Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    To keď už aj v obchode za niečo takéto pýtajú 25 euro, za rok starú hru, tak sa im na to môžem zvysoka akurát tak viete čo.
    • Co budeš říkat až vyjde GTA 5 a bude stát 60euro?
      • Mato1987
        ja som si kúpil gta V pre ps3 v podstate zadarmo tú špeciálnu edíciu... pre pc mám takmer 3 ročnú predobjednávku za 40 euro. Je ale rozdiel platiť za hru, ktorej hrateľnosť je niekde úplne inde ako platiť za niečo čo je takmer čisto singleplayerová koridorová qte záležitosť. Ale v nejakých nadchádzajúcich steam zlavách si ryse už kvôli tomu, že to robil crytek zaobstarám.
        • ale tys v tom komentu ale psal o stáří hře ne o době hratelnosti a náplni
          • Mato1987
            Čože? Veď ale to s tým súvisí...A ešte k tomu GTA V verzia pre PC bude na úplne inej úrovni v porovnaní s verziou pre staré ale aj nové konzoly. GTA V na pc je nová hra, iste jedná sa o pc port ale hra je v podstate remastrovaná, kdežto ryse je len pc port. A ako som už napísal nemôžeš porovnávať hru akou je ryse, ktorá je v skratke koridorová primárne singleplayerová qte záležitosť, ktorá dostávala priemerné až podpriemerné hodnotenia s GTA V, ktoré bolo vyhlásené hrou minulého roku a je to open world sandbox s dlhou sp kampaňou s revolučnou novinkou s tromi hlavnými hrdinami a ešte je tam obrovská porcia multiplayerovej zábavy. A prestaň už trollovať.
            • Mato1987
              Ďalší troll, ktorý si myslí, že týmito primitívnymi rečami niekoho urazí.
            • Co je pravdy na tom, že Slováci jsou témeř Maďaři a nepoužívají mozek?
  • ucho
    koukám editace funguje luxusně... asi bug.
  • ucho
    Zapomněli jste dodat recenzi ne? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit