Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když v televizi běžely reklamy, které měly vyšší hlasitost než je povolené, tak z toho byla pokuta, tady je to asi jedno, hlavně že jsou kapříci.
  • Mato1987
    Ďalší troll, ktorý si myslí, že týmito primitívnymi rečami niekoho urazí.
  • Plně s tebou souhlasím *3*
  • A co to prosím je?
  • A všichni víme, jak na tom teď Cry(tek) je *4* ...
  • me by zajimalo, na zaklade jakych pruzkumu zjistili, ze kdyz na me vyskoci reklama, ktera ma dvojnasobnou hlasitost a je treba kvuli tomu okamzite resit volume apod., ze takova reklama ma na potencionalniho klienta pozitivni dopad. Podle me kazdy normalni jedinec reaguje zcela naopak a za takovou prasarnu proklina prave toho, koho se ta reklama tyk a v druhe rade provozovatele stranek.
  • souhlas čééče, římany mám mrtě rád a jsem rád že hra stimhle tématem ve 3rd person akci je na světe, samozřejmě mohlo to bejt takhle, takhle a takhle ... ale není to zase tak špatný tu 8mičku z 10 bych taky dal!!!!!!! jen dál Victory For ROME *14*
  • Suprt trupr exklusivni hra pro uzasne konzole nove generace ze ktere si vsichni konzoliste ustrikli do gati ............. a z pohledu pc hrace jen dalsi prumerna hra.
    Doufam ze nam ggg rekne jak uzasne cool vymazlena gameska to je a jak o tom mluvili vsechny deti ve skolce.
  • C-BEAM
    1999-2008 Crytek (PC)
    2008-2014+ Crytek (Consoles)
  • La_Furia_Roja
    Teď si mě opravdu pobavil GGG *1*
  • Co je pravdy na tom, že Slováci jsou témeř Maďaři a nepoužívají mozek?
  • Na té hře není nic prostě, jenom grafika to co je vtip ? nebo o co šlo ? nějak nechápu to si někdo koupí tohle ? vždyt to nemá cenu ani stahovat s torrentu, zbytečně místo na disku, crytek za tohle byste měli vykonat něco na svých matkách ale nebudu psát co
  • Fakt skandal, ze ta reklama sama vyskoci a hraje hrozne nahlas *16* Skandal toto! No kde to sme? Nic proti reklame ale toto?
  • Az na detaily, ze ... jako trebas nepouzitelna kamera, ktera vecne cumi nekam do zdi, samo presne v okamziku, kdy by clovek potreboval videt, jestli na nej nekdo utoci, pripadne bugy, typu ze nejde sebrat ostep, zrovna kdyz cloveku dojdou ... + zcela pochopitelne, tupe cumici AI, jak me jinych 5 AI bije ...jo takhle bezne vypada valka, ze se lidi postavej do krouzku a cumej jak si to jeden pekne "na ferovku" rozdava s desetinasobnou presilou.

    Blah, tohle nemuze nikdo myslet vazne ani jako pseudointeraktivni film.
  • Kdepak je ten Crytek, co udělal první Crysis.
  • Milé games.cz, nechcete si ty vaše posrané reklamy strčit do análu?
  • "Zapomněli jsme dodat, že na PC vyšla hra, na kterou jste již zapomněli."
  • oktavius66
    Radši sundej tu ponožku s pinďoura hele... *7*
  • flash789
    tak dnesnim hracum 8 hodin staci, dohrat, hned napsat do fora na steamu ze to to dohral, a hned skocit na další osmihodinovku. Takhle dohraje 40 her za rok a muze delat chytrého jakej je hrac (něco ve stylu...ja mam na steamu 333 her a z toho jsem jich 222 dohral, takze drz tlamu, ja jsme skutecnej hrac)..super..všichni jsou spokojeny:) Proste, nezapomínat ze pokud jste ma internetu, hlavni věc o kterou jde je premerovani pindiku, a to za tech 50e na 8 hodin prece stoji :))
  • oktavius66
    Můžeš si to locknout na 30 FPS a nebo si ten lock úplně vypnout. Je to přímo v nastavení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit