kruzích, o kterých víš prd? Když chceš srovnávat anime, tak to prostě srovnej se západním komiksem a nešlápneš vedle např. Batman: Návrat Temného rytíře, což je výborný animák.

    Jako kdybys chtěl pohádkové anime, tak to samozřejmě musíš specifikovat a vzít např. Zámek v oblacích, jenže anime od Mijazakiho jsou bez konkurence, takže bys neměl konkurenčně kvalitativní, západní animák...
  • Magister_Peditum
    Tady jde o zástupce západní animace, jako důkaz, že ne vše musí vypadat špatně, jak píše derp. Jinak pokud nechceš dětského Lvího krále, tak prosím. Máme tu přeci ještě Prince Egyptského, ne? *15*
  • Femto
    Protože Lví král je mířen na jiné publikum. Je to dětský/rodinný film, což jako VC tak úplně není...
  • Ano nic nemá na x-com apocalypse, ale tohle a nový ufo má zábavnou gameplay, kvůli který si nemusím brát dovolenou abych si pořádně zahrál, v té době jsem byl mladý školák a měl na hraní spousty času, pořád mám rád dlouhý hry, ale u hledání posledního emzáka naprosto každý koho znám skřípal zubama, kdyby to tenkrát mělo herní styl typu fallout napůl tahovka, když se objeví emzák, napůl realtime, bylo by to úplně ideální, ale spoustu hráčů kvůli tomu s touhle hrou seklo. A nový x-com není shit, je možná horší než apocalypse, ale je srovnatelně dobrý s prvním x-comem, za tím si stojím nejen já ale i jeho tvůrci
  • Nový ufo je celkem sh*t v porovnání se svými předchůdci...
  • Víš co- jejich blbost, u mě je to naopak, já se o ní dozvěděl právě proto, jakou má stylizaci, ale hlavně je to skvělá hra. U hry mi záleží spíš na estetice než stylizaci a na kvalitě zpracování a nechápu, že si fanoušek např. nového ufa nezahraje tohohle předchůdce(které si vypůjčilo drtivou většinu mechanik), protože je to anime. Doufám, že se časem dočkám portu ni no kuni na PC, ale spíš ne
  • Magister_Peditum
    Proč? Je to příklad "západního" stylu kresby animáků. Odmysli si ty moderní efekty.
  • Tak rad bych si zahral Valkyria Chronicles.. mam ji na steamu. Perfektni tahovka, anime je taky super... jen skyboxy jsou hrozny a proto to odmitam hrat:( Skoda ale palec nahoru pro VC!
  • Femto
    Tak VC rozhodně není žádné Ergo Proxy, Technolyze či Ghost in the Shell, ale srovnání s Lví králem či jeho Chip a Dalem je úplně mimo.
  • Magister_Peditum
    Tím jako chceš říct, že Valkyria je podobně dětinská? Když už chceš srovnávat, tak vyber něco jako Princ Egyptský nebo Lví král, který má "euro-americký" styl, a navíc se bere podobně "vážně".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit