Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtělo by to Hunt the bald wolf a sejmout sobotku toho dementa
  • na tom obrazku v zrcadle vypada jak Jyrka Paroubek
  • tak určitě, US edition, začínal bys u Lincolna, přes Kennedyho a končil u Obamy
  • RangerCZ
    Profackovat vývojáře.
  • PravyMonty
    A co takhle do Obamy?

    To by byla trefa doslova do černého!
  • ano ano *1*
  • Á příteli, jsem velice rád že jste dorazil. Doufám, že si najdete chvíli, abyste mi osobně ukázal váš "tančík".
  • Máš na mysli DLC k DLC? :D
  • proč jednou nestřílíme do Stalina.. nebo do Goringa, ten by se dobře trefoval
  • Ještě to ani nevyšlo a už DLC? wtf
  • Vrook
    Ano, je to hra. Akční hra, né psychologický drama, tyvole. *15*
    Jinak když beru v potaz první část tvýho příspěvku, tak to se jako Hitlera zastáváš a tvrdíš, že ho měli chudáka jednoho zdeptanýho s nervama na dranc nechat na pokoji?
    A k tomu tvýmu názoru, že Hitler držel říši zpět - je to opravdu jen názor. Kdyby sis historii skutečně nastudoval, tak bys věděl, že Hitler bojoval ještě když byli sověti obrazně na prahu Berlína. Dokonce posílal civilisty kopat na východ od Berlína síť zákopů 400 km dlouhou, na druhou stranu ale západní frontu nechal bojovat a umírat dál, nestáhnul je třeba na obranu Berlína nebo je nechat přežít (resp. dát jim šanci) tim, že by už tak prohranou válku ukončil kapitulací. Místo toho evakuoval vodněkud z Estonska svýho nejvěrnějšího generalfieldmarschala, vo kterym věděl, že na jeho rozkaz spáchá i sebevraždu a nechal ho hnát vojáky na jistou smrt...
    Takže ty kecy vo tom, že to byl ke konci války už jenom psychicky zdeptanej stařík, co prováděl jen nějakej damage control, si laskavě strč za klobouk. Hitler byl krvelačná svině, co nechala umírat svý vojska do poslední minuty před kapitulací.
    A Obamu si za ten klobouk strč taky. Je to sice naprosto tragický vedení USA k destrukci ekonomiky sociální pseudopolitikou, ale zase ho dávat do jedný věty s Hitlerem? To má bejt zase nějaká rádoby trefná poznámka? Jsi vážně mimo..
  • počkej na DLC *1* *1*
  • to byl vtip
  • Teď chybí už jen Nazi zombie hitler
  • nebyl špatnej jen nepochopenej *1*
  • Prej "začíná". Ten byl dobrej, haha.
  • Nedávno jsem byl čistit pomníky padlým partyzánům a dávat květiny na pomníky obětem Pražského povstání, tolik k fašounovi. Magor, potvrzeno nedávnými psychotesty, nejsem a vrah zatím také ne :D Co dalšího máš v košíku generalizací?:)
  • TheGGG
    Tvůj otec by se styděl. *7*
  • Beru zpět, uvědomil jsem si, že je to i týpek, co zabil chlápka, co zabil Hitlera ...
  • Hitler ale nemohl být zas tak špatný ... přece jen je to chlápek, co zabil Hitlera.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit