Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Tak to rozmaž, ať se ti zasmějem.

  • J.V.Stalin

    Ale nenapsals a proto to tam je 😀

  • J.V.Stalin

    Už zase? 😂

  • J.V.Stalin

    Byl, ale nechtělo se mi to tady rozmazávat...

  • Reeki

    A nezapomeň si jako nick dát jednoho z největších vrahů lidstva, už to že ti to games toleruje mluví za vše.

  • No josefe... 

  • drasta

    A tvuj prispevek zase nebyl pravdivy a takhle my si tu zijeme.

  • Inquisitor

    Na to kolik let hraju, bych taky mohl být lepší:D

  • Slavik_Jenda

    Měl jsem období, kdy jsem hrál FIFU07 od rána do večera... Resp. po škole jsem to pustil a ve 2-4 ráno to vypnul... A když jsem nešel do školy, tak jsem hrál celý den... Zažil jsem tam snad vše, co tam zažít šlo, včetně různých absurdních chyb... Některé jsou v kampani do dnes, což nechápu... Protože už tehdy jsem chtěl psát do EA dopis, co všechno by měli opravit...

  • vonTossis

    Přestaňte strašit umělými koncepty jako je závislost na hrách a radši si běžte zahrát. 

  • SlavicBes

    Ja hrajem hry cca 25 rokov a nikdy som nemal problemy, ake su vypisane v clanku. Je treba mat viac konickov, ktore vas bavia rovnakovako hry, a zavislost by sa dostavit nemala.

  • erasser

    Taky mi hra vydrží dlouho, ale kvůli tomu, že jsem hrozná lama 😆.

  • erasser

    Už sice nehraju tolik jako za mlada, ale poslední týden jsem skoro nonstop pařil Population: One na VR a teď mám z toho úplně rozm*daný záda... :D

  • 0011

    Jeden kolega z práce, co hraje (jsme tam v těžké menšině), si myslí že jsem si to udělal schválně abych mohl hrát Baldur's Gate a Starfield, jako mám hry fakt rád, ale svoje zdraví přece jenom víc 🙂

  • flash789

    Nojo, Xenoblade 1-3 mám taky odehrané a chce to čas :)

    I když pořád mám radši Xenogears a Xenosagu.

    Každopádně čas na hraní může mít různé důvody jak tak koukám :)

  • 0011

    Ještě pořád se doléčuju z následků nehody, už chodím do práce ale hooodně dlouho jsem byl doma a upřímně nevím, co bych si počal bez her. Nejdelší session si nepamatuju, ale když výjde hra na kterou jsem se hodně těšil tak si i vyberu dovolenou, ale to se stává v průměru jednou za pár let, ale vždycky když vyjde hra od Monolith Soft. Nevím kdy má vyjít nástupce Switche, ale do konce března si musím dovybrat letošní dovolenou, tak kdyby se opakovalo březnové vydání nezlobil bych se, ale spíš jestli něco bude tak ke konci roku. Jinak normálně hraju obdobně co ty, akorát léto a podzim jsem kompletně propařil skrz na skrz, protože jsem nemohl dělat nic náročnějšího.

  • flash789

    Zas tak přestarlý nejsem :)

    A taky čím je člověk starší tím víc času má, nikdo už ho moc neotravuje povinnostmi a podobně.

    Pro mně to je koníček jako každý jiný, nevidím rozdíl. Navíc hry byli a ještě z části jsou naplňí moji práce. 

    Když hraju pořad vlastně tak trochu pracuji :)

    A moc se nepřepínej ať to s tebou nesekne na ty Vánoce, abys pak neskuhral: to ten dědek z games diskuze, ten za to může :)

  • J.V.Stalin

    To nebylo vtipný.

  • drasta

    Neboj, tvoje mama to tu necte tady k sobe muzeme byt uprimny.

  • Eh 30-50 hodin týdně v tak pokročilém věku?

    Já mám tolik měsíčně a myslel jsem si, že hraju jakože trochu nadmíru ;-)

    Ale tak díky Vám jsem si teď vsugeroval, že mám naopak rezervy a Vánoční komp dostane zabrat ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit