Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jenze asi 5h nebylo mozny ten ucet vytvorit a zprovoznili to pred par desitkama minut, tak pomlc
  • přesně tak, navíc když si koupím třeba nový trenky, tak mě nikdo nevnucuje uživatelskou licenci, mám neomezený počet instalací, můžu je půjčovat komu chci, stáhnout si je ode mě taky může kdokoli a když je poseru, tak mi žádný postih za neoprávněný zásah do konfigurace taky nehrozí*1*
  • To měla být reakce na -Dupo
  • mě demo funguje a bez problemů holt větčina lidi nedokáže udělat si učet ..
  • USER47
    U mě se účet vytvořil v pohodě a zvuk na Win7 mám taky:).
  • Hmm to jsou dobri, pul dne jim trvalo chybu najit, ted to budou dalsi dva dny opravovat aby jim pak spadly servery se hrou az se tam dostanou vsichni co cekaji na aktivaci uctu ...
  • jn...americký kapitalismus...
  • Moc mě baví číst jak si vyčíslujou ztáty *1* Pravdou je, že žádné nemají.Předražený titul si spousta lidí za plnou cenu nepořídí.Tudíž se nedá mluvit o ztrátě.V herním světě, ale vlastně i v hudebním a filmovém průmyslu je něco shnilého.Viděl někdy někdo, že by se výrobce oblečení dožadoval dalších peněz za prodej v second handu?Nebo vydavatel za knihu, která se prodala v antikvarátu?Výrobce vozu za prodej v autobazaru?Tak nějak si říkám, že ten svět je naruby a vydavatelé her nahlavu *12* Nedávno vyšla nádherná statistika, kde stojí:že hráč za utržené peníze(rozuměj prodejem do bazaru)pořídí novou hru... samozřejmě něco přidá navrch.
  • protože seš dobrej...tak nemachruj a rači si to zahraj *5*
  • háá a právě tweetli, že už problém identifikovali, takže ho budou brzy schopni opravit (snad to "brzy" bude do pár hodin)
  • jo ?... tak proč ja mam Win7 a zvuk je v pořádku ?... zajímavé *3*
  • ...no jestli do budoucna začnou dělat hry, který chtěj vydělávat těžký prachy zato, že se vývojáři budou snažit a výsledek jejich práce bude stát zato, tak sem s tím!!!
    PS: Mě Crysis demo taky nejde *9* ale vývojáři na Twitteru ujišťují, že se na tom maká...
  • neřekl bych, 90% lidí není schopno vytvořit účet, a hráči s Win7 nemají ve hře zvuk........
  • demo je funkční... *3*
  • A dáváme vám nefunkční demo.........

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit