Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shadow Of Colossus je pro mě nejlepší hrou historie. Na PC jsem za posledních 14 let odehrál stovky her, ale žádná ve mně nezanechala takový dojem jako tento PS2 klenot. Reedici mám předobjednanou už od února a i přes neustálé odklady se moc těším.
  • Na tebe se člověk ani nemůže zlobit,protože ty opravdu nevíš,co říkáš...
  • vasekveselej
    Myslíš to v dobrým jakože se jim akorát nedostalo publicity a nepronikly na trh nebo ve zlým jakože nemá kvalitu ?
  • Až takovýhle geniální hry budou mít milionový prodeje tak v pekle bude mrznout
  • Tyto dvě hry si zaslouží milionové prodeje. Vzbudí ve vás pocit, který se těžko popisuje, chvilkama si člověk i přestane uvědomovat, že hraje "pouhou hru". Tady vám na hrdinovi skutečně záleží a svět ve kterém se pohybujete je na poměry PS2 překrásný. Kdo nehrál, nemůže pochopit. Doufejme, že až vyjde tato reedice (na kterou se těšim víc než na kdejakou novou hru) tak lidí, kteří prokáží Týmu Ico laskavost a koupí si tu hru bude mnohem víc!
  • vasekveselej
    Přesně tak, na PS2 bylo vůbec plno originálních a inovativních titulů, trošku se mě po tom všem stýská...
  • Pro mě to je nutnost, nedávno jsem obě hry projel v emulátoru protože PS2 už je dávno vyhořelá a pořád je to skvělý.
  • vasekveselej
    Tohle může napsat jen nezasvěcenej tupan, podle tvé reakce předpokládám že si o hře až doteď opravdu neslyšel, tak prosimtě nejdřív vyzkoušel a potom se projevuj *3*
  • Zalez zpatky k cod a neoxiduj tady.
  • Koho zajímaj tydle nic moc říkající japonské hry.
  • vasekveselej
    To byla hra která mě naprosto přilepila k PS2, vstával jsem kvůli ní o 2 hodiny dřív do školy abych si jí ještě kousek užil, byl to pro mě klenot, naprosto úžasná hra, mindblowing grafika, ryzí hratelnost.... Počkat, vytahuju PS2 z krabice ze skříně a hurá do akce, ježiš já se těším !!! *1* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit