Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Letos bych taky tipoval Borderlands 2 a novyho Bioshocka z minuleho mi tam docela v 10tce nejlepsich chybi Dead Space 2......
  • ale jo ja uz jim verim ze to vyjde v Q2:)))
  • ...pokud se ho dočkáte ještě letos. *1* *2*
  • taky by mě docela zajímaly počty prodaných kusů nejlépe rozepsaných ma prodeje na konzole a pc
  • smejki
    protože stála před objektivem
  • Tento rok (2012) Diablo a Mass Efect 3 určitě budou nahoře, jinak já osobně bych si přál, aby se do první desitky dostal i takový Hitman nebo CS 1.7. No uvidime :)
  • Jo a skoda ze taky nejsou uvedeny samotna prodejni cisla, aby bylo videt, jak jsou ty prodeje u nas smutne nizky.
  • No, tohle jsou bohuzel cisla o nicem, protooze odrazi jen oficialni prodeje a jen nekoho. Jenze ja jsem ze svych cca 40 BD titulu koupil v cesku jen tri, dead space 1, crysis 2 a uncharted 3, tedy ty lokalizovane. Protoze pri pohledu treba na http://m.thehut.com/games/platforms/ps3/best-selling.list radsi nakupuji vsechno ostatni zde. To by take vysvetlovalo, proc se crysis 2 dostal do zebricku, konzolisti ho nakupovali mimoradne doma. A musim rict, ze se mi docela libil, je to slusna strilecka: http://spokojeny.blogspot.com/2012/02/crysis-2.html
  • fejk!
  • Tebe asi doma často čekalo překvapení, když nerozeznáš ženskou od chlapa:-)
  • Aby ses měl čemu divit, fakt jak malí smradi
  • 1.místo. Odehrál jsem jedenkrát kampaň a zažil nevšední šikanu při "zakopnutí" vpravo/vlevo, kouzlo této bude ležet v multiplayeru, ale ten jde mimo mně.
  • Amylee.Anderson
    Taky mě to napadlo :D
  • Pocet kusu BF3 a CoD MW3 co se do ted prodalo.. To bude mit Diablo 3 jenom v predprodeji:P:))
  • aj Slovaci :) frajerka ma raz zabije ;)
  • Momentálně nekupuje nikdo nic, ale pokud chcete někdo Shogun 2 Total War za 400 Kč i s poštovným, tak pište na gogoshow@seznam.cz

    Nová hra, stále ještě ve folii. Fotografii pošlu.
  • Arkham City by si zasloužilo někoho vyšoupnout a být v desítce :)
  • To je asiat :D
  • tak to se mame cim chlubit....=)
  • A kde je hos ro2 ? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit