Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jako všechno v životě i hraní her je otázkou zdravé míry. Když někdo tráví většinu svého života v nějakém virtuálním světě, tak to asi nebude úplně zdravé. Ale pořád lepší než být otrokem alkoholu nebo pervitinu

  • J.V.Stalin

    Nic takovýho jako závislost na hrách neexistuje...

  • Já nejdéle vydržel něco pod 38 hodin u GTA San Andreas když mi bylo 14 😄😅  njn poprvé jsem otevřel Las Venturas 😄 ale naspal jsem potom "pouhých" čtrnáct hodin...spát dva dny v kuse tak se mi asi vypne mozek 😂 ale každý to máme nejspíš jinak.

    Od té doby jsem u žádné hry tolik nevydržel. I Fallout 1 jsem dávkoval...na jedno posezení maximálně 16 hodin 😄😅 navíc prostě když je člověku těch 16 až 18 let tak je to tělo pružnější, nyní ve svých třiceti si o takovém maratónu mohu nechat leda tak zdát 😃 Navíc máloco ve mě vzbudí natolik silný wow efekt abych u toho vydržel tak dlouho, víceméně skoro všechno už tu tak či onak bylo a opravdu jednou za Uherský rok vyjde něco revolučního.

    Jakmile se toho člověk nabaží a přesytí, tak se začne věnovat jiným koníčkům. Podobně jako s jinými zalíbami 🙃 Já nedám například dopustit na focení přírody a pobyt v ní, když potom člověk přijde domů z například 4-5 hodin dlouhé procházky a usedne k počítači na 3-4 aby poté vytuhnul, tak to má své kouzlo 😎


  • Derp_1337

    Tak kdysi jsem byl na 3 denní LAN párty. Na té LAN párty se hrálo skoro nonstop, jenom pár hodin na spánek na gauči a jelo se dál. Samá Cola a energy drinky, lol. To by pařba. 

    Dnes děcka neví, co to LAN párty znamená. 😂

  • flash789

    Moje nejdelší herní seance byla 30 hodin v kuse. Šlo o Syndicate na Amize cd32. Taky mi bylo asi 27 v te době. Pak jsem spal skoro dva dny :)

    Teď se mi občas stane ze hraju třeba 15 hodin v kuse ale je to čím dal víc výjimečné. Často taky nehraju vůbec. Ale průměrně to pořad nějakých 30-50 hodin týdně dá. 

    Jinak tyhle anti gaming články nemám rád, ale objevují se ze železnou pravidelností. Co se dá dělat :)


  • Inquisitor

    Já ani v mládí nevydržel hrát více hodin v kuse. Po dvou hodinách toho mám dost a už mě to nebaví. Taky mi hra vydrží dlouho:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit