Máte námět či připomínku? Napište nám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

Zadarmo to tedy nic moc... -.- Zas tak stará hra to není, proč nedají zdarma CREW2 někdo by to aspon zkusil :D

• Hra mě bavila, a chytlo mě to celkem hodně, ale endgame přestal bavit hodně rychle a od té doby sem to nezapl, o nových updatech nevím nic, a stejně jako 1čka to umírá. Po prů*erech s tímhle a ghost reconem sem zvědav, jestli jejich "reforma" přinese ovoce. ACO a ACOd sou sice imo velice dobře rpgčka, mám v tom dost hodin, ale jako AC to stojí za ho*no, a krome R6, který mi teda taky dokáže svařit krev, nemají nic za poslední 2 roky. Zadarmo si Divizu určitě vyzkouší hodně lidí, a určitě pár se jich nachytá a hru koupí, pak dohraje za 2 dny, a začne se kopat do pr**le. Ubisoft mi v očích upadl úplně na dno, a rozhodně si dam bacha na jejich výtvory. 

• ja_nic_nevim

U R6 musí člověk zpravidla zkusit tak 6 her, než narazí na normální spoluhráče. Komunikace na VOIP už prakticky neexistuje, zato přibylo toxických smradů. Nechápu proč zakazují starší mapy a s každým updatem se skladba mění. Místo přiblblých sci-fi operátorů by mohly zapracovat na mapách... Jinak kam se na to hrabou ostatní akční MP FPS.

• Naprosto, mám tam cca 1600 hodin, na COD bych nesáhl, to že rotujou mapy mě sere, ale třeba Hereford novej stojí za vyliž. Kéž by spravili Favelu, jen pár stěn by stačilo předělat na nezničitelné, a klid. Ale já sem nervak, a na**at je tam pro mě velice snadné. 

• Vidlec

Jejich debilníma updatama naštvali své hráče a teď potřebují získat nové. 

Přestal jsem to hrát po TU8. 

Tactical cover based shooter kde vás rushne nepřátelský medic a odpraví jednou ranou z brokovnice (na heroic/challenging).

Looter shooter kde jsou reálně viable dva buildy (a jeden z toho nerfli v TU9)

• species

Zadarmo? Nene ja si pockam az mi za to budou platit

• netUSblb

Ubi nebrat, od Silent Hunteru 5 začali všechno hnojit, včetně jejich služby.

• Obtížní protivníci ? ?? Leda tak v jedničce dvojka opravdu příliš tšžká není, a to není jedina věc která je ve dvojce horší než v prním díle.

• celoush

I na heroic?

• Kdyby to bylo na steamu, hned to zkusim a eventualne bych jim neco pustil... ale protoze razi strategii Uplay a EGS, tak ne.. Ja mam backlog na dva roky, Ubi nepotrebuju.

• Proč by UbiSoft jako tvůrce cpal svou hru na Steam ? Steam přišel i o Metro Exodus .... Bezdůvodně to asi nebude 

• malachi

..to neviem..ale na steame je to už dlho.:)...už je to všade....že exkluzivita.:) kto si počká ten sa dočká.:) a za babku.:)

• Já myslím, že po vydání Metro Exodus na Steamu se málem zbořila střecha Valve, jak to tam bylo úspěšný...bože mám já tohle zapotřebí!

• C.r.a.b

Bodry vecer .... https://store.steampowered.com/app/412020/Metro_Exodus/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit