Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • solomon.short
    proč se o Ryse zmiňovat, když to není hra? *3*
    • A Ty nejsi Human.
      • solomon.short
        promiňte, ale ten titulek článku k tomu přímo naváděl *3*
        • A co to prosím je?
  • MARTASLJ19
    Ja len skopírujem moje zhodnotenie na Steam recenziách:

    "Po nie príliš pozitívnych ohlasoch hry na Xbox One, som čakal, že to bude nemastné, neslané, ale ono je to dosť dobré. Príbeh je síce plný klišé, ale je prezentovaný nádhernými cutscénami, ktoré majú skvelú atmosféru a pár prekvapivých momentov sa nájde. Ani tie súboje nie sú taká nuda ako sa na prvý pohľad zdá. Zbrane majú ten správny feeling a boje sú riadne návykové a aby ste získali nejaký bonus tak sa budete sústrediť na ich rytmus a odomykanie nových dorážacých chvatov udržal môj záujem ďalej hrať a celkovo tento bojový systém hry môže Assasin´s Creed hre závidieť. Hra dokopy obsahuje osem kapitol a tak som sa dostal do ôsmich nádherných lokácií a na epické Koloseum budem ešte dlho spomínať, ktoré malo tie správne grády aj vďaka špičkovej hudbe. Že to bude krátka hra som čakal takisto podľa ohlasov, ale pod tým som si predstavoval tých 5.hodín a herná doba sa u mňa vyšplhala na úctyhodných 8.hodín s čím som spokojný. Na polhodinu som sa však zdržal v multiplayeri, ktorý v hre prekvapivo veľmi dobre funguje. Na záver ešte musím pochváliť samotný PC port, ktorý sa Cryteku naozaj vydaril(po hroznom Dead Risingu 3) obrovská úľava, že existujú firmy, ktoré si na tom dajú záležať a rovnako aj ovládanie na klávesnici a myši sa vydarilo na jednotku a to som mal pripravený gamepad. Som rád, že sa táto skvelá rubačka s výbornou atmosférou nakoniec dostala aj na PC lebo to vôbec nie je také zlé ako sa spočiatku zdalo."
    • "...herná doba sa u mňa vyšplhala na úctyhodných 8.hodín s čím som spokojný."

      Po tomhle jsem normálně ukápl slzu. Kam jenom to spějeme?
      • flash789
        tak dnesnim hracum 8 hodin staci, dohrat, hned napsat do fora na steamu ze to to dohral, a hned skocit na další osmihodinovku. Takhle dohraje 40 her za rok a muze delat chytrého jakej je hrac (něco ve stylu...ja mam na steamu 333 her a z toho jsem jich 222 dohral, takze drz tlamu, ja jsme skutecnej hrac)..super..všichni jsou spokojeny:) Proste, nezapomínat ze pokud jste ma internetu, hlavni věc o kterou jde je premerovani pindiku, a to za tech 50e na 8 hodin prece stoji :))
      • jj, neni to tak davno, kdyz herni doba pod 40 hodin byla hodnocena jako zklamani a propadak. Dat za tohle 40Ecek, to bych musel bejt radnej magor. Kdyz nic jinyho, muzu za to jit 5x do nejakyho muxu na nejakou pocobnou pitomost, ale aspon nemusim premejslet, jestli je to spis blbej film nebo debilni hra.
      • Asharak
        K tomu přestat se snažit dostat hned nakonec *4*
    • Proboha hratelnost je pro 6ti lete--
  • Morraw
    Já se na hru těšil. Nebudu zde psát negativa, co se týče hratelnosti, ptže to každý ví, jak to dopadlo na XONE. Jestli ale nejste omezení a dokážete se přes nudnou hratelnost přenést, tak dostanete interaktivní film v nádherné grafické kvalitě.
    Všechny filmečky ve hře, mimiku a herecké výkony postav jsem si náležitě užíval. Dabing parádní. Prostředí fotorealistické, hlavně ty části v římě nebo krajina u akvaduktu. Absolutní top je, když má Marius na sobě brnění Damocla a vstupuje do gladiátorské arény. Hratelnost 5/10 Vizuální zážitek 10/10
    • vonTossis
      Jelikož je pro mě hratelnost až na prvním místě, tak si to právě z tohoto důvodu asi nechám ujít. I když to vypadá dobře. Nejsem fanoušek "pixel-artu", ale v dnešní době vypadá obrovské množství her velmi dobře a hratelnost mají o úroveň výš.

      Ale je fakt, že vizuálně jde o krásný kousek. *4*
    • Diky, ale ja radci hry hraju, nez abych mel ve hre polovinu filmecku a cut scen. Ryse fakt ne, za sebe rikam ze tohle na PC nepatri, a myslete si o me co chcete.
    • Fotorealičnost si teda představuju jinak. Crysis 3 je graficky o třídu výš a to je skoro 2 roky stará hra jestli se nepletu.
  • misho8723
    Tak mňa ako hra baví, stereotypná hrateľnosť je ale fakt najväčšia chyba a mínus tejto hry.. ale pre mňa osobne nie až tak aby som odinštaloval hru.. proste hodinku zahrať a zase až pár hodín alebo na druhý deň pokračovať a tak ďalej.. však hra má 6 hodín či koľko tak to človek rýchlo prejde..

    Inak nato, že hra vyzerá fantasticky aj na LOW nastaveniach, tak vcelku aj beží dobre na starých kompoch.. ja napríklad hrám na dual core, a hra na LOW + pár efektov zapnutých beží na 30 fps (lock prítomný v hre je na 30 fps, čo je určite potrebné pre taký starý stroj ako ten môj).. a ovládanie na myší+klávesnici mi príde ešte lepšie ako na Xbox360 gamepade.. hra celkovo je na takých 6-7 bodov aspoň z môjho pohľadu.. príbeh má to zaujímavý a prostredie a atmosféra sú fajn
  • stejne tak jako (at nezeru) 80% dnesnich "AAA" nedostavaji sve cene tak svete div se !!! tato taky :) Je to ale pekny a vcelku sranda, urcite ne ale za pozadovanou cenu. To ale neni dneska vubec nic novyho *3*
  • 40 euro za film s QTE? mozna tak v paralelnim vesmiru...az to bude za 4e tak to zvazim...
  • Tak jsem to zkusil. Grafika je nádherná, zvuková stránka věci se mi velmi líbí, nicméně hratelnost je dost ubohá a při představě několika hodin neustálého sekání mečem, odhazování štítem jen s novějšími komby mi to přijde o ničem.
    Takže za mě 4/10.
  • Myslite ze zase budou rikat jak je PC mrtva platforma a ze pro PC nema cenu delat nic jinyho nez F2P tituly az to bude strasnej propadak?
  • Mart9
    Takovej upřímnej titulek *1*
    • Ani mi nepoděkovali, kdybych to v novinkách nenakousl, ani by nevěděli. Ale nedivím se, škoda času se takovou blbostí zabývat.
      • Syčáci
  • JustinBieber
    Nechapu jak vám něco takového mohlo utéct..To o tomto webu taky hodně vypovídá no ... Samy trapny recenze na shyt adventury a indie crap hry ..ahoj
    • JustinBieber udeluje hre Ryse 10/10 *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit