Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě dozadu, bez žiněnky a několik po sobě prosím.
  • To je Wyverna ty Gryfe *15* *15* *15* *15*
  • wenceslaus
    https://m.youtube.com/watch?v=ZFaCqTtbMNc
  • wenceslaus
    To je úplně jiná liga, to beze sporu. Už se těším na další alfu.
  • wenceslaus
    Je to omyl, který jsem si koupil v době, když jsem se šermem začínal. Jinak bych takhle težký meč nekupoval.
  • slavek.skara
    Gryf je menší potvora? Ježíši marja jak vypadá větší?!
  • VaZqeZ_EU
    https://www.youtube.com/watch?v=Qsv7f_0WZHM
  • Řekl bych, že taková 1,5kg jednoručka je váhově i velikostně úplně jinde než meč.
  • Witcher je bezesporu super, oba predchozi dily byly super. Ale prosim Vas uz zadna videa a zadne informace. Ty podle me muzou v teto fazi hre uz jen uskodit. Kazdymy je jasny ze i treti Witcher bude s nejvetsi pravdepodobnosti super, ale kazdy dalsi video nebo informace moc hypujou. Tahle hra uz nic dokazovat nemusi a neni vubec potreba lidi kosit dalsimi a dalsimi informacemi. Nechte hrace aby se sami prekvapili a zaujali hrou jako takovou..
  • wenceslaus
    Mám trochu těžší jednoručku (cca kilo a půl) a jde to i bez lektvaru :-)
  • To by šlo...mohl bych to spojit s opékačkou na zahradě a ještě porýt záhony. Dobrý napád!
  • wenceslaus
    Pravda, s mečem je to trochu nepohodlný - ale nijak závratně náročnější.
  • Tyhle cool animace jsou jako pěst na oko a souboje pak působí až legračně. Alespoň, že KC:D se v tomhle vydal dobrou cestou.
  • staci aj taky ryl(ryc), vahovo to bude sediet
  • Obavam sa, ze to mi PC uz nezvladne :P
  • VaZqeZ_EU
    Ne, není...
  • Geralt je mutant s nadlidskými reflexy, silou a výdrží, to co tobě přijde hustý je pro něj brnkačka
  • To víš, tohle jsou first world problems *3* Přitom pokud si nechce člověk kazit překvapení, tak může ignorovat veškeré články a videa a bude překvapený dost...
  • Vyzkouším...jen nevím, jestli seženu pořádný meč.
  • a co nějakou krajinu okolo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit