Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Já bych to zkusil... i když je taky možnost že tuo bude jak je dnes moderní úplně jiné... kdoví.
  • System Shock 1 formoval můj hráčský vývoj a souhlasím s tím, že se jedná o hru minulého století. Nicméně je mi nesmírně líto, že se takto báječná hra bude prznit remakem a pláču nad tím, že to budu ještě více znásilňovat konverzí na tablety a telefony...
  • kubi-wan
    Já jsem spíš zvědavej, kdy konečně vydaj ty remastery prvních dvou Turoků, na webu píšou, že do konce roku, ale zatim je, krom první oznamovací zprávy, ticho po pěšině...
  • Sr_Lobo
    O HL3 se taky už hodně dlouho vedou řeči *15*
    • nekromant33
      Rozdíl je v tom, že tady o 3ce mluví vývojáři. U HL3 o něm mluví všichni kromě vývojářů.
      • species
        krasne receno. Valve se zameruje uz na neco uplne jinyho nez na vyvoj her a je to tak dobre podle me.
    • Žádný HL3 nikdy nebude....a pokud tak i tak kdo je na to zvědavej??.....a na tý Heurece jim slušně hrabe..... *5*
    • Draken69CZ
      S tím bych nesouhlasil http://hry-pro-pc.heureka.cz/half-life-3/#utm_campaign=ppcbee+%7C+Product_Hry+pro+pc&utm_medium=cpc&utm_source=google&utm_content=Half+Life+3+296639335&ppcbee-adtext-variant=Bez+slevou&gclid=CjwKEAiA1JuyBRCogJLz4J71kj0SJADsd6QRyxfFCHfQwNggmlbNsW2S5dZrGB2KO5WhUb3LzSh9qBoCXuDw_wcB
      • Jack1947
        RPG prvky a otevřený svět
        krásné zimní prostředí (odlesky od sněhu vypadají lépe než v realitě)
        grandiozní rozuzlení příběhu (ano, Gman je majitel Black Mesa, umí cestovat časem a pomáhá sám sobě (G. Freemanovi) zničit celý Combine což se mu povede.)
        optimalizace

        Alyx zemře!
        hra mi párkrát spadla a našel jsem i nějáké bugy, ale tím že hra vyšla teprve za rok se to dá odpustit a v nejbližší době budou snad nějaké patche
        10 let čekání se zúročilo a poté co Activision koupil Valve, tady máme konečně HL3 který překvapí nejen grafikou, ale i novými mechanismy, které možná vyšlapou cestu moderním PC hrám podobně jako HL1. *15* *1* *2*
      • Tak jestli je to od Activisionu, tak beru všema deseti :D
      • a ma to i slusny hodnoceni od zakazniku, kupuju *1*

        jen skoda, ze to sklouzlo do rpg, v tom zanru jsou urcite zavedenejsi znacky *5*
        • Navíc od půlky prej turnbased... 3v1, no nekup to!
  • Na jednej strane super ale na druhej je fakt ten narast remakov v poslednych rokoch uz prehnany. Skor to zacina fakt ukazovat na kreativnu chabost dnesnych tvorcov.
  • neviem, ci sa viac bojim alebo tesim
    • species
      pod tohle se podepisu
  • Tak tohle, podle mě, může skončit jedině pjůserem...
    V duchu jsem se modlil spíš za fanmade typu Black Mesa...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit