Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtělo by to Hunt the bald wolf a sejmout sobotku toho dementa
  • na tom obrazku v zrcadle vypada jak Jyrka Paroubek
  • RangerCZ
    Profackovat vývojáře.
  • proč jednou nestřílíme do Stalina.. nebo do Goringa, ten by se dobře trefoval
    • PravyMonty
      A co takhle do Obamy?

      To by byla trefa doslova do černého!
      • tak určitě, US edition, začínal bys u Lincolna, přes Kennedyho a končil u Obamy
  • Ještě to ani nevyšlo a už DLC? wtf
  • Teď chybí už jen Nazi zombie hitler
    • počkej na DLC *1* *1*
      • Máš na mysli DLC k DLC? :D
  • Hitler ale nemohl být zas tak špatný ... přece jen je to chlápek, co zabil Hitlera.
    • nebyl špatnej jen nepochopenej *1*
      • to byl vtip
        • ano ano *1*
    • Beru zpět, uvědomil jsem si, že je to i týpek, co zabil chlápka, co zabil Hitlera ...
  • Stillson
    Zajímavé, jak si lidi pořád stěžujou na něco. Když slyšim známe povídat si o hrách (střílečkách). Tak pořád slyšim. Proč už se nedělaj hry z 2.sv. války bla bla bla. A když nějaké studio teda dělá hru z 2sv. války. Tak zase - ježiš to nekoupim,DLC ne díky a takový remcání. Je to samozřejmě vaše věc všech. Ale je to jak u blbečků. Já třeba Sniper Elite 2 hrál jen demo ale tenhle díl si hodlám koupit. A jestli tam bude DLC (za předobjednávku za což nepřiplácíte) zabít Hitlera,Himmler,Goebbels je mi celkem ukradené a stejně jde jen o skin nějaké postavičky.
    • Jediný kdo tu remcá si ty. Já jen řek, že si to určitě nepřeobjednám kvůli nějakému dlc. Jestli si hru někdy koupím, tak na základě něčeho hmatatelného jako demo, nebo aspoň gameplaye a recenzí.
  • BoB.2
    Už zase.
  • MickeyMutant
    Je to přece jasné - dvojník je ten v zrcadle, protože mu salutuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit