Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BF na rozdíl od CoD není bezduchou střílečkou osamoceného bojovníka mezi mantinely, který občas dostane na hlavu granát pro zpestření zážitku. BF je určen pro hráče, kteří dovedou ocenit i lidskou stránku tohoto bojovníka, jeho pocity, nejistotu, ale i černý humor. Velmi kladně lze na př. hodnotit i konečný počet nepřátel na rozdíl od nekonečných davů bojovníků CoD. Je to inteligentní hra pro inteligentní hráče.
  • Battlefield všecko předchozí zadupal do země. *5*
  • http://www.youtube.com/watch?v=AII0OMdBr2A
    famozna grafika. nic lepsie som asi este nevidel.
  • k NFS RUN

    LOL!!!!!
    zhrnem to. ked hrac nezavodi pozera na intro ktore sa kazdu chvilu pauzne a treba stalcit nejaky gombik aby islo dalej. nieze ludi co zaujima NFS zaujimalo zavodenie a o hentake traposiny sa nestaraju. takych to len otravuje. nech to je rovno animacia a nie hentaka traposina.

    a sprava pre EA.
    chcete uspesne nfs? TAK KONECNE SPRAVTE UNDERGROUND 3 VY RETARDI!!!!
    • Co jsem pochopil, tak The Run je následník Undergroundu, podobně jako Hot Pursuit 2010 se snaží navázat na původní Hot Pursuit. Také se bohužel jedná a kapku jinou hru.
    • PŘESNĚ TAK MOJE ŘEČ !!! Já nechápu, že jim to furt ještě nedošlo ! DMNC !!!
  • BF3 bude nepochybně po všech stránkách lepší hra než MW3, ale prodejně se BF3 serii CoD ani nepřiblíží. Důvod, nepříjde vám ta gameplay ukázka nudná oproti ukázce z MW3? Mě ano a to ikdyž nemám CoD moc rád narozdíl od BF. Celý CoD je dělaný na efekt, který celých 6 hodin herní doby nekončí a to na lidi zabírá i po poněkolikátý dokola. CoD budou lidi hrát do zblbnutí stejně jako budou chodit na Jamese Bonda do kina a je jim jedno o čem to tentokrát je.
    • No ja nevim, ale obe hry jsou primarne multiplayer. O tom svedci i casto oddeleny vyvoj u CoD. Hodnoceni singlu a MP by melo byt uplne oddelene.
      Ja tedy vyzkousel pouze MP u Black Ops, kdyz byl tenhle vikend na Steamu zadarmo, a ten byl uplne v pohode. Stejne jako byl v pohode MP Battlefieldu.
    • Souhlas, EA (Dice) toho moc nepredvedli, demo opravdu nudne, misto aby ukazali neco noveho napr. stihacky ci alspon tanky ve meste kde by byla videt krasa destrukce. Dale nechapu tah ze BF 3 vyjde 14 dni po MW3. To nezni jako moc velky konkurencni boj ba naopak mi pridje ze se mozna i bojej nasadit BF 8. listopadu jako MW3 coz je skoda....
      • to nejak spatne rikas ne bfko vychazi 25 rijna a cod v listopadu 8 takze bf je prvni
    • to mas samozrejme pravdu, ale bavme sa o kvalite hier. na tu predajnost absolutne nevplyva. velke predajne cisla ti len zvyjuju hype k este vyssim. a kto z toho tazi ? hraci ? vobec nie. vsetci vieme ze cod sa predava jak teple rozky. ale to na kvalitu nijak nevplyva. ked porovnavam dve konkurencne hry porovnavam kvalitu, a v tomto ohlade sa cod k bf3 ani nepriblizi. co sa tyka v zavode s dolarmi. to nech si riesia uctovnici v activision a v EA ... to sa nas hracov netyka
    • nevim .. u COD jsem mel pocit ze se koukam na ukazku z mission packu pro MW2, u BF jsem se nenudil .. a i presto ze jsou to mega arkady, BF je nekde uplne jinde co se tyce podani atmosfery z bojiste ..
  • MW3 OWNED BY BF3

    proste ked niekto pozrel naa cod a na toto. to je neporovnatelne.
    ale ten livegameplay bol trochu fail. moc dlhe a len tanky.
    na e3 sa mali vytiahnut s niecim lepsim, s tym co bolo v tych novych quick zaberoch este predtym.

    ak su tu nejaky zaryti COD fanusikovia (deturence) tak mi prostim odpovedzte.
    co ma COD a nema BF3? alebo co ma lepsie COD ako BF3?
    • Intenzivnější gameplay, větší filmovitost, lepší role-play s hlavním hrdinem, lepší atmosféru (nemyslím jen boje)
      • ked myslis filmovitost na urovni nejakeho stupidneho beckoveho akcnaku ci srajdy od michal baya tak ano mas pravdu. toto ma na male deti velky efekt. gyc, klise a stupidita su asi jedine veci v com MW3 poraza BF3... to je vyhra!

        lepsi atmosfera (boje) LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!
        porovnaj si atmosferu boja z BF3 a tu trapnu americku spatlaninu kde kluckuje na clne okolo vybuchujucich lodi.
        kolko mas ty rokov? :) 14? tak to by si mal byt uz v posteli :)

        za to ma u mna BF3 plus ze sa neznizili k stupidite len aby konkurovali hentej srajde ale idu pekne vlastnou cestou.
        • Cha, čekal jsem, že napíšeš něco podobnýho, nemá cenu se zahazovat s někým, kdo neumí příjmout normální odpověď nebo si ji alespoň přečíst pořádně když už. Typickej fanboy jedé strany a hater druhé, nonsense. Kor když podle SP sesnaží BF vypadat uplně stejně jakoMW - hra jako hra...
    • BOHUŽEL cod( *11* ) má větší prodeje než BF a to mě víc než hodně se*e .
      • aj justin bieber ma vysoke predaje.
        to absolutne nevypoveda o nicom, jedine tak o vysokom percente dementov na svete.
  • dilinja
    Million kulek pochytala ta kara v NFS *1*
  • christianus
    Bude nekde zaznam? Vetsina mi utekla. :(
    • claymen
      Na gamespotu si to můžeš přetočit dozadu i v průběhu..
    • MS konferencie se opakovala hned po skonceni ... treba se bude i EA .. na gamespotu .. jinak zaznamy jsou na YT
  • DO haje TO BFKOO!!! Frosbite 2 je proste nadupanej, engine... Jsem rad, ze vyhled s tanku je podobny tomu s BF 2 .. :) Good job DICE!
  • mmrrxx
    tank vydrzi nekonecno zasahov pokial v nom sedi hrac
    • nemylia .. m1a2 ma zeleny TIS .. kde svetle casti su teplejsie - studene tmave .. vyzera to dobre .. s tou vydrzou tanku je to fakt .. ale mozno koli demu nastavene .. snad ..
      • mmrrxx
        jo, uz som si vygooglil tak som to zeditoval, skoda ze tak malo multi ukazali :(
        • mna skor mrzi ze neukazali nepreskriptovane SP z pohladu infantrie .. ale od toho budu prezentacie na 'stankoch' .. MP ide mimo mna . ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit