Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jako na tebe dele0?
  • Nevšiml sem si, že by v tobě zmíněných pohádkách nebo vlastně v jakýchkoliv pohádkách jezdily tanky, házeli se granáty a střílelo se z automatů. Jestli to nebude tím, že to pohádka není, jen to má takový styl. A právě tenhle silný kontrast působí pro spoustu lidí šíleně...
  • a "reálná" "evropsko-americká" grafika pohádek typu Chip a Dale, Kung-Fu Panda, Doba Ledová je jako lepší??? Neřekl bych.

    Jsou to prostě animáky, přeneste se přes to. Pokud se vám to nelíbí, tak se na to nedívejte, nikdo vás nenutí.
  • Humble Bundle za 7$ Valkyria Chronicles, Shogun 2 Total War, Medieval 2 Total War, Rome Total War, Company of Heroes ... WOW

    jenom škoda, že Valkyria Chronicles na PC jsem si koupil už dávno...
  • lokiman
    Valkyria Chronicles mala tu smolu, ze jej SEGA svojho casu spravila slabe promo a tak to aj dopadlo. Nic to vsak nemeni na fakte, ze sa jedna o skryty diamant medzi "strategickymi/taktickymi" hrami a mozme byt radi, ze nam japonci spravili full anglicku lokalizaciu. A k tomu este podareny PC port.

    Je len skoda, ze to ma cele anime stylizaciu, pretoze to koli tomu zjavne vela ludi odradzuje, bez ohladu na to, ako velmi sa to clovek snazi chvalit (aj ked sa nemaju vlastne coho bat). I ked mozno kebyze to nebolo tak stylizovane, tak by som sa k tomu vobec nedostal ;)

    No nic, ja len, ze som rad za clanok... a fakt si to skuste - napr. na Humble Bundle je to este das den za par korun. Ale aj tych 19.99 resp 29.99 je za takuto luxusnu hru podla mna malo ;)
  • XorxoxTalarius
    Autorova snaha o realnou paralelu pokulhava na hlavnich motivech invaze, na tom ze z vychodu utoci feudalni kralovstvi a to uz nemluvim o tom ze vypadaji jako nemci z prvni svetove a s postupy za ktere by se stydelo i SS
  • XorxoxTalarius
    A nebo se podivat prvne na serial a pak zadne WTF momenty neprijdou *3*
  • KrPa
    Super hra, hlavní dějová linka takový průměr, vedlejší děj super. Škoda že na PC nejsou i další 2 díly. Nedávno ve slevě na 6€, úžasná koupě.
  • Cílová skupina tohohle a CoD je dle mého názoru velmi podobná.
  • Výborná hra, jedna z nejlepších z minulé generace, ale tenhle remaster je trochu lenivej...
  • Je to stále divná hra z Asie. Jestli někdo hrál staré složité hry, tak to neznamená, že bude hrát tohle.

    Tady je moc WTF momentů, kterým asi rozumí jen japonci apod. U západních her byl většinou hlavní více realistický vzhled a uvěřitelnost hraní. Aby hráč věřil tomu co vidí i když to bylo vymyšlené.
    Tady to mají jinak.
  • Odpusťte, ale z toho manga vizuálu je mi blivno. Nevím jestli to je tím, že jsem evropan, nebo jsem jen nepřístupnej tradiční vizualizaci jiných kultur......ale za ty obrovský oči holčiček, emo-homosexuální obličejíčky hlavních hrdinů......prostě ne! raději bych na sebe na jatkách nechal téct prasečí sra+ky a krev a z obrovskejch repráků na sebe nechal řvát nějakej šílenej trash metal.......vy bílí, kterým se to líbí - jste slušně řečeno podivíni.
  • Hra je to opravdu vyborna a je trochu skoda, ze tuhle vec hraci prehlizi, ale co od dnesni generace hracu, kteri skupuji kazdy rok CoD po desitkach milionu cekat.Datum vydani remasteru je pro tuhle zalezitost rovnez sebevrazda, vyjit tak blizko Uncharted 4, to muzou vymyslet pouze u Segy.
  • jsem spíš fanouškem Ko Ku Nuni
  • To je ta hra kde se utočí kopí proti tanku a holčička s červeným šátkem ničí jednotky jak na běžícím páse?

    Tak to jo... *15*
    Raději jinou tahovku.
  • božácká hra..jedna z nejlepších pro PS3,společně s Ni No Kuni...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit