Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Zadarmo to tedy nic moc... -.- Zas tak stará hra to není, proč nedají zdarma CREW2 někdo by to aspon zkusil :D

  • Vidlec

    Jejich debilníma updatama naštvali své hráče a teď potřebují získat nové. 

    Přestal jsem to hrát po TU8. 


    Tactical cover based shooter kde vás rushne nepřátelský medic a odpraví jednou ranou z brokovnice (na heroic/challenging).


    Looter shooter kde jsou reálně viable dva buildy (a jeden z toho nerfli v TU9)

  • species

    Zadarmo? Nene ja si pockam az mi za to budou platit

  • netUSblb

    Ubi nebrat, od Silent Hunteru 5 začali všechno hnojit, včetně jejich služby.

  • Obtížní protivníci ? ?? Leda tak v jedničce dvojka opravdu příliš tšžká není, a to není jedina věc která je ve dvojce horší než v prním díle.

    • celoush

      I na heroic?

  • LessPh

    Kdyby to bylo na steamu, hned to zkusim a eventualne bych jim neco pustil... ale protoze razi strategii Uplay a EGS, tak ne.. Ja mam backlog na dva roky, Ubi nepotrebuju.

    • Proč by UbiSoft jako tvůrce cpal svou hru na Steam ? Steam přišel i o Metro Exodus .... Bezdůvodně to asi nebude 

      • malachi

        ..to neviem..ale na steame je to už dlho.:)...už je to všade....že exkluzivita.:) kto si počká ten sa dočká.:) a za babku.:)

      • LessPh

        Já myslím, že po vydání Metro Exodus na Steamu se málem zbořila střecha Valve, jak to tam bylo úspěšný...bože mám já tohle zapotřebí!

      • C.r.a.b

        Bodry vecer .... https://store.steampowered.com/app/412020/Metro_Exodus/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit