Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jediný kdo tu remcá si ty. Já jen řek, že si to určitě nepřeobjednám kvůli nějakému dlc. Jestli si hru někdy koupím, tak na základě něčeho hmatatelného jako demo, nebo aspoň gameplaye a recenzí.
  • Už léta prahnu po titulu, kde budu hrát za nějakého rozmazleného německého aristokrata v řadách S.S., který bude mezi poslechy Wagnerových oper a nošením dámského spodního prádla, vydírat provozovatele kavárny na dobytém území Francie. Většinu hry se budete snažit ukrýt/najít obrazy Padlé madony s velkými balónky.
  • Stačilo by mi pár polských fanoušků Sparty co v Ostravě vytrhávali sedačky a na Letné házeli světlice a dělobuchy.
  • TheGGG
    Zbavuješ se konkurence?
  • Já bych nepohrdl verzí s Dalajlámou.
  • TheGGG
    Nebo s Putinem a Medvěděvem
  • TheGGG
    džízis, kdo by chtěl hrát za fašouny? jen nějaký ma*gor a vrah *11*
  • Phew všichni si pořád vtloukaj do hlavy jak byl Hitler ten hlavní zlý Němec a přitom ani netuší že pocházel z Rakouska. Hitler byl zlo, ale co ho k tomu vedlo? Jaké to mělo důsledky a jak podobným věcem předejít? Ne raději zastřelte Hitlera který v těhle dnech války už nic neznamenal a spíše držel říši zpět spoustou pitomeckých rozhodnutí a psychologicky byl také na dně. Možná by se měli soustředit směrem vyprávění příběhu proč se ten okamžik musí stát a čím si musí odstřelovač projít aby tohoto dosáhl (s příměsí osobní motivace by to fungovalo ještě lépe), ale toto je Sniper Elite takže nic hlubšího asi čekat nelze. Ovšem rád bych se pletl to musím uznat.
  • maros.goc
    Obama, heh hned by som to bral :) taktiež by som neodmietol verzie s Bushom, či McCainom
  • Stillson
    Zajímavé, jak si lidi pořád stěžujou na něco. Když slyšim známe povídat si o hrách (střílečkách). Tak pořád slyšim. Proč už se nedělaj hry z 2.sv. války bla bla bla. A když nějaké studio teda dělá hru z 2sv. války. Tak zase - ježiš to nekoupim,DLC ne díky a takový remcání. Je to samozřejmě vaše věc všech. Ale je to jak u blbečků. Já třeba Sniper Elite 2 hrál jen demo ale tenhle díl si hodlám koupit. A jestli tam bude DLC (za předobjednávku za což nepřiplácíte) zabít Hitlera,Himmler,Goebbels je mi celkem ukradené a stejně jde jen o skin nějaké postavičky.
  • Začíná se z tebe stávat stejné vemeno jako jsou ty trollové na které nadáváš.
  • BoB.2
    Už zase.
  • MickeyMutant
    Je to přece jasné - dvojník je ten v zrcadle, protože mu salutuje.
  • Souhlas , zatím jsme si to mohli pořádně užít jen ve strategiích jako třeba Company of Heroes 1 & 2 ale pořádná kampaň za němce ve FPS dlouhou dobu chybí
  • Jack1947
    DLC recyklat z 2 dilu tuhle taskarici hry na "snipera" fakt nezachraní ... desetkrát pfůůůj. *12* *16*
  • Si tak říkám, kdy konečně nějaké herní studio trhne tuhle politickou hyperkorektnost a nechá nás hrát plnohodnotnou kampaň za Němce.
  • Vrook
    Co to meleš?
  • Je mi hned jasné kam je to namířeno... Můžem dostat verzi s Obamou?
  • Za předobjednávku? Ne díky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit