Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neviem, ci sa viac bojim alebo tesim
    • species
      pod tohle se podepisu
  • Sr_Lobo
    O HL3 se taky už hodně dlouho vedou řeči *15*
    • nekromant33
      Rozdíl je v tom, že tady o 3ce mluví vývojáři. U HL3 o něm mluví všichni kromě vývojářů.
      • species
        krasne receno. Valve se zameruje uz na neco uplne jinyho nez na vyvoj her a je to tak dobre podle me.
    • Žádný HL3 nikdy nebude....a pokud tak i tak kdo je na to zvědavej??.....a na tý Heurece jim slušně hrabe..... *5*
    • Draken69CZ
      S tím bych nesouhlasil http://hry-pro-pc.heureka.cz/half-life-3/#utm_campaign=ppcbee+%7C+Product_Hry+pro+pc&utm_medium=cpc&utm_source=google&utm_content=Half+Life+3+296639335&ppcbee-adtext-variant=Bez+slevou&gclid=CjwKEAiA1JuyBRCogJLz4J71kj0SJADsd6QRyxfFCHfQwNggmlbNsW2S5dZrGB2KO5WhUb3LzSh9qBoCXuDw_wcB
      • Jack1947
        RPG prvky a otevřený svět
        krásné zimní prostředí (odlesky od sněhu vypadají lépe než v realitě)
        grandiozní rozuzlení příběhu (ano, Gman je majitel Black Mesa, umí cestovat časem a pomáhá sám sobě (G. Freemanovi) zničit celý Combine což se mu povede.)
        optimalizace

        Alyx zemře!
        hra mi párkrát spadla a našel jsem i nějáké bugy, ale tím že hra vyšla teprve za rok se to dá odpustit a v nejbližší době budou snad nějaké patche
        10 let čekání se zúročilo a poté co Activision koupil Valve, tady máme konečně HL3 který překvapí nejen grafikou, ale i novými mechanismy, které možná vyšlapou cestu moderním PC hrám podobně jako HL1. *15* *1* *2*
      • Tak jestli je to od Activisionu, tak beru všema deseti :D
      • a ma to i slusny hodnoceni od zakazniku, kupuju *1*

        jen skoda, ze to sklouzlo do rpg, v tom zanru jsou urcite zavedenejsi znacky *5*
        • Navíc od půlky prej turnbased... 3v1, no nekup to!
  • Na jednej strane super ale na druhej je fakt ten narast remakov v poslednych rokoch uz prehnany. Skor to zacina fakt ukazovat na kreativnu chabost dnesnych tvorcov.
  • System Shock 1 formoval můj hráčský vývoj a souhlasím s tím, že se jedná o hru minulého století. Nicméně je mi nesmírně líto, že se takto báječná hra bude prznit remakem a pláču nad tím, že to budu ještě více znásilňovat konverzí na tablety a telefony...
  • Tak tohle, podle mě, může skončit jedině pjůserem...
    V duchu jsem se modlil spíš za fanmade typu Black Mesa...
  • Jack1947
    Já bych to zkusil... i když je taky možnost že tuo bude jak je dnes moderní úplně jiné... kdoví.
  • kubi-wan
    Já jsem spíš zvědavej, kdy konečně vydaj ty remastery prvních dvou Turoků, na webu píšou, že do konce roku, ale zatim je, krom první oznamovací zprávy, ticho po pěšině...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit