Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen dalsi firma kterou skrtam ze seznamu..
  • ...no jestli do budoucna začnou dělat hry, který chtěj vydělávat těžký prachy zato, že se vývojáři budou snažit a výsledek jejich práce bude stát zato, tak sem s tím!!!
    PS: Mě Crysis demo taky nejde *9* ale vývojáři na Twitteru ujišťují, že se na tom maká...
    • háá a právě tweetli, že už problém identifikovali, takže ho budou brzy schopni opravit (snad to "brzy" bude do pár hodin)
      • Hmm to jsou dobri, pul dne jim trvalo chybu najit, ted to budou dalsi dva dny opravovat aby jim pak spadly servery se hrou az se tam dostanou vsichni co cekaji na aktivaci uctu ...
        • LOL přesně *1* blbouni...ale já jsem se udržoval v pozitivní náladě...a vyplatilo se. Ikdyž jsem na videa z dema dřív zíral s pusou dokořán (ne však v pozitivním slova smyslu), tak se to hraje celkem pohodlně...hra je rychlá ale zároveň plynulá...ale hrozně moc připomíná multiplayer CoD:MW (za 3 killy radar, za 5 nějaká další buzerace a za 7 přilítne vrtulník z Mimoňe a začne kosit lidi hlava nehlava a body jdou na účet přivolávajícího)
  • jo ?... tak proč ja mam Win7 a zvuk je v pořádku ?... zajímavé *3*
    • protože seš dobrej...tak nemachruj a rači si to zahraj *5*
  • Reseni existuje, jmenuje se Steam a nikdo prskat nebude. *5*
    • Opravdu si myslíš, že každý je příznivcem Steamu? Já a rozhodně i mnoho dalších uživatelů tedy rozhodně nikoliv.
    • Mopped
      Já jo.
  • mě demo funguje a bez problemů holt větčina lidi nedokáže udělat si učet ..
    • Jenze asi 5h nebylo mozny ten ucet vytvorit a zprovoznili to pred par desitkama minut, tak pomlc
    • To měla být reakce na -Dupo
  • Ať už jdou do pr....! Co ještě k sakru chtějí? Poctivý hráč, který si koupí hru za plnou palbu nemůže prodat hru dál? Opět jen krok zpátky a podpora warez, nic víc. Takovým hrám, byť by byly sebelepší, se jen obloukem vyhnout a rozhodně toto svinstvo nepodporovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit